پول در اکسل چیست و چگونه می توان شروع کرد؟


آرم اکسل در پس زمینه خاکستری

مایکروسافت می خواهد مدیریت امور مالی را برای شما آسان کند. پول در اکسل به شما امکان می دهد حساب های مالی ، بانکی و اعتباری خود را بهم پیوند دهید ، معاملات را مشاهده کنید و پول خود را تأمین مالی کنید. ما به شما کمک می کنیم شروع کنید!

پول در اکسل چیست؟

Money یک الگوی پویا و الحاقی برای اکسل است که می توانید فقط در چند دقیقه بارگیری و شروع به استفاده از آن کنید. این برنامه مدیریت مالی کاملی را در برنامه ای که قبلاً روزانه استفاده می کنید فراهم می کند.

با استفاده از Money for Excel می توانید تمام موارد زیر را انجام دهید:

  • حسابهای مالی مختلفی مانند بانکها ، کارتهای اعتباری ، سرمایه گذاریها و وامها را بهم متصل کنید.
  • حساب های خود را فقط با یک کلیک همگام سازی کنید و آخرین معاملات و مانده حساب را دریافت کنید.
  • نمودارها ، نمودارها و جداول مفید را مشاهده کنید تا اطلاعات ارزشمندی در مورد هزینه ها ، پس اندازها و اهداف مالی خود بدست آورید.
  • دسته ها را سفارشی کنید و برای شخصی سازی تجربه خود از الگوها استفاده کنید.

مایکروسافت برای اتصال خدمات مالی شما از یک شرکت شخص ثالث به نام Plaid استفاده می کند. این افزونه از اکثر موسسات مالی عمده در ایالات متحده پشتیبانی می کند. اگر سوالی دارید ، فقط به صفحه راهنمای Plaid مراجعه کنید.

برای استفاده از پول در اکسل ، شما فقط نیاز به اشتراک Microsoft 365 Family یا Personal در ایالات متحده و آخرین نسخه Excel 365 دارید. می توانید از Money in Excel در دسک تاپ یا آنلاین خود استفاده کنید. متأسفانه ، در حال حاضر در دستگاه های تلفن همراه موجود نیست.

در اکسل پول تنظیم کنید

برای شروع ، به سادگی به وب سایت Money in Excel بروید ، اکنون بارگیری را کلیک کرده و وارد حساب Microsoft خود شوید. روی بارگیری کلیک کنید ، و سپس الگوی بارگیری شده را در اکسل باز کنید. اگر ترجیح می دهید از اکسل بصورت آنلاین استفاده کنید ، روی ویرایش در مرورگر کلیک کنید.

روی بارگیری برای پول در اکسل کلیک کنید

یک صفحه باید در سمت راست صفحه Excel ظاهر شود. در غیر اینصورت ، روی Excel Money روی برگه Home کلیک کنید. در پنجره توضیحی درباره افزودنی فروشگاه Office مشاهده خواهید کرد. برای ادامه “به این افزودنی اعتماد کنید” کلیک کنید.

روی اعتماد به این افزودنی کلیک کنید

روی “ورود به سیستم” کلیک کنید و سپس دستورالعمل ها را برای ورود به سیستم حساب Microsoft خود و فعال کردن افزونه دنبال کنید.

ورود را کلیک کنید

پنجره Excel Money ظاهر می شود. دوباره روی “شروع” و “ورود” کلیک کنید.

روی شروع کلیک کنید و وارد شوید

برای انتخاب اولین م institutionسسه مالی خود ، روی “افزودن حساب” و سپس “بعدی” کلیک کنید. اگر مکان مورد نظر خود را نمی بینید ، می توانید از آن در جعبه جستجو در بالا استفاده کنید.

ادامه را کلیک کنید و بانک خود را انتخاب کنید

برای ورود به سرویس مالی اعتبار خود را وارد کنید ، سپس روی “ارسال” کلیک کنید.

وارد بانک خود شوید

بسته به خدمات ، ممکن است از شما خواسته شود هویت خود را تأیید کنید. حساب را انتخاب کرده و سپس روی Next کلیک کنید. روند اتصال ممکن است چند دقیقه طول بکشد.

شروع کار با پول در اکسل

صفحه Money in Excel در سمت راست کتاب کار شما ستون فقرات این ابزار است. بخشهای زیر جایی است که شما می توانید اطلاعات مالی خود را پیدا کنید.

پنل پول اکسل

برای دیدن همه موسسات متصل خود ، روی برگه حساب ها کلیک کنید. بسته به نوع حساب هایی که پیوند می دهید ، آنها را در لیست زیر “پول” ، “اعتبار” ، “وام” و “سرمایه گذاری” مشاهده خواهید کرد. همچنین اگر می خواهید سرویس های اضافی را به هم متصل کنید ، پیوندی به “افزودن حساب” در بالا وجود دارد.

پنل حساب ها

برای دادن نام مستعار به یک حساب ، پنهان کردن آن یا ویرایش کردن آن ، روی سه نقطه عمودی در سمت راست نقشه حساب کلیک کنید.

روی گزینه های بیشتر ویرایش حساب کلیک کنید

برای مدیریت حساب ها و ارتباطات خود ، دریافت پشتیبانی یا خروج از سیستم ، روی تنظیمات کلیک کنید.

صفحه تنظیمات

برای به روزرسانی اطلاعات حساب خود ، در هر زمان بخواهید “به روز رسانی” را در بالای صفحه کلیک کنید (فقط مطمئن شوید که به اینترنت متصل هستید).

در پنل روی Update کلیک کنید

پول در زبانه های اکسل

برای خلاصه کردن ویژگی های پول در اکسل یا یافتن پاسخ س questionsالاتی که ممکن است درباره مراحل نصب داشته باشید ، روی برگه “خوش آمدید” یا “دستورالعمل ها” در کتاب کار کلیک کنید.

برگه خوش آمدید در اکسل پول

برای دیدن نمودارها ، نمودارها و جدول هایی که تجزیه و تحلیل داده های مالی شما را نشان می دهد ، روی تب Snapshot کلیک کنید.

بخش عکس فوری در Money In Excel

در برگه “معاملات” ، همه تراکنش های هر یک از حساب های پیوندی خود را مشاهده خواهید کرد. شما می توانید جزئیات را براساس تاریخ ، بازرگان ، طبقه یا م orسسه مشاهده کنید.

بخش معاملات پول در اکسل

هنگامی که این ابزار را فهمیدید ، حتماً برای دیدن تنظیمات پیش فرض روی برگه دسته ها کلیک کنید و در صورت تمایل دسته های سفارشی ایجاد کنید. وقتی می خواهید هزینه های خود را بر اساس دسته بندی در بخش “عکس فوری” بررسی کنید ، مفید هستند.

دسته ها دسته ها در پول در اکسل

پول خود را در کتاب کار اکسل ذخیره کنید

آخرین قسمت مهم تنظیم Money in Excel ذخیره کتاب کار است. (بخاطر داشته باشید که فایلی که از مایکروسافت بارگیری می کنید فقط یک الگو است). برای انجام این کار ، روی File> Save As کلیک کنید ، به سرمایه مالی جدید خود یک نام مهم بدهید و سپس آن را در مکان دلخواه خود ذخیره کنید.

کتاب کار خود را ذخیره کنید

یادداشت هایی در مورد استفاده از پول در اکسل

هنگام تنظیم پول در اکسل ، چند نکته را باید در خاطر داشته باشید:

  • اگر از اکسل 365 در چندین سیستم عامل (مانند ویندوز ، مک و شبکه) استفاده می کنید ، فقط باید حساب های مالی خود را در یک مکان پیوند دهید. هنگامی که با استفاده از همان حساب Microsoft در سیستم عامل دیگر به سیستم Money in Excel وارد شوید ، حساب های پیوند داده شده شما ظاهر می شوند. در صورت لزوم فقط روی “به روزرسانی” کلیک کنید.
  • برای به اشتراک گذاشتن کتاب کار خود در اکسل ، گیرنده شما همچنین باید پول در اکسل را برداشت و وارد سیستم شود. مال شما حساب کاربری مایکروسافت.

متصل: هر آنچه در مورد تألیف مشترک در اکسل باید بدانید
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*