پرونده های Microsoft Teams شما در کجا ذخیره می شود؟


آرم تیم های مایکروسافت

Microsoft Teams برای همکاری در زمینه اسناد بسیار مناسب است ، اما یافتن پرونده ها می تواند دوباره مشکل ایجاد کند. خوشبختانه ، تیم ها پرونده های شما را در یک ساختار منطقی در یک سایت اختصاصی شیرپوینت ذخیره می کنند. در اینجا نحوه دسترسی به این سایت و یافتن پرونده های خود آورده شده است.

وقتی یک تیم در Microsoft Teams ایجاد می کنید ، با یک کانال “عمومی” پیش فرض همراه است.

پیش فرض "جمع" کانال در یک تیم.

سه زبانه پیش فرض در این کانال وجود دارد: پست ها ، پرونده ها و ویکی.

پیش فرض "انتشارات"، "فایل ها"، و "ویکی" بخشهای موجود در کانال.

تمام پرونده هایی که در برگه های انتشارات به اشتراک می گذارید در Microsoft Teams بارگذاری می شوند و در تب Files موجود هستند.

 "فایل ها" بخشی که اسناد آپلود شده را نشان می دهد.

این ساختار تنظیمات پیش فرض برای هر کانال شما ایجاد می کند ، مانند کانال سیاست هایی که اضافه کردیم.

 "سیاست های" نمایش کانال "فایل ها" بخش و برخی از پرونده ها.

علاوه بر نمایش تمام پرونده هایی که در برگه پست ها به اشتراک گذاشته اید ، می توانید فایل های جدیدی نیز اضافه کنید ، پرونده های موجود را بارگذاری کنید یا فایل ها را به تب Files بکشید و رها کنید.

 "جدید" و "بارگذاری" گزینه ها در "فایل ها" بخش.

در پشت صحنه ، همه این پرونده ها در یک سایت اختصاصی SharePoint برای تیم ذخیره می شوند. هر بار که یک تیم جدید ایجاد می کنید ، یک سایت جدید SharePoint برای ذخیره فایل ها ایجاد می شود.

برای دسترسی به این سایت ، زبانه Files را باز کرده و Open in SharePoint را کلیک کنید. بسته به اندازه صفحه نمایش ، ممکن است لازم باشد روی نماد منوی سه نقطه ای کلیک کنید تا به گزینه دسترسی پیدا کنید.

 "در SharePoint باز کنید" گزینه.

با این کار سایت شیرپوینت متصل به تیم باز می شود. (ممکن است لازم باشد ابتدا با استفاده از اطلاعات حساب Microsoft خود وارد شیرپوینت شوید.) این نام تیم ، نام کانال و اسناد ذخیره شده در آن کانال را نمایش می دهد.

سایت SharePoint که پشت تیم قرار دارد.

اگر روی گزینه “اسناد” در منوی سمت چپ کلیک کنید ، تمام پوشه های این کتابخانه نمایش داده می شوند. در تیم شما برای هر کانال یک پوشه وجود دارد.

 "اسناد" یک کتابخانه SharePoint که پوشه های ایجاد شده برای هر کانال را نشان می دهد.

روی یکی از پوشه ها دوبار کلیک کنید تا باز شود. شما می توانید اسناد SharePoint را همانطور که می توانید در Microsoft Teams اضافه کنید ، ویرایش و حذف کنید و هر تغییری که انجام دهید با برگه Files در کانال تیم شما همگام سازی می شود.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*