چه جدید در به روز رسانی پاییز 2020 برای Outlook 365 برای Mac


Microsoft Outlook 365 در پاییز سال 2020 به روزرسانی خوبی برای Mac دریافت کرد. همراه با ظاهر بهتر ، ویژگی های جدید و پیشرفته ای نیز ظاهر شدند. با استفاده از همه موارد ، از یک نوار ابزار قابل تنظیم و جستجوی بهتر تا توانایی به تعویق انداختن ایمیل ها ، بیایید نگاهی به همه موارد جدید Outlook 365 برای Mac بیاندازیم.

چشم انداز جدید را امتحان کنید

اگر قبلاً به روزرسانی Microsoft Outlook را از پاییز سال 2020 (16.42 (20101102) یا بالاتر) نصب کرده اید ، می توانید به راحتی به ظاهر جدید بروید. در گوشه سمت راست بالای پنجره ، در کنار قسمت “جستجو” ، کلید “New Outlook” را فعال کنید.

کلید New Outlook را روشن کنید

تأیید کنید که می خواهید با کلیک بر روی تغییر به New Outlook به ظاهر جدید بروید.

روی دکمه Switch to New Outlook کلیک کنید

پس از تعویض ، می توانید به نسخه قبلی برگردید. فقط سوییچ New Outlook را غیرفعال کرده و تأیید کنید که می خواهید دوباره برگردید.

اگر سوییچ را نمی بینید ، می توانید Outlook را در Mac با کلیک بر روی راهنما> بررسی برای به روزرسانی ها از نوار منو به روز کنید. دکمه “بررسی به روزرسانی ها” را انتخاب کنید.

روی دکمه Check for Outlook Updates کلیک کنید

نوار ابزار خود را سفارشی کنید

فقط دکمه های مورد نیاز و مورد نظر خود را در نوار ابزار Microsoft Outlook قرار دهید. “مشاهده موارد بیشتر” (سه نقطه) را در نوار ابزار کلیک کنید و “سفارشی کردن نوار ابزار” را انتخاب کنید.

کلیک راست کرده و Customize Toolbar را انتخاب کنید

دکمه ها را از پایین به بالا بکشید تا اضافه شوند ، یا برعکس آنها را انجام دهید تا از نوار ابزار خارج شوند. بعد از اتمام کار ، روی پایان کلیک کنید.

دکمه ها را به سمت نوار ابزار Outlook بکشید

از جستجوی پیشرفته لذت ببرید

اگر متوجه شدید که به دنبال ایمیل افراد خاصی هستید یا آنها را اغلب در روزهای خاصی دریافت می کنید ، جستجوی پیشرفته Outlook را می پسندید. اکنون ، با پشتیبانی Microsoft Search ، نتایج جستجو و پیشنهادهای بهتری دریافت خواهید کرد.

روی کادر جستجو کلیک کنید و یک کلمه کلیدی را وارد کنید

برای یافتن آنچه نیاز دارید ، در کادر “جستجو” کلیک کنید. متوجه خواهید شد که هنوز می توانید از فیلترها استفاده کرده و صندوق پستی یا پوشه ای را انتخاب کنید.

گروه های خود را در Office 365 مشاهده کنید

وقتی از Microsoft یا Calendar در Microsoft Outlook استفاده می کنید ، می توانید تمام گروه های Office 365 خود را در نوار کناری مشاهده کنید. فقط کافیست “Groups” را کلیک کنید تا لیست گسترش یابد و لیست مورد نیاز خود را انتخاب کنید. برای جمع شدن مجدد گروه ها ، دوباره کلیک کنید.

گروهها را در نوار کناری بزرگ کنید

ایمیل ها را در همان پنجره پاسخ دهید یا ارسال کنید

اگر از گزینه های Reply ، Reply All یا Forward Email استفاده می کنید ، می توانید پیام جدیدی را در همان پنجره به پیام خود اضافه کنید ، نه پیام جدید. این بدون نیاز به پنجره کاملاً جدید نوشتن ، همه چیز را خوب و تمیز نگه می دارد.

به ایمیل ها در همان پنجره پاسخ دهید

گفتگوها را نادیده بگیرید

آیا می خواهید از شر یک یا دو ایمیل خلاص شوید ، از جمله پیام های جدیدی که از همان شخص ارسال می شود؟ می توانید مکالمه های یک کلیک را نادیده بگیرید. در نوار ابزار ، منوی پیام یا منوی زمینه پیام ، نادیده گرفتن مکالمه را انتخاب کنید. ایمیل هایی که قبلاً خوانده اید یا بعداً وارد کرده اید به طور خودکار حذف می شوند.

نادیده گرفتن مکالمه را کلیک کنید

نکته: اگر دکمه نادیده گرفتن تماس را مشاهده نمی کنید ، از مراحل سفارشی سازی نوار ابزار بالا برای افزودن آن استفاده کنید.

به تعویق انداختن ایمیل ها

آیا یکی از آن روزهایی است که بیش از حد اعلان در Outlook دریافت می کنید؟ آنها را به تعویق انداخت!

یک ایمیل را انتخاب کنید ، سپس روی “Defer” در بالای پنجره در نوار ابزار کلیک کنید. یک چارچوب زمانی را انتخاب کنید ، سپس این ایمیل را در زمان مشخص شده به عنوان پیام خوانده نشده در صندوق ورودی خود دریافت خواهید کرد.

به تعویق انداختن کلیک کنید و یک ساعت را انتخاب کنید

اگر دکمه تأخیر را مشاهده نمی کنید ، از مراحل سفارشی سازی نوار ابزار بالا برای افزودن آن استفاده کنید.

نماهای جدید برای رویدادها

با برنامه به روز شده Outlook for Mac ، دو نمای جدید برای برنامه خود در Mail و Calendar دارید.

در نامه می توانید “روز من” را مشاهده کنید ، که لیست دستور کار شما برای روز جاری است. فقط روی نوار وظیفه یا دکمه مشاهده> نوار وظیفه در نوار منو کلیک کنید.

دستور کار روز من در Outlook

در تقویم ، می توانید از نمای تقویم سه روزه کوتاه شده استفاده کنید. روی کادر کشویی در بالا کلیک کنید و “سه روز” را انتخاب کنید.

سه روز را در تقویم Outlook انتخاب کنید

به روزرسانی های مختلف تقویم Outlook

همراه با عمده به روزرسانی های نامه و جفت هایی که در اینجا برای تقویم ذکر شده است ، چندین پیشرفت دیگر در تقویم چشم انداز خواهید یافت.

  • آمار جلسه: Outlook ایمیل ها و پرونده هایی را که ممکن است برای رویدادهای آینده در برنامه خود نیاز داشته باشید ارائه می دهد.
  • برنامه ریزی رویداد بهبود یافته: پیشرفت ها به شما کمک می کنند تا رویدادهای تقویم را با کارایی بیشتری ایجاد کنید. از بلوک های زمانی استفاده کنید ، جزئیات را اضافه کنید و در دسترس بودن شرکت کنندگان را در یک پنجره مشاهده کنید.
  • به یک رویداد پیشرفته پاسخ دهید: هنگام پاسخ به دعوت نامه رویداد در همان مکان بمانید. خواه زمان جدیدی را بپذیرید ، رد کنید یا پیشنهاد دهید ، لازم نیست دعوت را ترک کنید.
  • شرایط در جای دیگر: به جای شلوغ یا رایگان ، می توانید خود را به عنوان کار در جای دیگر نشان دهید.

همراه با بسیاری از ظاهر بهبود یافته ، Outlook 365 برای Mac برخی از ویژگی های عالی را ارائه می دهد. اگر سعی می کنید و ایده ای دارید ، از قسمت نوار منو روی راهنما> پیشنهاد یک ویژگی کلیک کنید تا پیشنهاد خود را با مایکروسافت به اشتراک بگذارید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*