چگونه توییت ها را با Snapchat Stories به اشتراک بگذارید


توییتر و آرم snapchat
توییتر / اسنپ چت

زمانی وجود داشت که اشتراک توییت در Snapchat به معنای گرفتن اسکرین شات از برنامه توییتر و بارگذاری آن در Snapchat بود. خوشبختانه این دیگر لازم نیست. توییت ها را می توان به طور مستقیم در Snapchat به عنوان برچسب داستان های شما به اشتراک گذاشت.

در زمان نوشتن این مقاله ، این ویژگی فقط از طریق برنامه Twitter برای iPhone و iPad در دسترس است. اما در مورد اندروید ، این باید به روشی مشابه کار کند.

متصل: نحوه ارسال توییت های ناپدید شده با استفاده از ناوگان در توییتر

برای شروع ، توییتر را باز کنید ، توییتی را که می خواهید به اشتراک بگذارید پیدا کنید ، سپس روی نماد اشتراک گذاری در زیر آن ضربه بزنید.

روی دکمه اشتراک گذاری توییت ضربه بزنید

در منوی اشتراک ، روی Snap Camera ضربه بزنید.

با کلیک بر روی دوربین ، در منوی اشتراک کلیک کنید

اولین باری که از این ویژگی استفاده می کنید ، یک پیام پاپ آپ به شما اطلاع می دهد که توییتر می خواهد برنامه Snapchat را باز کند. برای فعال کردن روی “باز” ​​ضربه بزنید.

اجازه دهید Snapchat باز شود

صفحه ایجاد Snapchat Story با صدای جیر جیر در بالای صفحه مانند یک برچسب ظاهر می شود. متأسفیم ، شما نمی توانید یک توییت را در این صفحه تغییر اندازه دهید یا جابجا کنید. در حالی که برچسب توییتر بیشتر صفحه شما را اشغال کرده است ، باید یک عکس پس زمینه بگیرید.

پس از پایان کار ، روی دکمه شاتر ضربه بزنید تا لحظه ای را ثبت کنید.

با تکمیل برچسب متحرک عکس بگیرید

اکنون می توانید برچسب توییت را با ضربه زدن روی تصویر و کشیدن آن روی صفحه تغییر اندازه یا تغییر دهید. وقتی همه چیز در مکانی است که شما می خواهید ، می توانید از تمام ابزارهای ویرایش عادی Snapchat استفاده کنید تا ظاهر کلیک خود را شخصی سازی کنید.

پس از پایان کار ، روی پیکان آبی ضربه بزنید تا انتخاب کنید که کجا آن را ارسال کنید یا می خواهید آن را با چه کسی به اشتراک بگذارید.

داستان را ویرایش کنید و ارسال کنید

“داستان من” را از صفحه اشتراک گذاری انتخاب کنید ، سایر دوستان دیگری را که می خواهید برای آن بفرستید انتخاب کنید و سپس روی پیکان ضربه بزنید.

داستان خود و همه دوستان خود را انتخاب کنید

این است! این توییت اکنون در Snapchat Story شما وجود دارد و افراد می توانند برای دیدن توییت اصلی و همه پاسخ ها انگشت خود را به بالا بکشند.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*