چگونه تلویزیون خود را به یک شومینه مجازی تبدیل کنیم


شومینه تلویزیون

هیچ چیز مانند راحتی دنج آتش سوزی نیست. با این حال ، همه در خانه خود شومینه ندارند – یا نمی خواهند با حمل و نقل هیزم در داخل مقابله کنند. در اینجا چگونگی تبدیل تلویزیون به یک شومینه در اینجا آورده شده است.

دنیای فضای مجازی کاملا جالب است. شما می توانید به راحتی از سوراخ خرگوش پایین رفته و تجربه های خاص و عجیبی مانند “آشپزخانه آرامش بخش و صداهای آشپزی” و “موسیقی کریسمس از اتاق دیگر” را پیدا کنید.

در این راهنما به شومینه ها خواهیم پرداخت. روش های مختلفی برای تبدیل تلویزیون به یک شومینه مجازی وجود دارد. این واقعاً بستگی به این دارد که کدام دستگاه ها و سرویس ها را به تلویزیون وصل کرده اید. برخی از محبوب ترین گزینه ها را بررسی خواهیم کرد.

سرویس های جریانی

شومینه برای خانه شما
شومینه برای خانه شما / Netflix

ساده ترین راه برای تبدیل تلویزیون به شومینه ، پخش ساده فیلم از شومینه از سرویس پخش جریانی است. شومینه های ویدئویی طی سال های گذشته بسیار محبوب شده اند ، بنابراین تقریباً در هر پلتفرم جریانی می توانید آنها را پیدا کنید.

نت فلیکس

Netflix دارای یک کتابخانه شگفت آور بزرگ از فیلم های شومینه است. مجموعه “شومینه برای خانه شما” (در DVD نیز موجود است) شامل انواع زمینه های موسیقی و انواع مختلف چوب است. چیزی برای همه وجود دارد.

پخش این ویدئوها دقیقاً به همان روش دیگر برنامه ها یا فیلم های تلویزیونی Netflix کار می کند. فقط به دنبال شومینه بگردید تا آنها را پیدا کنید.

Amazon Prime Video

سرویس Prime Video آمازون به اندازه Netflix انتخاب ندارد ، اما چند فیلم شومینه وجود دارد. Prime دارای “شومینه 4K: نسخه کلاسیک” است ، اما در همه مکان ها در دسترس نیست. سایر گزینه ها شامل صداهای مراقبه و آتش ساحل است.

یوتیوب

YouTube صدها فیلم شومینه برای انتخاب دارد. در واقع برای هر موقعیتی که می توانید تصور کنید چیزی وجود دارد. جنگ ستارگان سشوار؟ بررسی. عاشق سگ؟ بررسی. یک دانشمند؟ بررسی.

اگر به دنبال چیزی سنتی تر هستید ، YouTube گزینه های زیادی دارد. کانال Fireplace for Your Home دارای نسخه های کوتاه تری از فیلم ها است که می توانید در Netflix پیدا کنید.

برای شروع بررسی بسیاری از ویدیوها به دنبال “شومینه” باشید. چند نکته که شما را راه میاندازد:

برنامه های تلویزیون هوشمند

شومینه زمستانی
شومینه زمستانی

سرویس های پخش جریانی عالی هستند ، اما ممکن است شما در هیچ یک مشترک نشده باشید ، یا ممکن است چیزی مستقیم تر را ترجیح دهید. در بسیاری از سیستم عامل های تلویزیون های هوشمند ، برنامه هایی وجود دارند که به طور خاص برای نمایش یک شومینه در تلویزیون شما طراحی شده اند.

ما برخی از محبوب ترین برنامه های شومینه را برای انواع سیستم عامل های تلویزیون های هوشمند گردآوری کرده ایم. همچنین می توانید فروشگاه برنامه را در دستگاه خاص خود باز کرده و Fireplace را جستجو کنید.

برنامه های شومینه Apple TV

برنامه های کاربردی برای شومینه Android TV / Google TV

برنامه های شومینه روکو

برنامه های شومینه Amazon Fire TV

برنامه های شومینه Chromecast

Chromecast ها در واقع همانند سایر سیستم عامل های تلویزیون های هوشمند “برنامه” ندارند. درعوض ، برنامه ها در دستگاه همراه شما هستند که از آنها محتوای Chromecast را “انتقال” می دهید. می توانید هرکدام از فیلم های شومینه را از سرویس های پخش جریانی که در بالا ذکر شده در تلویزیون دارای Chromecast خود پخش کنید.


همانطور که می بینید ، گزینه های زیادی برای آوردن یک تجربه گرم شومینه به خانه شما وجود دارد. امیدواریم با وجود همه این گزینه های عالی که در دسترس شماست ، در یک روز سرد زمستانی بتوانید اتاق نشیمن خود را مانند یک کابین دنج حس کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*