چگونه قبل از بارگیری در برنامه iPhone ، خریدها را در آن مشاهده کنیم


نماد فروشگاه برنامه اپل در پس زمینه آبی

بسیاری از برنامه ها در فروشگاه App iPhone و iPad دارای گزینه خرید درون برنامه ای هستند که به شما امکان می دهد ویژگی های اضافی درون برنامه را بارگیری کرده و قفل کنید. در اینجا نحوه بررسی قبل از بارگیری برنامه ، بررسی خریدهای درون برنامه ای وجود دارد.

ابتدا App Store را در iPhone یا iPad باز کنید. اگر نمی توانید آن را پیدا کنید ، با انگشت خود روی صفحه اصلی بکشید و “app store” را تایپ کنید ، سپس روی نماد “App Store” کلیک کنید.

Spotlight Search را باز کرده و تایپ کنید "فروشگاه برنامه" سپس روی نماد App Store ضربه بزنید.

پس از ورود به فروشگاه App ، متوجه خواهید شد که اگر برنامه ای خریدهای درون برنامه ای را ارائه می دهد ، عبارت “خریدهای درون برنامه ای” را نزدیک به قیمت یا دکمه “دریافت” مشاهده خواهید کرد.

اگر برنامه ای خریدهای درون برنامه ای داشته باشد ، خواهید دید "خریدهای درون برنامه ای" در کنار قیمت نوشته شده یا "بگیر" دکمه.

برای دیدن خریدهای درون برنامه ای برای برنامه ، روی نام برنامه در لیست ضربه بزنید تا به صفحه فروشگاه آن بروید. سپس به پایین برگه Information در لیست بروید. عنوان “خریدهای درون برنامه ای” را پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید. (اگر خریدهایی در برنامه موجود باشد ، روی آن “بله” می گوید و یک قیراط به سمت پایین نشان می دهد.)

در App Store ، برای دیدن خریدهای درون برنامه ای ، روی ضربه بزنید "خریدهای درون برنامه ای" عنوان در "اطلاعات" بخش.

پس از لمس ضبط ، لیستی نمایش داده می شود که تمام خریدهای برنامه و قیمت هر یک از آنها را نشان می دهد.

در فروشگاه برنامه iPhone یا iPad ، لیستی از خریدهای درون برنامه ای موجود برای برنامه را مشاهده خواهید کرد

اکنون اطلاعات دیگری برای کمک به شما در خرید (یا تصمیم گیری برای بارگیری) در اختیار خواهید داشت. اگر به فرزندان خود اجازه استفاده از دستگاه را می دهید ، استفاده از Screen Time برای غیرفعال کردن خریدهای درون برنامه ای مفید خواهد بود تا فرزندان شما مبلغ هنگفتی به آنها تعلق نگیرد. موفق باشید و خرید مبارک!

متصل: نحوه استفاده و پیکربندی زمان نمایش در iPhone یا iPad

منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*