پشتیبانی از بزرگنمایی بومی Apple M1 Macs Land – بررسی Geek


MacBook با M1
سیب

با همه حساب ها ، سخت افزار جدید اپل با پردازنده های سفارشی M1 قدرتمند ، بادوام و ساکت است. اما پردازنده های M1 مبتنی بر ARM هستند و همه نرم افزارها به صورت اصلی کار نمی کنند. در عوض ، توسعه دهندگان برای کار با ARM باید برنامه ها را به روز کنند. تا به حال ، این بدان معنی بود که شما برای افزایش سخت افزار اپل که از پردازنده M1 استفاده می کند ، مجبور به استفاده از یک رزتا هستید. اما آخرین به روزرسانی بزرگنمایی این مشکل را برطرف می کند.

بزرگنمایی سالها را به لطف همه گیری جهانی سپری کرد. این شرکت از نسبتاً مبهم و ناشناخته خارج شد و ظاهراً توسط نیمی از جهان مورد استفاده قرار گرفت. همه ما از خانه کار می کنیم و این به معنای کنفرانس ویدیویی بیشتر از گذشته است. پس از چندین دست انداز سنگی در جاده ، به نظر می رسد که این شرکت راه را هموار کرده و اکنون در مسیر پیشرفت خدمات جامع قرار دارد. او حتی حرکات حسن نیت مانند افزایش محدودیت های زمانی برای تعطیلات را انجام داد.

اما بسته کنفرانس ویدیویی فقط به عنوان مکانهایی که می توانید از آن استفاده کنید مناسب است. خوشبختانه ، Zoom با اکثر سیستم عامل ها ، از تلفن های هوشمند گرفته تا Mac و PC سازگار است. البته به جز Mac جدید مبتنی بر ARM. در عوض ، برای اجرای برنامه مجبور بودید از نرم افزار شبیه سازی Rosetta اپل استفاده کنید. اما این با مشکلات عملکردی همراه بود. به روزرسانی جدید Zoom این مشکل را برطرف می کند. این خبر از طریق یادداشت های به روزرسانی این شرکت در آخرین به روزرسانی macOS آن ارائه می شود.

زوم قصد دارد با استفاده از پردازنده M1 ، یک نصب کننده مستقل ، مخصوص MacBooks و سایر دستگاه های اپل را راه اندازی کند. اما این شرکت تغییری در استفاده از طرح “باینری جهانی” ایجاد کرد. برنامه های “باینری جهانی” می توانند در پردازنده های مبتنی بر Intel و مبتنی بر ARM اجرا شوند. این کار راحت است زیرا شما مجبور نیستید هیچ وقت وقت بگذارید تا بفهمید کدام نسخه از نرم افزار را بارگیری کنید.

زوم می گوید که این به روزرسانی را قبلاً منتشر کرده است و اکنون می توانید آن را از وب سایت شرکت بارگیری کنید.

منبع: افزایش از طریق ZDNet
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*