چگونه جلوی سرقت بسته های شما توسط مردم را بگیریم


یک مرد نقابدار عجیب و غریب که بسته هایی را از یک خانه غیر مشکوک سرقت می کند.
جرمی لنده / شاتر استوک

آیا خانه شما مورد هدف دزدان دریایی در ایوان قرار گرفته است؟ شاید وقت آن رسیده است که مقابله کنید. خوشبختانه ، شما می توانید از بسته های خود با چند مرحله آسان ، از دستورالعمل های مناسب تحویل گرفته تا گزینه های تحویل در خانه ، محافظت کنید.

از دستورالعمل های تحویل استفاده کنید

دستورالعمل تحویل می تواند کمک زیادی کند. اگر بسته های شما به دلیل باقی ماندن در زمین چمن یا کوچه شما به سرقت رفته است ، پس با شفاف سازی اینکه بسته ها باید به درب ورودی تحویل داده شوند می تواند مشکل شما را حل کند. حتی می توانید بسته ها را در جای دیگری مانند در پشتی بگذارید. همچنین می توانید بسته ها را هنگام تحویل امضا کنید تا بسته ها هرگز کنار گذاشته نشوند.

برای تعیین زمان تحویل در روزهای خاص مانند روزهای غیر کاری نیز می توانید از خدماتی مانند Amazon Day استفاده کنید. البته ویژگی آمازون روز فقط در صورتی ارزش دارد که از طریق آمازون سفارش دهید. اگر بسته شما از UPS ، FedEx یا USPS ارسال شده است ، می توانید از طریق منوی ردیابی بسته آنها ، برنامه زمان بندی را تحویل بگیرید. فقط روی شماره پیگیری در ایمیل تأیید تحویل کلیک کنید و انتخاب کنید که می خواهید بسته شما در چه روزی تحویل شود.

یک دوربین امنیتی نصب کنید

دوربین های امنیتی راه طولانی را طی کرده اند. با ظهور فضای ذخیره سازی ابری و اینترنت پرسرعت ، دسترسی به نمایش دوربین یا ضبط شده از طریق تلفن آسان است. علاوه بر این ، دوربین های امنیتی هوشمند معروف مانند Arlo Pro یا Ring Video Doorbell به طرز شگفت انگیزی مقرون به صرفه هستند ، بنابراین برای ایمن نبودن بسته های خود نیازی به شکستن بانک نیستید.

یک دسته جعبه از آمازون در ایوان جلویی.
جولی کلوپر / شاتر استوک

دوربین های امنیتی هوشمند نسبتاً مقرون به صرفه بوده و استفاده از آنها آسان است ، اما در نهایت ، دوربین های امنیتی هنگامی که سارقان بسته را بازدارند یا به طور کامل متوقف کنند ، بهترین عملکرد را دارند. شواهد ویدئویی یک جرم بسیار عالی است ، اما آیا شما ترجیح نمی دهید نامه خود را داشته باشید؟ سعی کنید وجود دوربین امنیتی خود را تا حد ممکن آشکار کنید. برای ترساندن سارقان حتی می توانید از یک دوربین امنیتی ارزان قیمت و جعلی استفاده کنید.

بسته ها را به محل کار خود یا خانه دوست خود تحویل دهید

یکی از ساده ترین راه ها برای ایمن نگه داشتن بسته های خود تحویل آنها به محل کارتان است. فقط مطمئن شوید که نام و شماره تلفن کامل شما روی برچسب تحویل باشد و اطلاعات اضافی مانند شماره دفتر یا بخش را اضافه کنید. همچنین به خاطر داشته باشید که برخی از مشاغل در ارسال نامه مهارت ندارند. قبل از اینکه خطر خرید گران را داشته باشید ، سعی کنید یک بسته کوچک به کار خود تحویل دهید.

متناوباً ، می توانید بسته تحویل خانه دوست خود را دریافت کنید. دوستی با کوچه کوتاه یا سابقه تحویل موفق انتخاب کنید یا از دوستان خود صندوق پستی برای به اشتراک گذاشتن بپرسید یا ببینید.

بسته خود را از یک کمد یا مرکز تحویل تحویل بگیرید

برای دریافت زایمان ایمن و از راه دور نیازی به پرداخت صندوق پستی ندارید. بسته های آمازون خود را می توانید به صورت رایگان در زمان پرداخت به Amazon Locker دریافت کنید ، مشروط بر اینکه مشتری اصلی باشید. به محض ورود بسته شما ، برای دسترسی سریع و شبانه روزی پین موقت دریافت خواهید کرد. این کمدها در سراسر کشور قرار دارند و احتمالاً یکی در نزدیکی منزل شما وجود دارد.

قفل باز با کلید درج شده
dnd_Project / Shutterstock

البته شما فقط می توانید از Amazon Locker برای بسته های آمازون استفاده کنید. متناوباً ، می توانید از USPS ، UPS یا FedEx بخواهید بسته شما را تا پنج روز در یک مرکز تحویل نگه دارد. بر روی شماره پیگیری در ایمیل تأیید تحویل کلیک کرده و گزینه “Hold My Package” را انتخاب کنید (گاهی اوقات این گزینه در منوی “Change My Delivery Location” دفن می شود).

برای تحویل در خانه یا ماشین از Amazon Key استفاده کنید

Amazon Key ایده عجیبی است ، اما راهی آسان برای اطمینان از از بین رفتن هیچ یک از بسته های شما است. در ابتدایی ترین سطح خود ، Amazon Key به سادگی نرم افزاری است که با یک قفل هوشمند و یک دوربین امنیتی هوشمند جفت می شود. به شما امکان می دهد با استفاده از یک کد کلیدی ، دستورات صوتی الکسا یا روال های برنامه ریزی شده ، درب خود را به سرعت قفل و قفل کنید. هر بار که قفل در باز می شود ، Amazon Key برای شما اعلان می فرستد و یک فیلم کوتاه ضبط می کند.

اگر هنوز متوجه نشده اید ، می توانید از طریق سیستم Amazon Key به رانندگان تحویل دسترسی موقت به خانه خود بدهید. بسته های شما در نهایت در خانه شما قرار می گیرند ، حتی اگر از کار دور باشید. مطمئناً به نظر مشکوک می رسد ، اما Amazon Key هر زایمان را ثبت می کند و کارمندان آمازون وقتی می دانند تحت مراقبت هستند ، واقعاً دلیلی ندارند که به خانه شما بگردند.

برای کمی آرامش بیشتر ، می توانید از Amazon Key به طور انحصاری برای گاراژ یا اتومبیل خود استفاده کنید. به این ترتیب ، هیچ کس برای ترک بسته ها مستقیماً وارد اتاق نشیمن شما نمی شود.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*