چرا کاربران ویندوز 10 باید تلفن های اندرویدی را به جای آیفون بخرند – Geek Review


تصویر لپ تاپ ویندوز و تلفن Android متصل به برنامه Your Phone.
مایکروسافت

ما تمایل داریم که ویندوز را به عنوان یک سیستم عامل agnostic تصور کنیم. صرف نظر از مارک این دستگاه تقریباً با هر دستگاهی که خریداری می کنید کار می کند. اما وقتی صحبت از تلفن های هوشمند می شود ، رایانه ویندوز 10 شما کاملاً مربوط به اندروید است. در حقیقت ، کاربران ویندوز باید از آیفون صرف نظر کنند و برای مزایایی مانند پیام کوتاه ، انتقال فایل بی سیم و یکپارچه سازی برتر Office 365 ، به اندروید پایبند باشند.

برنامه “تلفن شما” Android و Windows را یکی می کند

آگهی های تبلیغاتی ویژگی های برنامه تلفن شما.
مایکروسافت

اگر به شما بگویم که می توانید اعلان ها را در تلفن خود مشاهده کنید ، پیام های متنی بنویسید و حتی صفحه نمایش تلفن خود را در ویندوز 10 منعکس کنید ، چه می کنید؟ برنامه “Your Phone” مایکروسافت فقط چند دقیقه طول می کشد ، اما به شما امکان می دهد تلفن Android خود را کاملاً با کامپیوتر ادغام کنید. و از آنجا که برنامه تلفن شما برای iOS در دسترس نیست ، این بهترین دلیل است که کاربران ویندوز آیفون را از دست می دهند و به سراغ Android می روند.

پیام های متنی یا تماس از طریق رایانه با استفاده از برنامه Your Phone Windows بسیار آسان است. این همه تماس های متنی شما را به طرحی مشابه Facebook Messenger نشان می دهد و حتی اعلان های مربوط به متن و تماس های ورودی را نشان می دهد. و از آنجا که تماس های شما بین تلفن و رایانه شما هماهنگ شده است ، لازم نیست نگران از دست دادن پیام هنگام پریدن از یک دستگاه به دستگاه دیگر باشید.

برنامه Windows Phone همچنین انتقال عکس بین تلفن و رایانه را آسان می کند. برای ورود به گالری تلفن خود ، فقط روی دکمه “عکسها” در برنامه دسک تاپ کلیک کنید. از آنجا می توانید عکس ها را بین دستگاه ها بکشید و رها کنید یا حتی عکس ها را از تلفن خود حذف کنید. این کار بسیار ساده تر از استفاده از کابل برای انتقال عکس است و می تواند نحوه کار بر روی رایانه را آسان کند.

یکی از عجیب ترین ویژگی هایی که گوشی شما می تواند ارائه دهد ، بازتاب صفحه اندروید است. این ویژگی منحصر به دستگاه های انتخاب شده Samsung Surface Duo در هنگام تایپ است ، اما به شما امکان می دهد صفحه نمایش تلفن خود را در رایانه مشاهده و تعامل کنید. حتی می توانید با استفاده از دستگاه های انتخاب شده Samsung Galaxy ، برنامه های Android را روی رایانه خود اجرا کنید – ترفندی که می تواند جریان کاری شما را متحول کند (یا حواس شما را از کار پرت کند).

شروع کار با رایانه شخصی شما آسان است. فقط کافیست تلفن همراه خود را از فروشگاه Play بر روی تلفن خود بارگیری کنید. در رایانه خود بنشینید ، برنامه Your Phone Companion را در تلفن خود راه اندازی کنید و دستورالعمل های اتصال دو دستگاه را دنبال کنید.

Office 365 با Android بهتر کار می کند

عکسهای صفحه برنامه آندروید آفیس.
مایکروسافت

اشتراک سالانه Office 365 شما از مزایای بسیاری برخوردار است ، از جمله دسترسی به برنامه های حرفه ای مایکروسافت ، سرویس پیام رسانی Microsoft Teams و فضای ذخیره سازی چندگانه OneDrive. اما شما دیگر مجبور نیستید که روی رایانه خود کار کنید ، زیرا تلفن Android شما با Office تلفیقی فوق العاده دارد.

برنامه تلفن همراه Office در همه مشاهده یا نوشتن اسناد ، صفحات گسترده و نمایش اسلایدهای Word را در تلفن آسان می کند. این به طور مستقیم به OneDrive و Microsoft Teams متصل می شود ، بنابراین شما می توانید فایل هایی را که در رایانه خود ایجاد کرده اید بدون هیچ زحمتی استخراج کرده و یا اسناد را با همکاران خود در حال حرکت به اشتراک بگذارید. البته OneDrive و Teams همچنین برنامه های ویژه اندرویدی دارند که می توانید هنگام پشت سر گذاشتن بین تلفن و رایانه خود از پرونده ها ، به اشتراک گذاری عکس ها یا برقراری ارتباط با هم تیمی ها برای پشتیبان گیری از آنها استفاده کنید.

برای کنترل دقیق تر ابزارهای عملکرد مایکروسافت ، سعی کنید Microsoft Launcher و Microsoft Edge را در دستگاه Android خود بارگیری کنید. Microsoft Launcher یادآوری ها و رویدادهای مفید تقویم را به صفحه اصلی تلفن شما اضافه می کند ، در حالی که مرورگر سریع Edge به شما امکان می دهد سابقه مرور ، نشانک ها و ورود به سیستم را از رایانه با تلفن خود همگام سازی کنید (با فرض اینکه قبلاً این کار را از طریق Chrome انجام نداده اید) .

برخی از این ویژگی ها در iOS وجود دارد ، اما در دستگاه های اندرویدی قوی تر هستند (و اغلب خیلی زودتر وارد می شوند). سیستم عامل اندروید نسبت به iOS “بازتر” است و این باعث می شود بستر بهتری برای ادغام عمیق با ابزارهای عملکرد مایکروسافت فراهم شود. و البته ، این ما را به نقطه بعدی خود می رساند … آینده ادغام مایکروسافت و اندروید.

آینده ویندوز به اندروید بستگی دارد

عکس مایکروسافت Surface Duo ، یک گوشی هوشمند اندرویدی با دو محافظت.
عکس مایکروسافت Surface Duo ، یک گوشی هوشمند اندرویدی با دو محافظت. مایکروسافت

مایکروسافت چند سال گذشته را در تصور غیرقابل تصور گذرانده است. شرکتی که دارای شهرت هویتی است با همکاری گوگل برای توسعه مرورگر جدید Edge ، جایگزینی برای Internet Explorer ساخته شده است. این بازی جریان بازی های Xbox را روی تلفن های اندرویدی شروع کرد و اولین دستگاه اندرویدی خود را با نام Surface Duo با دو محافظ روانه بازار کرد. چه خبره؟

نگران نباش؛ مایکروسافت به این زودی ها Windows را رها نمی کند. همانطور که مدیر عامل شرکت Satya Nadela توضیح داد ، مایکروسافت در حال آماده سازی دنیایی از رایانش ابری است ، جایی که برنامه ها و خدمات بدون توجه به فاکتور شکل ، سیستم عامل یا قدرت پردازش به دستگاه شما منتقل می شوند. رایج ترین دستگاه در آینده ما در محاسبات ابری ، کوچک ، سبک و کم مصرف خواهد بود ، به همین دلیل به نظر می رسد مایکروسافت (پادشاه دسک تاپ های حجیم اینتل) با معماری های Android و ARM وسواس تازه ای پیدا کرده است.

زیرساخت رایانش ابری مایکروسافت که Azure نام دارد ، اکنون به مردم کمک می کند تا نرم افزارها و بازی های حرفه ای را از طریق Cloud راه اندازی کنند. اما سالها طول می کشد تا رایانش ابری به پتانسیل کامل خود برسد. در همین حال ، مایکروسافت مستقیماً با گوگل و سامسونگ در تلاش است تا عملکرد اندروید را برای کاربران ویندوز بهبود بخشد. و گرچه برخی از این پیشرفت ها به iOS راه پیدا می کنند ، ادغام عمیق با ابزارهایی مانند برنامه Your Phone و Microsoft Launcher منحصر به Android خواهد بود.


افرادی که از آیفون با رایانه ویندوز خود استفاده می کنند بسیاری از ویژگی های عالی مانند ارسال پیام های متنی از طریق رایانه از طریق برنامه «برنامه تلفن شما» را از دست می دهند. هنوز هم لازم به ذکر است که بیشتر این ویژگی ها با Mac برای کاربران آیفون در دسترس است. اگر متعهد به خرید آیفون هستید ، اما همچنان می خواهید متن را از روی دسکتاپ خود تایپ کنید ، تهیه یک رایانه Mac را در نظر بگیرید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*