چگونه در بزرگنمایی (و سایر برنامه های تماس ویدیویی) بهتر به نظر برسیم


پرتره های نویسنده در موقعیت های مختلف نوری.

تعاملات حرفه ای (و شخصی) بیشتر از طریق زوم و سایر برنامه های تماس ویدیویی اتفاق می افتد و به نظر نمی رسد که به زودی تغییر کند. درست مثل یک رو در رو یا جلسه ، مهم است که در هنگام مکالمات ویدیویی به بهترین شکل ممکن ظاهر شوید. در اینجا نحوه انجام این کار برای وب کم خود آورده شده است.

نورپردازی بهتری پیدا کنید

در یک استودیوی پخش حرفه ای ، دوربین ها آن چیزی نیستند که باعث زیبایی افراد می شوند – این نور است. تولیدکنندگان لنزهای گران قیمت هر چقدر پول دور بریزند ، در صورت افتضاح بودن نور نمی توانند کسی را نماینده کنند. در خانه هم همین طور است.

ما اکنون توصیه نمی کنیم که پس انداز زندگی خود را در زمینه روشنایی استودیوی 10،000 لومن سرمایه گذاری کنید. با این وجود می توانید در خانه خود مکانی را برای تماس های ویدیویی انتخاب کنید که از نور مناسبی برخوردار باشد.

شما می خواهید از چراغ های بالای سر خودداری کنید زیرا آنها سایه ها و لهجه های عجیبی را روی صورت شما ایجاد می کنند. آنها همچنین تمایل دارند که تعادل کلی را رد کنند.

مردی در سایه به دلیل نور کم.
نمونه ای از روشنایی ضعیف. به پیشانی براق من نگاه نکن!

نور پس زمینه نیز بد است. شما در یک زمینه بسیار روشن تاریک و سایه به نظر خواهید رسید. جبران نور در مقابل شما نیز کمک چندانی نمی کند.

مردی در سایه به دلیل نور کم.
نور پس زمینه برای من یا هر شخص دیگری دید محکمی نیست.

آنچه شما به دنبال آن هستید مکانی با نورپردازی زیبا و یکنواخت است. یافتن آن در مقابل پنجره بزرگ ساده ترین کار است.

مرد ، به لطف چراغهای جلو به وضوح قابل مشاهده و به خوبی روشن است.
جلوی پنجره ، اوضاع خیلی بهتر به نظر می رسد.

این یکی از بهترین “هک های عکس” برای خوب به نظر رسیدن است ، خواه سلفی بگیرید یا یک ارائه حرفه ای. کافیست بزرگترین و درخشان ترین پنجره خانه خود را پیدا کنید و آن را مقابل آن قرار دهید. شما در مکالمه از دیگران بهتر به نظر خواهید رسید!

متصل: چگونه می توان در خانه عکس بهتری گرفت (بدون نیاز به فلاش)

دوربین خود را بلند کنید

هیچ کس بهترین زاویه برای نگاه کردن به پایین زیر چانه شما نیست ، اما احتمالاً یک وب کم در لپ تاپ شما وجود دارد. تولیدکنندگان رایانه چیزهای ناچیز مانند کاربرد و هزینه را بر ظاهر دوربین شما اولویت می دهند.

برای بهتر جلوه دادن ، می خواهید وب کم شما در سطح چشم (یا دقیقاً بالاتر از آن) باشد. به این ترتیب ، مردم معمولاً شما را شخصاً می بینند و این همان چیزی است که ناخودآگاه انتظار دارند.

مردی در سطح چشم.
ببینید فک من با دوربین در سطح چشم چقدر بهتر به نظر می رسد.

برای اینکه دوربین خود را به سطح چشم برسانید ، می توانید در یک پایه لپ تاپ سرمایه گذاری کنید یا به یک مدرسه قدیمی بروید و چند کتاب زیر آن قرار دهید. اگر از تلفن هوشمند خود استفاده می کنید ، با هرچه در دست دارید از آن پشتیبانی کنید یا یک سه پایه کوچک بگیرید.

اگر هنگام صحبت به کامپیوتر احتیاج دارید ، ممکن است بخواهید یک صفحه کلید و ماوس خارجی تهیه کنید.

به دوربین نگاه کنید (و صفحه خود را تاریک کنید)

ارتباط چشمی در فرهنگ غربی بسیار مهم است. ما به افرادی مشکوک هستیم که نمی توانند از او حمایت کنند یا دائماً نگاهشان را دور می کنند. متأسفانه ، با راه اندازی تماس های ویدیویی ، برقراری تماس چشمی واقعی غیرممکن است. اگر به چشمان کسی روی صفحه نگاه کنید ، آن شخص شما را می بیند که به پایین نگاه می کنید.

مرد پیشانی نگاه می کند.
به این فرد صمیمی نگاه کنید؛ او شما را به اشتراک نمی گذارد.

اگرچه اگر زیاد سخنرانی کنید یا زیاد صحبت کنید قادر به حفظ آن نخواهید بود ، اما می خواهید این توهم را ایجاد کنید که مخاطبان خود را تماشا می کنید. بنابراین ، تا آنجا که ممکن است مستقیماً به وب کم خود نگاه کنید. انجام این کار با تمام حواس پرتی های روی صفحه دشوار است ، اما در اینجا چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید:

  • تجسم خود را پنهان یا به حداقل برسانید: من از خودم به عنوان آینه استفاده می کنم و می دانم که تنها نیستم. به راحتی می توانید متوجه شوید که در حال بررسی موهای خود هستید.
  • صفحه خود را کم کنید: اگر کاملاً نیازی به دیدن همه ندارید ، این را امتحان کنید. ایجاد این توهم که شما مردم را تماشا می کنید مفیدتر از این است که در واقع به هر کسی نگاه کنید.

اتصال اینترنت خود را آزمایش کنید

تصویر پیکسلی

گپ های ویدئویی به یک اتصال اینترنتی نسبتاً سریع و بسیار پایدار نیاز دارند. مهم نیست که چقدر در وب کم خود را نشان می دهید ، اگر همه آنچه از طریق Wi-Fi می توانید ارسال کنید پخش پیکسلی است.

بزرگنمایی ، اسکایپ ، FaceTime و همه برنامه های تماس ویدیویی دیگر کیفیت ویدئویی را که ارسال و دریافت می کنید به صورت پویا تنظیم می کنند تا در ارتباط باقی بمانند. این به این معنی است که حتی اگر اتصال شما کند باشد ، باز هم قادر به اتصال خواهید بود ، فقط ظاهر خیلی خوبی ندارید.

حداقل سیستم مورد نیاز Zoom ایده خوبی در مورد مشخصات مورد نیاز شما ایجاد می کند:

  • برای تماس های فردی: برای ارسال و دریافت فیلم 1080p HD به 1.8 مگابیت در ثانیه بالا / پایین نیاز است.
  • برای تماس های گروهی: برای دریافت فیلم با کیفیت 1080p HD به 2.5 مگابیت بر ثانیه بالا و پایین و برای ارسال فیلم با کیفیت 1080p به 3.0 مگابیت بر ثانیه نیاز دارید.

برای بررسی سرعت اتصال به اینترنت ، به Speedtest بروید. اگر چیزی کمتر از 3.0 مگابیت در ثانیه دریافت کنید ، نمی توانید ویدیوی با کیفیت بالا ارسال کنید. حتی اگر اتصال شما 3.5 یا 4.0 مگابیت در ثانیه باشد ، احتمالاً آنقدر پایین می آید که گاهی اوقات برای شما مشکل ایجاد کند.

اگر اتصال اینترنتی سریع دارید ، این فوق العاده است! در غیر اینصورت ، برای سرعت بخشیدن به مکالمه باید چند مرحله بردارید. ابتدا از هرکسی که از این شبکه استفاده می کند بخواهید که متوقف شود (کمی از بچه ها استراحت کنید از نتفلیکس!). از دستگاه اترنت سیمی استفاده کنید.

اگر هنوز هم این نکات ارتباط کافی سریع را برای شما فراهم نمی کند ، نکات دیگری نیز وجود دارد که می توانید امتحان کنید.

متصل: چگونه سرعت اتصال به اینترنت را افزایش دهیم

از بهترین دوربین خود استفاده کنید

عکس مردی که با دوربین DSLR گرفته شده است.
دوربین بهتر باعث می شود شما بهتر به نظر برسید.

وب کم بسیاری از لپ تاپ ها متوسط ​​است – به ویژه هنگامی که آنها را با دوربین های جلو تلفن های هوشمند مدرن مقایسه می کنید. دوربین 12 مگاپیکسلی TrueDepth آیفون 11 در جهان بهتر از دوربین 720p FaceTime دوربین کاملاً جدید و 16 اینچی مک بوک پرو است. اگر از iPhone به عنوان وب کم خود استفاده می کنید ، تضمین می کنید از مک بوک ویدیویی با ظاهر بهتر برخوردار شوید.

البته ساده ترین کار این است که فقط از لپ تاپ خود استفاده کنید ، مخصوصاً برای تماس های حرفه ای. با این حال ، اگر فرصتی دارید ، چند دقیقه ارزش دارد که از تلفن هوشمند خود در سطح چشم پشتیبانی کنید و آن را برای شارژ روشن کنید. در مکالمه نه تنها ظاهر بهتری خواهید داشت بلکه در صورت لزوم می توانید از رایانه خود آزادانه استفاده کنید.

اگر واقعاً می خواهید شگفت انگیز به نظر برسید و دوربین DSLR داشته باشید ، می توانید وسایل را حتی بیشتر جابجا کنید و از آن به عنوان وب کم استفاده کنید. تنظیمات کمی در آن گنجانده شده است و همه دوربین ها توانایی این کار را ندارند ، اما بازده آن بسیار زیاد است.

متصل: نحوه استفاده از دوربین دیجیتال به عنوان وب کم

پیش بروید و بزرگنمایی کنید!

برای بهتر دیده شدن در تماس های ویدیویی تلاش زیادی لازم نیست. خواه از Zoom ، FaceTime ، Google Meet ، Skype ، Slack ، Microsoft Teams یا هر یک از برنامه های بیشمار گپ ویدیویی دیگر استفاده کنید ، می توانید اطمینان حاصل کنید که همیشه بهترین ظاهر را دارید.

فقط شرایط خود را با نور تنظیم کنید ، بهترین دوربین خود را در سطح چشم پشتیبانی کنید و مطمئن شوید که آن را تماشا می کنید و آماده هستید!
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*