چگونه مطمئن شویم که یک معامله واقعاً یک معامله است – Geek را مرور کنید


اولیویه لو موال / Shutterstock.com

در حالی که معامله یا تخفیف در نگاه اول عالی به نظر می رسد ، اما احتمالاً می توانید حتی بهتر شوید. خواه روز اول باشد ، بلک فرایدی یا سه شنبه ساده قدیمی ، بررسی سریع معامله می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند.

بررسی معامله روندی نسبتاً واضح (البته خسته کننده) است. در واقع ، شما فقط بررسی می کنید که آیا یک معامله انجام شده است یا خیر واقعاً معامله. تاجران فوق العاده رقابتی و حیله گر هستند. آنها دوست دارند مردم را برای “روزهای معامله” درگیر کنند (مانند روز اول یا جمعه سیاه) و با ارائه تخفیف های جزئی به جای معاملات عالی ، از این انرژی استفاده کنند. بعضی اوقات بهترین معاملات حتی در این “روزهای هدیه” اتفاق نمی افتد ، آنها فقط چند بار در سال ظاهر می شوند. بنابراین ، چگونه مطمئن می شوید که بهترین معامله ممکن را به دست آورده اید؟

وب سایت های بازرگانان دیگر را بررسی کنید

خرده فروشان آنلاین به شدت رقابت می کنند. وقتی تخفیف خوبی برای یک وب سایت وجود دارد ، وب سایت دیگری همیشه سعی می کند آن را مطابقت دهد. قبل از اقدام به معامله بالقوه ، با مقایسه آن با سایر معامله گران ، یک دقیقه وقت بگذارید تا ببینید این پایین ترین قیمت است. ما دوست داریم از ویژگی جستجوی Slickdeals ، وب سایتی استفاده کنیم که معاملات در وب را ترکیب و سازماندهی می کند.

اما اگر با Slickdeals بدشانس نیستید ، می توانید مقایسه قیمت دستی داشته باشید. بررسی کنید که آیا خرده فروشان بزرگی مانند آمازون ، Best Buy ، Walmart و Target تخفیف بهتری دارند یا کمی بیشتر در وب سایت هایی مانند Woot ، Rakuten و Groupon جستجو کنید.

تاریخچه قیمت محصول را بررسی کنید

درک این نکته مهم است که حتی اگر نتوانید برای کالایی که در حال حاضر فروخته می شود قیمت بهتری پیدا کنید ، ممکن است در آینده به قیمت حتی پایین تری نیز برسد. قیمت های فروش با گذشت زمان نوسان می کنند و محصولات محبوب (به ویژه محصولات smarthome) به طور معمول بین قیمت های فروش از هفته به هفته دیگر می روند.

بنابراین قبل از خرید این توستر هوشمند “کاهش یافته” ، باید به دنبال تاریخچه قیمت آن باشید. معروف ترین وب سایت ردیابی قیمت camelcamelcamel است. این نمودارهای تاریخچه قیمت را برای هر محصول آمازون در زمان واقعی ایجاد می کند ، بنابراین شما می توانید به سرعت بررسی کنید که آیا تخفیف معامله خوبی است. بله ، آمازون تنها فروشگاه در جهان نیست ، اما به طور معمول تخفیف رقبای خود را برآورده می کند ، بنابراین یک نقطه شروع خوب برای کل بازار است.

نمودار قیمت camcamcamcam برای Amazon Echo Dot.
شتر شتر

همچنین می توانید تاریخ تخفیف یک محصول Slickdeals را بررسی کنید. فقط به دنبال محصول بگردید و خواهید فهمید که در گذشته چقدر فروخته شده است.

اگر می خواهید یک قدم جلو بروید ، می توانید camelcamelcamel و Slickdeals را تنظیم کنید تا شما را از معاملات و تخفیف محصولات انتخابی آگاه کند. حتی می توانید لیست علاقه مندی های آمازون خود را به camelcamelcamel وارد کنید تا هرگز معامله ای را از دست ندهید.

از یک برنامه افزودنی مرورگر برای بررسی آسان معاملات و کوپن ها استفاده کنید

البته پرش بین وب سایت ها برای بررسی مجدد کیفیت یک معامله کار طاقت فرسایی است. اگر می خواهید مطمئن شوید که معاملات خوبی بدون جستجوی اینترنت انجام داده اید ، برخی از افزونه های مرورگر را امتحان کنید.

برای راحتی شما ، ما یک لیست مفید از برنامه های افزودنی برای بررسی معاملات و صرفه جویی در هزینه شما جمع آوری کرده ایم. اینها برنامه های افزودنی Chrome هستند که با Edge Chromium و Opera نیز کار می کنند. اگر از Firefox استفاده می کنید ، باید بتوانید بیشتر آنها را در فروشگاه افزودنی های Firefox پیدا کنید:

  • پیش فروش قیمت: این پسوند واقعی برای بررسی معاملات است. قبل از خرید یک محصول ، PriceAdvance به شما می گوید که در جاهای دیگر ارزان تر است. همچنین به طور خودکار کوپن ها را در خریدهای شما اعمال می کند ، بنابراین کمی بیشتر پس انداز می کنید.
  • شتر شتر: البته ، توسعه camelcamelcamel فقط یک نسخه کوچک از وب سایت است. می توانید از آن برای بررسی تاریخچه قیمت و تنظیم هشدارهای معاملات در حین حرکت استفاده کنید.
  • نگه داشتن یک: مانند camelcamelcamel ، Keepa تاریخچه آمازون را دنبال می کند و از یک ویژگی هشدار معامله مفید برخوردار است. ارزش بررسی دارد که رابط camelcamelcamel را دوست ندارید یا خیر.
  • دستیار آمازون: در واقع ، این برنامه افزودنی به شما می گوید که آیا آمازون قیمت بهتری برای محصولات موجود در وب سایت های دیگر دارد. همچنین برخی معاملات روزانه را برای شما ارسال می کند و به شما امکان می دهد سفارشات آمازون را ردیابی کنید.
  • عسل: این افزونه مفید به طور خودکار کدهای کوپن را برای همه خریدهای شما اعمال می کند. همچنین به شما این امکان را می دهد تا امتیازات پاداش قابل جایگزینی با کارت های هدیه را کسب کنید. این معاملات را ردیابی نمی کند ، اما برای صرفه جویی در هزینه مفید است.
  • ویکی خرید از پایتخت یک: مانند هانی ، WikiBuy به طور خودکار کوپن اعمال می کند و برای خریدهای شما امتیاز پاداش می گیرد.
  • راکوتن (ای باتس سابق): تمدید کوپن دیگر. این برای افرادی که دوست دارند در فروشگاه اینترنتی راکوتن خرید کنند ایده آل است ، زیرا می تواند به شما کمک کند امتیازات تخفیف را برای خریدهای آینده جمع کنید.

فقط بخاطر داشته باشید که این برنامه های افزودنی فعالیت وب شما را مرور می کنند که برای معتادان به حریم خصوصی ایده آل نیست.


شما اکنون آماده مقابله با First Day ، Black Friday ، Cyber ​​Monday یا هر روز عادی هستید که در آن به یک مقدار بالقوه برخورد می کنید. فقط به خاطر داشته باشید که ترکیبی مناسب از برنامه های افزودنی مرورگر و بررسی دستی معامله بهترین راه برای اطمینان از دستیابی به یک معامله واقعی است.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*