چگونه ابزارها را از مرکز اطلاع رسانی Mac حذف کنیم


خاموش پاتاک

دستگاه ها در نیمه پایینی مرکز اطلاع رسانی قرار دارند. اگرچه برخی از ابزارها کاملاً مفید هستند ، اما ممکن است بخواهید برای ظاهری تمیزتر از شر دیگران خلاص شوید. در اینجا نحوه حذف ابزارها از مرکز اطلاع رسانی Mac وجود دارد.

کاربران Mac با استفاده از macOS 11 Big Sur یا نسخه های بعدی به مرکز اطلاع رسانی منفرد دسترسی دارند. مرکز اطلاع رسانی به جای تقسیم شدن به دو بخش ، اکنون به دو نیمه تقسیم شده است. نیمه بالا اعلان های خوانده نشده شما (در صورت وجود) و نیمه پایینی اسبابک های شما را نشان می دهد.

مرکز اطلاع رسانی همراه با اعلان ها و اسباب ها

برای دسترسی به مرکز اطلاع رسانی ، روی دکمه زمان و تاریخ در نوار منو (کنار دکمه Control Center) کلیک کنید. همچنین می توانید با دو انگشت از انتهای سمت راست پد لمسی MacBook خود را بکشید تا مرکز اعلان ها مشخص شود.

روی Time در نوار منوی Mac کلیک کنید تا مرکز اعلانات باز شود

حال ، اگر می خواهید یک ابزار را به سرعت حذف کنید ، کلیک راست کرده و گزینه “Remove Gadget” را انتخاب کنید.

روی حذف ابزار کلیک کنید

این ابزار بلافاصله از مرکز اعلان ها برداشته می شود.

اگر می خواهید چندین ابزار را به طور هم زمان حذف کنید ، بهتر است به حالت ویرایش ابزار بروید.

متصل: نحوه استفاده از مرکز کنترل Mac

به پایین مرکز اطلاع رسانی بروید و روی دکمه ویرایش ابزارها کلیک کنید. متناوباً ، می توانید بر روی هر ابزارک کلیک راست کرده و گزینه “ویرایش ابزارک” را از فهرست انتخاب کنید.

روی ویرایش ابزارهای Mac کلیک کنید

اکنون همه ابزارها را در پنجره سمت راست مشاهده خواهید کرد. برای حذف یک ابزار ، روی نماد “-” در گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید.

کلیک "-" از گوشه بالا سمت چپ صفحه کلیک کنید

می توانید این روند را تکرار کنید تا زمانی که همه ابزارک های مورد نظر خود را حذف کنید. سپس روی دکمه “انجام شد” کلیک کنید تا طرح ذخیره شود.

ابزارک آب و هوا با مکان جدیدی به روز شده است

همانطور که در بالا گفتیم ، شما می توانید با استفاده از این روش همه ابزارک ها را حذف کرده و یک مرکز اطلاع رسانی واضح دریافت کنید (همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است).

مرکز اطلاع رسانی بدون اسبابک


دوست ندارید هر بار که بخواهید دستگاه بلوتوثی را متصل کنید یا خروجی صدا را تغییر دهید به مرکز کنترل بروید؟ در اینجا نحوه پین ​​کردن هر ماژول Control Center درست در نوار منو آورده شده است.

متصل: نحوه اتصال ماژول های Control Center به نوار منوی Mac
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*