چگونه مستقیماً به پیام خاص اینستاگرام پاسخ دهیم


کاربر اینستاگرام یک برچسب سلفی ایجاد کنید
خاموش پاتاک

از دست دادن زمینه در Instagram DM ، به خصوص در متن گروه بزرگ ، واقعاً آسان است. می توانید با پاسخ مستقیم به پیام خاص ، کمی شفافیت اضافه کنید. در اینجا نحوه پاسخ دادن مستقیم به پیام های DMs اینستاگرام در iPhone ، Android و وب وجود دارد.

توانایی پاسخ مستقیم به یک پیام خاص یکی از ویژگی های بروزرسانی پیام ها برای سیستم عامل های مختلف اینستاگرام است. اگر قبلاً آن را ندارید ، می توانید عملکرد را از فهرست تنظیمات برنامه فعال کنید.

از برنامه Instagram در iPhone و Android ، به برگه «Profile» بروید و روی دکمه منوی همبرگر در گوشه سمت راست بالای رابط ضربه بزنید. به تنظیمات> پیام به روزرسانی در اینجا بروید.

اکنون دکمه “بروزرسانی” را انتخاب کنید.

چگونه مستقیماً به پیام Instagram برای iPhone و Android پاسخ دهیم

برای شروع ، برنامه Instagram را در تلفن هوشمند خود باز کنید و سپس روی نماد مسنجر در گوشه سمت راست بالای صفحه اصلی Instagram ضربه بزنید.

مکالمه ای را انتخاب کنید.

پیامی را که می خواهید به آن پاسخ دهید در اینجا پیدا کنید. روی انگشت خود را به سمت راست بکشید تا دکمه پاسخ را ببینید و آن را رها کنید. اگر در حال پاسخ به پیام خود هستید ، صفحه را به سمت چپ بکشید.

همچنین می توانید پیامی را فشار داده و نگه دارید و روی دکمه پاسخ ضربه بزنید.

اکنون مشاهده خواهید کرد که پیام اصلی در بالای کادر متن ظاهر می شود. این بدان معنی است که پاسخ فعلی شما به پیام خاص پیوند داده می شود.

اکنون پاسخ خود را وارد کنید و روی دکمه “ارسال” ضربه بزنید.

پاسخ شما همراه با پیام اصلی در بالا نشان داده می شود ، که دیدن هرچه پاسخ شما را برای همه راحت تر می کند.

چگونه مستقیماً به یک پیام اینستاگرام برای وب پاسخ دهیم

هنگامی که پیام های جدید را در سیستم عامل های مختلف به روز کنید ، امکان پاسخ به پیام خاصی نیز برای اینستاگرام در وب در دسترس خواهد بود.

متصل: نحوه استفاده از اینستاگرام در وب از طریق رایانه

برای دسترسی به این ویژگی ، وب سایت Instagram را در هر مرورگر وب در رایانه خود باز کنید و برگه Messages (DM) را باز کنید.

تماس را در سمت چپ صفحه انتخاب کنید.

در نمای مکالمه ، پیامی را که می خواهید مستقیماً به آن پاسخ دهید پیدا کنید و روی آن حرکت کنید. اینجا دکمه “پاسخ” را کلیک کنید.

سپس پیامی را در جعبه متن وارد کرده و بر روی دکمه “ارسال” کلیک کنید.

پیام اصلی اکنون در بالا پیوست خواهد شد.


نمی خواهید شخصی در اینستاگرام برای شما نامه بنویسد؟ حساب آنها را محدود کنید تا ارتباط با استفاده از نظرات و پیام ها متوقف شود.

متصل: چگونه می توان شخصی را در اینستاگرام محدود کرد
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*