چگونه حالت ترجمه دستیار Google را به صفحه اصلی خود اضافه کنیم


میانبر به صفحه اصلی حالت Google Interpreter

دستیار Google دارای ویژگی های بسیاری است که ردیابی همه آنها دشوار است. یکی از ویژگی های آینده نگرانه و قدرتمند ، Interpreter Mode است. اگر مرتباً از این ویژگی استفاده می کنید ، باید یک میانبر در صفحه اصلی ایجاد کنید.

اگرچه بسیاری از برنامه های ترجمه زبان وجود دارد ، هدف از حالت ترجمه Google Assistant بیش از این است. همانطور که از نامش پیداست ، هدف Interpreter Mode تسهیل مکالمه بین افرادی است که به زبانهای مختلف صحبت می کنند.

متصل: نحوه استفاده از حالت مترجم دستیار Google

در حالی که حالت مترجم بسیار راحت است ، شروع آن می تواند کمی دست و پا گیر باشد ، مخصوصاً اگر مرتباً از آن استفاده می کنید. خوشبختانه ، اگر تلفن یا رایانه لوحی Android دارید ، می توانید میانبر را به حالت Interpreter Mode در صفحه اصلی اضافه کنید. بیا شروع کنیم.

ابتدا باید حالت Interpreter Mode را طبق معمول شروع کنید ، این کار با باز کردن دستیار Google در Android شروع می شود و می گوید: “خوب ، گوگل” یا با کشیدن انگشت از گوشه پایین سمت راست یا راست.

از گوشه پایین سمت راست یا راست بکشید.

سپس از دستیار Google بخواهید که مترجم شما باشد. نحوه انجام این کار مشخص می کند که از چه زبانهایی استفاده می شود. در اینجا چند مثال آورده شده است:

“سلام ، گوگل ، …”

  • “… مترجم ایتالیایی من باش.”
  • “… از لهستانی به هلندی ترجمه کنید.”
  • “… مترجم من به چینی باشید.”
  • (… حالت مترجم را روشن کنید. “اکنون از شما می پرسد که می خواهید از کدام زبان استفاده کنید.)

اکنون که حالت مترجم باز است ، می توانیم یک میانبر به صفحه اصلی اضافه کنیم. روی نماد تلفن در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

روی نماد میانبر در حالت مفسر ضربه بزنید

یک پنجره بازشو با یک نماد میانبر ظاهر می شود. می توانید بر روی نماد ضربه بزنید و نگه دارید تا به صورت دستی در صفحه اصلی قرار گیرد ، یا روی افزودن خودکار ضربه بزنید تا برای شما قرار گیرد.

پنجره بازشو برای دسترسی سریع در حالت مفسر

میانبر در صفحه اصلی قرار دارد. فقط کافیست آن را بزنید تا حالت Interpreter شروع شود.

میانبر در حالت مفسر در صفحه اصلی

توجه داشته باشید که میانبر مربوط به زبانهایی است که برای ایجاد آن استفاده کرده اید. بنابراین ، اگر از آلمانی و انگلیسی استفاده کرده اید ، میانبر حالت تفسیر را در این زبان ها شروع می کند. مراحل مشابه را تکرار کنید تا برای هر ترکیبی از زبان که می خواهید میانبر ایجاد کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*