چگونه لیست خود را که اخیراً در Spotify بازی کرده پاک کنید


آرم Spotify

با تشکر از بخش “اخیراً منتشر شده” در Spotify ، هیچ پنهانی برای رذایل موسیقی مخفی شما وجود ندارد. اگر می خواهید عادات موسیقی خود را مخفی نگه دارید ، باید مراحل زیر را در لیست Spotify اخیراً پخش شده خود پاک کنید.

این تنها برای کاربران Spotify که از برنامه دسک تاپ ویندوز یا Mac استفاده می کنند امکان پذیر است. متأسفانه ، پاک کردن لیست اخیراً پخش شده شما با استفاده از برنامه تلفن همراه یا Spotify web player امکان پذیر نیست ، اما پاک کردن ضبط ها با استفاده از برنامه دسک تاپ باعث حذف آنها از همه برنامه های متصل (از جمله دستگاه های تلفن همراه) می شود.

متصل: چگونه می توان Spotify را فقط با مرورگر وب گوش داد

اگر می خواهید لیست اخیراً پخش شده خود را پاک کنید ، با باز کردن برنامه Spotify در رایانه شخصی یا Mac خود شروع کنید. در منوی سمت چپ ، روی گزینه “اخیراً پخش شده” کلیک کنید.

در برنامه دسک تاپ Spotify ، روی ضربه بزنید "آخرین پخش شده ها" در منوی سمت چپ

در منوی “اخیراً پخش شده” لیستی از آهنگ ها ، آلبوم ها و هنرمندان قبلاً پخش شده را مشاهده خواهید کرد.

برای دیدن تنظیمات موجود ، روی یکی از جلدهای ذکر شده بروید. می توانید دوباره موسیقی را پخش کنید ، آن را به لیست آهنگ های مورد علاقه خود اضافه کنید یا موارد را به طور کامل حذف کنید.

برای حذف موردی از لیست اخیراً پخش شده خود ، روی نماد منوی سه نقطه کلیک کنید.

نشانگر را روی نماد داخل نگه دارید "آخرین پخش شده ها" لیست را کلیک کنید ، سپس روی نماد منوی سه نقطه کلیک کنید.

در منوی گزینه ها که ظاهر می شود ، روی گزینه “حذف از اخیراً پخش شده” کلیک کنید.

مطبوعات "حذف از اخیراً پخش شده" گزینه حذف ورودی از Spotify شما است "آخرین پخش شده ها" لیست

پس از کلیک روی دکمه ، مورد از لیست “اخیراً پخش شده” ناپدید می شود. همچنین این مورد از سایر دستگاه های Spotify مرتبط با حساب شما ، از جمله دستگاه های تلفن همراه ، حذف خواهد شد.

متأسفانه ، راهی برای پاک کردن لیست اخیراً پخش شده به یکباره وجود ندارد ، بنابراین برای پاک کردن هر ورودی باید این مراحل را تکرار کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*