چگونه انتخاب کنیم که کدام افزونه ها را در نوار ابزار Firefox نمایش دهیم


اگر از برنامه های افزودنی با Mozilla Firefox استفاده می کنید و می خواهید آیکون های برنامه افزودنی را از نوار ابزار اضافه یا حذف کنید ، کار با کشیدن و رها کردن با استفاده از ویژگی سفارشی سازی Firefox موزیلا آسان است. یا می توانید به سرعت یک نماد کلیک راست را حذف کنید. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است.

ابتدا فایرفاکس را باز کنید. در هر پنجره ، روی نوار ابزار Firefox راست کلیک کرده و “Customize” را انتخاب کنید. (متناوباً ، می توانید بر روی دکمه منوی برگر کلیک کرده و “سفارشی سازی” را از منوی ظاهر شده انتخاب کنید.)

در Firefox ، روی نوار ابزار کلیک راست کرده و انتخاب کنید "شخصی سازی."

در زبانه “Customize Firefox” که باز می شود ، لیستی از موارد قابل انتقال به نوار ابزار را مشاهده خواهید کرد. همچنین می توانید موارد را از نوار ابزار به این لیست بکشید و آنها را از نوار ابزار حذف کنید.

اگر می خواهید یک نماد برنامه افزودنی را از نوار ابزار حذف کنید ، کلیک کنید و آن را به قسمت لیست بکشید.

در تب Customize Firefox ، نماد برنامه افزودنی را از نوار ابزار به لیست بکشید.

اگر می خواهید یک نماد پسوند به نوار ابزار اضافه کنید ، نماد آن را در قسمت لیست پیدا کنید و آن را به نوار ابزار بکشید.

در تب Customize Firefox ، نماد برنامه افزودنی را از لیست موجود در نوار ابزار بکشید.

هنگامی که از طرح نوار ابزار راضی هستید ، بر روی Finish کلیک کنید ، و تب Customize Firefox بسته می شود. تغییرات شما ذخیره خواهد شد

چگونه یک نماد برنامه افزودنی را به سرعت از نوار ابزار Firefox حذف کنیم

برای حذف سریع برنامه افزودنی از نوار ابزار Firefox ، روی نماد برنامه افزودنی در نوار ابزار کلیک راست کرده و “حذف از نوار ابزار” را انتخاب کنید.

در Firefox ، روی نماد نوار ابزار کلیک راست کرده و انتخاب کنید "حذف از نوار ابزار"

نماد نوار ابزار ناپدید می شود. اگر می خواهید آن را برگردانید ، باید روی نوار ابزار کلیک راست کنید ، “سفارشی سازی” را انتخاب کنید و سپس نماد برنامه افزودنی را از لیست به نوار ابزار خود بکشید. (این روش در بخش بالا شرح داده شده است.) شخصی سازی زیبا!


اگر در آینده خسته شدید ، دوباره به تب Customize Firefox مراجعه کنید. با استفاده از چند ترفند می توانید یک بازی مخفی از اسب تک شاخ را بازی کنید!

متصل: چگونه بازی پنهان پنگ را در Monoilla Firefox انجام دهیم
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*