پیش بروید و یک کنترل کننده PS5 DualSense بخرید ، آنها اکنون روی Steam کار می کنند – Geek Review


تصویر کنترلر Sony DualSense PlayStation 5 ، که هم اکنون برای بازی های رایانه ای در Steam اجرا می شود.
سونی

خوب ، پارسه رایانه ، وقت آن است که گلوله را گاز بگیرید و یک کنترلر PS5 بخرید. اکنون Steam از کنترلرهای PS5 DualSense پشتیبانی می کند ، بازخورد لمسی نسل بعدی ، کنترل های ژیروسکوپ و موارد دیگر را به بازی های مورد علاقه شما ارائه می دهد. تنها چیزی که از دست رفته پشتیبانی پشتیبانی سازگار است ، که ممکن است در آینده برسد.

PS5 DualSense با تمام بازی های Steam از طریق بلوتوث یا کابل کار می کند. بیشتر ویژگی های آن به طور پیش فرض کار می کند ، از جمله نوار نور LED ، صفحه لمسی ، کنترل ژیروسکوپ و بازخورد لمسی. این گفته است ، فقط چند بازی مانند مرگ، افق: طلوع صفر، و هیچ کس آسمان توسط توسعه دهندگان آنها سازگار شده است تا از کنترلر DualSense نهایت استفاده را ببرند.

اگر می خواهید کنترلر PS5 خود را برای بازی های Steam اصلاح کنید ، فقط پشتیبانی از تنظیمات PlayStation را در تنظیمات کنترل کننده عمومی فعال کنید. سپس می توانید برای تنظیم مجدد دکمه ها ، تنظیم حساسیت چربی ، تغییر نحوه کار صفحه لمسی یا کیت های اقدام برنامه و لایه های عملکرد ، دکمه PlayStation را در کنترل خود فشار دهید. در حین بازی گرم تغییر کنید).

پشتیبانی از DualSense از طریق آخرین به روزرسانی مشتری Steam توزیع می شود. همچنین به روزرسانی جدید خطایی را برطرف می کند که کنترل کننده Xbox Series X را به عنوان دو کنترل کننده جداگانه مشخص می کند و حالت کشیدن جهت دار را برای استفاده با کنترل های صفحه لمسی و ژیروسکوپ اضافه می کند. Valve اعلام نکرده استیم چه زمانی از محرک های سازگار کنترلر DualSense پشتیبانی می کند.

بازخورد لمسی ، عوامل سازگار و موارد دیگر!

کنترل کننده بی سیم DualSense

هم اکنون Steam با پشتیبانی کامل از کنترلر PS5 DualSense ، ارائه بازخورد لمسی نسل بعدی ، کنترل های ژیروسکوپ و موارد دیگر در برخی از بازی های رایانه ای مورد علاقه شما را ارائه می دهد.

منبع: دریچه از طریق Engadget
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*