پخش جریانی Xbox Game Pass برای iOS و Windows در سال 2021 در دسترس است – Geek را مرور کنید


آیفون Xbox Game Pass را بازی می کند ، سلام
Razer / Microsoft

در اقدامی که برای کسی که طی یک سال گذشته یا بیشتر شرکت را تماشا کرده تعجب آور نبود ، مایکروسافت اعلام کرد که پلتفرم پخش Xbox Game Pass خود در بهار سال 202 به صفحات بیشتری دسترسی پیدا می کند ، به ویژه برای آیفون و آیپد از طریق “مرورگر وب تلفن همراه” و از طریق برنامه Xbox به رایانه های ویندوزی.

مایکروسافت هردو حرکت را علامت گذاری کرد و در جای دیگر منقضی شد ، و آنها دنباله روی رقابت جریان مایکروسافت هستند: NVIDIA GeForce NOW ، Google Stadia و Luna جدید آمازون. همه آنها باید از سد سیستم عامل iOS ، بلوک م ،ثر اپل برای سرویس های پخش بازی شخص ثالث در App Store ، عبور کنند. پس از اعلام یا استقرار برنامه های پخش جریانی مبتنی بر مرورگر ، اکنون همه سرویس های اصلی پخش بازی برنامه هایی برای راه حل وب در iPhone یا iPad دارند.

اما تأیید یک برنامه استریم PC می تواند چشمگیرتر باشد. با اجازه دادن به مشترکین Game Pass Ultimate برای دسترسی به بازی ها در رایانه ویندوز ، با یا بدون گرافیک ویژه مورد نیاز برای بازی های رایانه ای که اکنون می توانید از طریق Pass بارگیری کنید ، Xbox را به عنوان یک سیستم بازی که نیازی به آن ندارد ، تحت فشار قرار می دهد. همه جوره سخت افزار جدید با پرداخت 15 دلار در ماه ، شما می توانید فقط با یک لپ تاپ یا تلفن ارزان یک کتابخانه خارق العاده از بازی ها (از جمله تعداد کمی از انحصاری های کوچک اما قابل توجه) را انجام دهید. این یک موقعیت صعودی برای شرکتی است که همچنین سعی در فروش کنسول های بازی جدید ، Xbox Series X و Series S دارد.

شایان ذکر است که مایکروسافت این کار را کرد نه می گویند آنها دسترسی یکسانی را به کاربران Mac ارائه می دهند و آخرین نشانه ها برای یک برنامه تلویزیونی هوشمند از این پست خارج شده است. من می پذیرم که این بدان معنی است که آنها در اوایل سال 2021 در راه نیستند ، اما به هیچ وجه روی آنها کار نمی شود. استراتژی Game Pass مایکروسافت در همه جا ثابت است.

مایکروسافت علاوه بر پخش مستقیم روی رایانه های iOS و Windows ، اعلام کرده است که Xbox Game Pass Ultimate به بازارهای جدیدی می آید: استرالیا ، برزیل ، ژاپن و مکزیک.

منبع: ایکس باکس
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*