پردازنده جدید Snapdragon 888 باتری 5G سریعتر و باتری بهتری را برای 2021 پیشرو در اختیار شما قرار می دهد – Review Geek


کوالکام

آیا گوشی های پرچمدار امسال کمی برای شما احساس تیرگی داشتند؟ خوب ، سال آینده درخشان تر به نظر می رسد. کوالکام به تازگی اسنپدراگون 888 را معرفی کرده است ، پردازنده نسل بعدی پرچمدار با مودم 5G یکپارچه ، پردازنده گرافیکی بهبود یافته و پشتیبانی بهتر از برنامه های هوش مصنوعی مانند عکاسی محاسباتی.

در موج بعدی گوشی های هوشمند اندرویدی ممتاز از پردازنده 888 استفاده خواهد شد که نسبت به تراشه 865 سال گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است. پردازنده قدیمی 865 فاقد مودم 5G داخلی است و تولیدکنندگان را مجبور به استفاده از مودم های خارجی مانند Snapdragon X55 می کند. مودم های خارجی باتری را سریعتر از مودم های یکپارچه مصرف می کنند و جایگاه بسیار ارزنده ای را در گوشی های هوشمند به خود اختصاص می دهند. (لازم به ذکر است که تراشه های میان رده 5G کوالکام مانند اسنپدراگون 765 اکنون مودم های یکپارچه ای دارند).

اما پرچمداران سال آینده فقط عمر باتری بهتری نخواهند داشت. آنها همچنین در شبکه های 5G بسیار سریعتر احساس خواهند شد. تلفن های 5G 2020 تمایل دارند بین زیر 6 و mmWave 5G پرش کنند (اگر حتی از mmWave پشتیبانی کنند) ، سرعت های نامنظم و اتصالات غیرقابل اطمینان را فراهم می کنند. اما مودم یکپارچه X60 اسنپدراگون 888 شبکه های مختلف 5G را با هم ترکیب می کند و به طور موثری قابلیت اطمینان زیر 6 را با سرعت mmWave ترکیب می کند.

کوالکام همچنین مفتخر است که نسل جدید نسل ششم هوش مصنوعی 888 تراشه داده ها را با سرعت 26 ترا در ثانیه روان می کند و تصاویر را 35٪ سریعتر از پردازنده 865 قدیمی پردازش می کند. برای یک فرد معمولی ، این عملکرد AI بهتر خواهد شد عکس و فیلم (به ویژه در نور کم). این همچنین بدان معنی است که شما زمان کمتری را در انتظار پردازش عکس در دوربین های مگاپیکسلی خواهید گذراند.

همچنین ممکن است جلوه های ویدئویی بهتری را در بازی مشاهده کنید ، زیرا تراشه جدید 888 از پلتفرم Elite Gaming نسل 3 کوالکام برخوردار است. این شرکت پیشنهاد می کند که پردازنده گرافیکی بهبود یافته “چشمگیرترین” ارتقا عملکرد گرافیکی را ارائه می دهد ، اگرچه هنوز کاملاً مطمئن نیستیم که این به چه معناست.

آیا اسنپدراگون 888 سرانجام تلفن های 5G را به جریان انبوه هدایت می کند؟ خوب ، کوالکام کاملاً مطمئن به نظر می رسد. این شرکت برای استفاده از عدد 888 ، عددی خوش شانس در اعدادشناسی چینی ، عمداً نامگذاری خود را نقض کرد. با ادامه Qualcomm Tech Summit Summit خود ، اطلاعات بیشتری در مورد این تراشه کسب خواهیم کرد ، اما قبلاً می دانیم که این محصول در پرچمدار Mi 11 شیائومی و پرچمداران سال 2021 از LG ، Motorola ، OnePlus و Samsung ظاهر خواهد شد.

منبع: کوالکام
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*