پخش مستقیم TikTok Musical از برادوی در تاریخ 1 ژانویه – Geek را مرور کنید


قاب فیلم
دیزنی / پیکسار

خوب ، این عجیب است. پیکسار راتاتویی به لطف یک الگوی رفتاری TikTok در شرف اولین نمایش خود در برادوی است. روز سال نو ارائه شده توسط Seaview Productions در برادوی ، راتاتویی: موزیکال TikTok یک داستان از عشق ، جاه طلبی و سو abuse استفاده مزمن از کلمه “ratatouille” است. بلیط های پخش جریانی مستقیم از 5 دلار شروع می شوند و درآمد حاصل از آن از صندوق بازیگران سود می برد.

TikTocker Em Jaccs (e_jaccs) بذرها را برای راتاتویی: موزیکال TikTok با یک ویدیو کوتاه و یک آهنگ با عنوان قصیده ای برای رمی. این آهنگ ، که در ذهن من گیر افتاد ، سپس توسط آهنگساز و تنظیم کننده Daniel Merzlaft کشف شد ، وی به عنوان یک ارکسترال مانند دیزنی برای اثبات این کمک کرد راتاتویی موسیقی می تواند کار کند. این میم در حالی که کودکان تئاتر و دیوانگان موسیقی موسیقی را ترانه های جدید خود را به میازمای رنگی موش می انداختند ، اغلب در حالی که لباس می پوشیدند و قطعات دراماتیک بازی می کردند ، به گلوله های برفی ادامه می داد.

https://www.youtube.com/watch؟v=8CYCPVe9NIE

TikTok می گوید بیش از 200 میلیون کاربر به نسخه اصلی متعهد شده اند قصیده ای برای رمی، اغلب با استفاده از ویژگی Duet TikTok تقلید مسخره انگیز یا کمک به فیلم می کنند. و از آنجا که تئاترهای سنتی براساس TikTok تعطیل هستند راتاتویی از نظر فنی محبوب ترین موزیکال در سال 2020 است. تبدیل میم به یک محصول کامل غیرممکن است ، اگرچه تعجب آور است که ببینید دیزنی یک موزیکال طرفدار را برای یکی از محبوب ترین شخصیت های خود رها می کند.

مشخص نیست چه کسی شرکت خواهد کرد راتاتویی: موزیکال TikTok، اما تهیه کنندگان قول می دهند که در این بازیگران بازیگرانی از برادوی و سازندگان TikTok حضور دارند. شخصیت های TikTok همچنین در پشت صحنه برای طراحی دکور ، بیلبوردها و دارایی های دیگر کار می کنند.

بلیط برای راتاتویی: موزیکال TikTok از 5 دلار شروع می شود و در TodayTix موجود است. اولین دوره نمایش سال نو را در ساعت 19:00 بعد از ظهر ارائه می دهد ، اگرچه پس از هر زمان می توانید آن را در صورت درخواست خریداری و مشاهده کنید.

منبع: Seaview Productions در برادوی از طریق CNN
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*