چگونه داده های مرور لبه را با یک میانبر صفحه کلید پاک کنیم


اگر از Microsoft Edge استفاده می کنید و می خواهید سابقه مرور خود را حذف کنید ، برای این کار معمولاً باید منوها را جستجو کنید. اما حدس بزنید چه؟ همچنین می توانید تاریخچه مرورگر Edge خود را با استفاده از میانبر صفحه کلید پاک کنید و این یک روش سریع برای انجام آن است. این چگونه است.

ابتدا Edge را باز کنید. بسته به اینکه از کدام پلتفرم استفاده می کنید ، میانبر صفحه کلید زیر را فشار دهید:

  • پنجره ها: Ctrl + Shift + Delete را فشار دهید.
  • مک: Command + Shift + Backspace را فشار دهید. (توجه داشته باشید که در Mac ، کلید بازگشت به عقب “حذف” نامیده می شود)

پس از کلیک روی میانبر ، برگه “تنظیمات” باز می شود و در بالای صفحه پنجره “پاک کردن اطلاعات مرور” را مشاهده خواهید کرد. اگر عجله دارید ، می توانید سریعاً کلید Tab را چند بار فشار دهید تا دکمه Clear now برجسته شود و سپس Enter را فشار دهید.

اما اگر هرگز از میانبر استفاده نکرده اید ، زمان خوبی است که می خواهید جنبه هایی از تاریخچه مرور خود را پاک کنید ، از جمله “محدوده زمانی” که سوابق آن حذف خواهد شد. Edge این تنظیمات را به خاطر می آورد ، بنابراین دفعه بعد که از میانبر صفحه کلید استفاده کردید ، می توانید تاریخچه خود را سریعتر پاک کنید.

در Microsoft Edge "داده های مرور را پاک کنید" پنجره ، جنبه هایی از داستان خود را که می خواهید پاک کنید انتخاب کنید.

وقتی انتخاب خود را انجام دادید و آماده حذف داده های مرور خود هستید ، روی “اکنون پاک شود” کلیک کنید.

در Microsoft Edge "داده های مرور را پاک کنید" پنجره را کلیک کنید "حالا پاک کن"

سابقه مرور شما با توجه به گزینه هایی که انتخاب کرده اید پاک می شود. سپس برگه “تنظیمات” را ببندید و می توانید مرور را به طور معمول ادامه دهید.

اگر متوجه شدید که مرتباً سابقه مرور خود را پاک می کنید ، در پنجره InPrivate که حالت مرور خصوصی است و سابقه مرور شما را ذخیره نمی کند ، مرور بیشتری را در نظر بگیرید. یا می توانید Edge را پیکربندی کنید که همیشه در حالت InPrivate برای سطح عمیق تری از حریم خصوصی اجرا شود. از موج سواری خود لذت ببرید!

متصل: نحوه اجرای همیشه Microsoft Edge در حالت مرور InPrivate تحت ویندوز 10
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*