چگونه می توان آب و هوا را در “شمشیر و سپر عکس” تغییر داد


نینتندو

برخی از Pokemon به شرایط خاص آب و هوایی نیاز دارند و می توانید آب و هوا را در آن تغییر دهید شمشیر و سپر پوکمون منطقه وحشی برای تحقق این شرایط. برخی از شرایط آب و هوایی – مه ، تگرگ و طوفان های شن – در پشت داستان قفل شده اند.

منطقه وحشی

منطقه وحشی در شمشیر و سپر پوکمون منطقه گالار یک تجربه کاملاً جدید برای همه بازیکنان پوکمون است. این اولین بخش واقعاً باز از سری Pokémon است.

در طبیعت با پوکمون وحشی روبرو خواهید شد. با این حال ، Pokemon ای که با آن روبرو می شوید بسته به موقعیت شما در طبیعت و همچنین آب و هوا متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال اگر باران ببارد ، Pokemon از نوع آب بیشتری ظاهر می شود.

پس از پیشرفت کافی در بازی ، می توانید شرایط آب و هوایی اضافی مانند مه ، طوفان برف و طوفان شن را در طبیعت باز کنید.

شمشیر Pokemon و منطقه وحشی سپر

برای اینکه طوفان برف و طوفان شن رخ دهد ، ابتدا باید در ورزشگاه بر سه چالش غلبه کنید و به شهر Hammerlock در بروید شمشیر و سپر پوکمون. برای اجرای هوای مه آلود ، ابتدا باید داستان اصلی را کامل کنید و یک قهرمان Pokemon شوید.

بازی های قدیمی Pokemon برای تعیین برخوردهای مختلف با Pokemon از زمان روز یا فصل استفاده می کردند. شمشیر و سپر پوکمونبا این حال ، از زمان استفاده می کند. در حالی که مسیرهای اصلی بازی معمولاً به زمان خاص می چسبند و با هم تفاوتی ندارند ، Wild Area الگوی زمانی همیشه در حال تغییر دارد.

هر روز در نیمه شب با سیستم ساعت نینتندو سوییچ ، هوا در هر منطقه وحشی تغییر می کند و برخی از Pokemon ها وجود دارند که فقط در برخی از شرایط آب و هوایی ظاهر می شوند. با این حال ، در اولین روز هر ماه ، هر منطقه در طبیعت دقیقا همان زمان را خواهد داشت و در این روزها می دانید که چه انتظاری داشته باشید:

  • عادی: 1 مه 2020
  • ابری: 1 مارس 2020
  • باران: 1 اکتبر 2020
  • طوفان های رعد و برق: 1 نوامبر 2020
  • برف: 1 دسامبر 2020
  • سلام: 1 فوریه 2020
  • آفتابی: 1 ژوئیه 2020
  • طوفان شن: 1 آوریل 2020
  • مه: 1 ژوئن 2020

هوا نه تنها بر تخم ریزی Pokemon تأثیر می گذارد ، بلکه بر شرایط نبرد نیز تأثیر می گذارد و دارای 9 اثر مختلف آب و هوایی است: طبیعی ، ابری ، بارش ، طوفان های رعد و برق ، برف ، طوفان های برفی ، آفتاب شدید ، طوفان های شن و مه.

برای بررسی زمان فعلی در Wild Area ، بازی خود را بارگیری کنید و “Y” را در سمت راست کنترل کننده Joy-Con فشار دهید تا منوی اصلی نمایش داده شود. از آنجا نقشه شهر را انتخاب کرده و با فشار دادن “+” در سمت راست کنترل کننده Joy-Con ، شرایط آب و هوایی را با نقشه باز و روشن و خاموش کنید.

گرفتن پوکمون با شرایط خاص آب و هوایی

همانطور که برخی از Pokemon ها نیاز به معامله دارند ، برخی از Pokemon برای نشان دادن بازیکن در طول بازی به شرایط آب و هوایی خاصی نیاز دارند. برخی از Pokemon برای پیشرفت به شرایط آب و هوایی خاصی نیز نیاز دارند. به عنوان مثال ، Pokémon Eevee در مجموع دارای هشت تکامل مختلف ممکن است ، اما به طور خاص دو مورد برای توسعه نیاز به شرایط روز و شب دارند.

در طول روز در منطقه وحشی ، اگر Eevee در مهمانی Pokémon شما باشد و امتیازات دوستی کافی داشته باشد ، هنگام تسطیح به Espeon تبدیل می شود. با این حال ، اگر همین Eevee در شب یک سطح افزایش یابد ، به Umbreon تبدیل می شود – دو نوع کاملا متفاوت پوکمون.

متصل: نحوه تجارت Pokemon در Sword and Shield of Pokemon

این فقط یک مثال است ، زیرا چندین تحول دیگر نیز وجود دارد که برای توسعه در طبیعت به شرایط خاص هواشناسی یا محیطی نیاز دارند. به عنوان مثال ، رالتس ، پوکمونی که تکامل وی در مسابقات اتومبیل رانی محبوب است ، فقط در منطقه مهیب می تواند در شرایط مه آلود گرفتار شود. شمشیر و سپر پوکمون.

برای دیدن لیست کاملی از Pokemon که به شرایط خاص آب و هوایی نیاز دارند ، ویکی سربی را بررسی کنید.

تغییر هوا در طبیعت

اول و مهمترین ، شما می خواهید هر بازی در حال اجرا را در Nintendo Switch خود کاملاً خاموش کنید. این کار را می توانید با نگه داشتن نشانگر ماوس روی بازی روی صفحه اصلی Switch خود انجام دهید ، دکمه “X” را در Joy-Con خود فشار دهید و سپس “Close” را انتخاب کنید.

بازی-عبور-از-بستن-بازی-1

سپس ، از صفحه اصلی سوییچ ، به System Console Settings بروید. نماد تنظیمات سیستم مانند چرخ دنده به نظر می رسد و بین نماد Joy-Con و دکمه روشن / خاموش در نوار ابزار پایین قرار دارد.

پس از ورود به منوی “System Settings” ، تمام مسیر را پیمایش کرده و منوی “System” را انتخاب کنید. سپس با فشار دادن دکمه “A” در سمت راست Joy-Con گزینه “تاریخ و زمان” را انتخاب کنید.

تنظیمات سیستم عبور از زمان ، زمان ، حیوان ، زمان

این زیر منو جایی است که شما تمام تنظیمات زمان Nintendo Switch خود را تغییر می دهید.

برای شخصی سازی زمان فعلی ، “همگام سازی ساعت از طریق اینترنت” را انتخاب کنید تا ساعت خودکار “خاموش” خاموش شود.

Animal Crossing New Horizons همزمان شده است

تاریخ یا زمان را به هر آنچه می خواهید تغییر دهید و تأیید را کلیک کنید. مهم نیست که چه زمانی را انتخاب می کنید ، به شرط آنکه با زمان فعلی متفاوت باشد.

Animal Crossing New Horizons همگام سازی می شود

با فشار دادن دکمه فیزیکی صفحه اصلی در سمت راست Switch Joy-Con به صفحه اصلی Nintendo Switch بروید و بازی را شروع کنید.

وقتی شروع می کنید شمشیر و سپر پوکمون و وارد منطقه وحشی شوید ، زمان و روز بسته به آنچه تاریخ و ساعت را تعیین می کنید تغییر می کند.

برای روشن کردن همگام سازی در زمان واقعی ، ذخیره و بسته شود شمشیر و سپر پوکمون بازی را انتخاب کنید و به فهرست و تاریخ بروید. “همگام سازی ساعت از طریق اینترنت” را انتخاب کنید تا به موقعیت “روشن” بازگردد.

Animal Crossing New Horizons در حال همگام سازی است


هوا کاملا تصادفی است و نیمه شب در ساعت سیستم نینتندو سوئیچ تغییر می کند. اگر زمانی را که می خواهید در بازی خود ظاهر شوید به دست نیاورید ، مطمئن شوید که نشان های مناسب تناسب اندام را دارید و تاریخ و زمان را تغییر دهید تا زمان مورد نظر در بازی ظاهر شود. شمشیر و سپر پوکمون منطقه وحشی
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*