چگونه تصاویر و فیلم ها را برای Xbox Series X Gameplay به اشتراک بگذاریم س


مایکروسافت

مایکروسافت یک دکمه اشتراک گذاری به Xbox Series X و S اضافه کرده است که به شما امکان می دهد به راحتی عکس های صفحه و فیلم را در بازی بگیرید. سپس می توانید عکس های خود را از طریق برنامه Xbox با سایر نقاط جهان به اشتراک بگذارید – در اینجا نحوه کار آورده شده است.

برای ضبط از دکمه اشتراک استفاده کنید

دکمه اشتراک گذاری در مرکز کنترل کننده Xbox Series X یا S است ، درست در زیر دکمه Xbox که برای دسترسی به راهنما استفاده می کنید. شبیه یک مستطیل است که فلشی به سمت بالا دارد.

کنترل کننده سری Xbox X (سیاه).
مایکروسافت

رفتار پیش فرض دکمه اشتراک به شرح زیر است:

  • عکس بگیرید: دکمه اشتراک گذاری را یک بار فشار دهید و رها کنید.
  • فیلم ضبط کنید: دکمه اشتراک گذاری را فشار داده و نگه دارید.
  • به گالری عکس گرفتن دسترسی پیدا کنید: روی دکمه اشتراک گذاری سریع دو ضربه سریع بزنید.

هر بار که چیزی را ضبط می کنید ، برای تأیید آن باید اعلانی روی صفحه نمایش داده شود. اندکی بعد ، باید اعلان دیگری را ببینید که فیلم یا عکس صفحه شما در Xbox Live بارگذاری شده است و آماده اشتراک گذاری است.

همچنین عکسهای خود را در گالری عکسبرداری خواهید یافت. با دوبار ضربه زدن روی دکمه اشتراک می توانید به این قسمت دسترسی پیدا کنید. تا زمانی که تصمیم به حذف آنها یا انتقال آنها به جلد دیگری نگیرید ، در آنجا می ماند.

مستقیماً از برنامه Xbox به اشتراک بگذارید

برنامه Xbox را برای iPhone ، iPad یا Android بارگیری کنید و با همان اعتبارنامه ای که در Xbox استفاده می کنید وارد سیستم شوید. برای دیدن فیلم های خود ، روی “کتابخانه من” و سپس “عکسبرداری” ضربه بزنید.

بسته به سرعت اینترنت ممکن است مجبور شوید چند دقیقه صبر کنید تا آخرین عکسهای شما ظاهر شود.

کتابخانه ضبط Xbox

از اینجا می توانید ضبط را در دستگاه همراه خود ذخیره کنید یا آن را مستقیماً از طریق دکمه اشتراک گذاری به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید فیلم ها و عکس های صفحه را در اینجا حذف کنید تا در گالری Xbox Live خود فضای خالی ایجاد کنید.

در مجموع 10 گیگابایت عکس گرفته شده که ارزش آن را دارد می تواند در Xbox Live بارگذاری شود. هر چیزی که بازدید (از جمله از شما) مشاهده نکند ، پس از 30 روز حذف خواهد شد.

Forza Horizon 4 ضبط شده در Xbox Series X

اگر ترجیح می دهید بارگذاری خودکار را غیرفعال کنید ، می توانید با فشار دادن دکمه Xbox این راهنما را باز کنید. Account and System> Settings> Preferences> Capture and Share را انتخاب کنید و سپس بارگذاری خودکار را خاموش کنید.

دکمه اشتراک گذاری و کیفیت ضبط را شخصی سازی کنید

در صورت تمایل می توانید دکمه اشتراک را نیز پیکربندی کنید تا در تنظیمات کنسول خود کمی متفاوت عمل کند. برای این کار کافیست دکمه Xbox را فشار دهید تا راهنما باز شود. “حساب و سیستم” را انتخاب کنید و سپس “تنظیمات” را انتخاب کنید. از اینجا ، فقط تنظیمات برگزیده> ضبط و اشتراک گذاری را انتخاب کنید.

می توانید ضبط را به طور کامل غیرفعال کنید ، طول فیلم را مشخص کنید و اینکه آپلود خودکار انجام شود را انتخاب کنید. در بخش Game Video Resolution ، همچنین می توانید تعیین کنید آیا می خواهید فیلم ها در محدوده دینامیکی بالا (HDR) یا SDR ساده ذخیره شوند.

برای تغییر نحوه کار کنترل کننده هنگام فشار دادن دکمه اشتراک ، “نقشه دکمه” را انتخاب کنید.

تنظیمات ترجیحی Xbox Capture

دکمه اشتراک گذاری وجود ندارد؟ به جای آن از دکمه Xbox استفاده کنید

کنترل کننده های دوره Xbox One دکمه اشتراک اختصاصی ندارند ، اما کاملاً با X و Series Xbox S سازگار هستند. برای گرفتن عکس و عکس با این کنترل کننده های قدیمی ، دکمه Xbox را فشار دهید و سپس از یکی از دکمه های Face برای ذخیره یک فیلم یا تصویر.

دکمه Xbox را دقیقاً همانطور که می خواهید هنگام پخش عکس یا تصویر از آن بگیرید ، فشار دهید. سپس می توانید Y را برای گرفتن عکس از صفحه ، یا X را برای گرفتن فیلم فشار دهید. فقط یک فشار اضافی یک دکمه روی کنترل کننده قدیمی نیاز دارد.

آیا به فکر تهیه تلویزیون جدید برای Xbox جدید خود هستید؟ اگر چنین است ، حتما نکات ما را در مورد اینکه در خرید تلویزیون بازی به دنبال چه چیزی هستید ، بررسی کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*