چگونه با دوستان خود در Pokemon Sword and Shield بجنگیم


 "شمشیر و سپر پوکمون" آرم و نمادها.
نینتندو

تجارت پوکمون با دوستان در شمشیر و سپر پوکمون فقط یک فعالیت است که می توانید با هم لذت ببرید – می توانید با یکدیگر بجنگید! بیاموزید که چگونه با کمک یک جنگ Pokemon شروع کنید شمشیر و سپر عملکرد Y-comm.

سه نوع نبرد آنلاین وجود دارد (همه آنها نیاز به اشتراک نینتندو آنلاین دارند): نبردهای تک نفره ، نبردهای دوتایی و نبردهای چند نفره. نبردهای تک و دو نفره نبردهایی با دو بازیکن هستند ، در حالی که نبرد برای چند نفره به چهار بازیکن احتیاج دارد.

اگر نبرد یک بازیکن را انتخاب کنید ، هر دو بازیکن یک بار از مهمانی خود یک پوکمون می فرستند. اگر یک نبرد دو نفره را انتخاب کنید ، هر دو بازیکن به طور همزمان دو پوکمون از مهمانی خود می فرستند ، که در واقع سطح دشواری را افزایش می دهد.

شمشیر و سپر نبرد دو برابر

پس از تغییر مسیر 2 در بازی ، به عملکرد Y-comm دسترسی خواهید داشت که دسترسی به همه توابع آنلاین را در شمشیر و سپر پوکمون جهان ، از جمله تجارت و شروع نبردهای Pokemon با دوستان.

اگر نگران بالا یا پایین آمدن دوست خود هستید ، نگران نباشید – همه بازیکنانی که در جنگ Pokemon شرکت می کنند Pokemon را تا سطح 50 هماهنگ می کنند.

متصل: نحوه تجارت Pokemon در Sword and Shield of Pokemon

وقتی تصمیم گرفتید در کدام نوع نبرد شرکت کنید ، با فشار دادن دکمه “Y” در کنترل کننده Joy-Con سمت راست و فشار دادن “+” برای اتصال به اینترنت ، منوی “Y-comm” را باز کنید. همه شرکت کنندگان برای حرکت به جلو نیاز به اشتراک نینتندو آنلاین و اتصال به اینترنت دارند.

اگر می خواهید به صورت محلی بازی کنید ، می توانید با انتخاب گزینه “Link Battle” در “Y-Comm Menu” بین دوست و خود ارتباط برقرار کنید. با فشار دادن دکمه “Y” در کنترل کننده Joy-Con سمت راست در هر زمان پس از شروع ، به منوی Y-Comm دسترسی پیدا می کنید. شمشیر و سپر پوکمون روی سوئیچ شما

منوی Y-Comm.

برای بازی با دوستانی که در این نزدیکی نیستند ، اتصال اینترنت لازم است. با باز کردن منوی “Y-Comm” ، دکمه “+” را در سمت راست کنترل کننده Joy-Con فشار دهید تا به اینترنت متصل شوید. پس از اتصال به اینترنت ، “Link Battle” را از “Y-Comm Menu” انتخاب کرده و “+” را در سمت راست کنترل کننده Joy-Con فشار دهید تا کد اتصال تنظیم شود.

شما و دوستتان برای اتصال و جنگ با یکدیگر باید کد هشت رقمی یکسانی را وارد کنید. پس از تنظیم کد ، منو را ببندید و منتظر بمانید تا متصل شود. تنظیم کد اغلب شرکا را سریعتر به هم متصل می کند ، اما اگر شریک جنگی شما در نزدیکی باشد این کار غیر ضروری است.

متصل: اشتراک نینتندو سوییچ آنلاین شامل چه مواردی است؟

هشت رقمی که انتخاب می کنید اهمیتی ندارند – می تواند کاملا تصادفی باشد. هنگامی که در مورد کد تصمیم گرفتید ، آن را با فشار دادن دکمه A در کنترل کننده Joy-Con خود تأیید کنید. اگر یکی از گزینه های نبرد را انتخاب کنید و ابتدا کد اتصال را تنظیم نکنید ، با یک بازیکن تصادفی که به طور تصادفی به دنبال یک نبرد تصادفی است جفت می شوید.

برای انتخاب دکمه A را فشار دهید "باشه" و کد هشت رقمی خود را تأیید کنید.

پس از تنظیم کد اتصال و انتخاب نوع نبرد ، به فهرست Y-Comm هدایت خواهید شد. فراموش نکنید که برای شروع نبرد با Pokemon ، کد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر می خواهید نبرد Pokemon را لغو کنید ، می توانید در هر زمان با انتخاب گزینه دیگری از فهرست Y-Comm این کار را انجام دهید.

هنگامی که بازی شما را به کسی متصل کرد ، می توانید کدام یک از گوگل را در میدان جنگ قرار دهید ، در کنار خود یا در رایانه خود. شما همچنین می توانید قوانین نبرد را تنظیم کنید – می توانید Pokemon را با حداکثر 50 همگام سازی کنید یا نبرد را از همگام سازی شروع کنید.

قوانین نبرد با شمشیر و سپر

هنگامی که قوانین نبرد را تعیین کردید ، “A” را در سمت راست Joy-Con فشار دهید تا تأیید شود و به صفحه انتخاب Pokemon منتقل خواهید شد. در این صفحه می توانید از بازی Pokémon در بازی فعلی خود استفاده کنید یا از رایانه Pokémon Rotom یک تیم جمع کنید ، که به شما امکان می دهد هر Pokémon را انتخاب کنید.

اگر قوانینی تنظیم کنید که همه Pokemon را روی سطح 50 تنظیم کنید ، هر Pokemon که انتخاب می کنید (از جمله تیم مقابل) روی سطح 50 تنظیم می شود. همچنین می توانید Pokemon که دوست شما انتخاب کرده است را ببینید (سمت چپ).

شمشیر و سپر یک تیم جنگی انتخاب کنید 2

تیم خود را انتخاب کنید و با فشار دادن “A” در سمت راست کنترل کننده Joy-Con تأیید کنید تا به آخرین صفحه بروید. می توانید تغییرات لحظه آخری را در این صفحه ایجاد کنید. اگر کارتان تمام شد ، “A” را فشار دهید تا نبرد Pokemon شروع شود.

شمشیر و سپر نبرد را آغاز می کنند

یک عرصه ظاهر می شود و نبرد آغاز می شود. هیچ جایزه ای برای شکست دادن دوستان خود در یک نبرد Pokemon وجود ندارد (به جز حقوق ستایش) و در پایان نبرد می توانید انتقام را با همان مجموعه قوانین یا قوانین نبرد متفاوت انتخاب کنید.

انتقام از شمشیر و سپر

اگر به مسابقه دیگری علاقه ندارید ، “B” را در سمت راست کنترل کننده Joy-Con فشار دهید تا اتصال قطع شود. گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد که آیا می خواهید به بالای جدول رده بندی در استادیوم نبرد صعود کنید یا فقط با دوستان خود در آن سرگرم شوید شمشیر و سپر پوکمون.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*