چگونه می توان با Google Pay به کسی پول ارسال کرد


به لطف تلفن های هوشمند ، اکنون ارسال پول برای مردم از همیشه آسان تر است. Google Pay یک سرویس قدرتمند با بسیاری از ویژگی ها است که یکی از آنها پرداخت های نظیر به نظیر است. ما به شما نشان خواهیم داد که ارسال پول برای دیگران چقدر آسان است.

گوگل در اواخر سال 2020 با پرداختن به بسیاری از ویژگی های جدید ، Google Pay را دوباره طراحی کرد ، اما موردی که از مدتی قبل وجود داشته است ، توانایی ارسال پول برای افراد است. انتقال سریع پول به هر کسی که حساب Google Pay دارد امکان پذیر است.

متصل: Google Pay چیست و چه کاری می توانید با آن انجام دهید؟

توجه داشته باشید: قبل از شروع ، باید بدانید که فقط می توانید از طریق کارت نقدی یا مانده Google Pay خود پول ارسال کنید. با کارتهای اعتباری کار نمی کند.

ابتدا برنامه Google Pay را در دستگاه iPhone یا Android باز کنید. مطمئن شوید که در بخش اصلی پرداخت هستید.

گوگل پرداخت صفحه اصلی

در بالای برگه “پرداخت” برگه “افراد” قرار دارد ، روی “یافتن افراد برای پرداخت” ضربه بزنید.

شیر پیدا کردن افراد برای پرداخت

چندین روش مختلف برای یافتن شخصی برای پرداخت وجود دارد. برای اسکن کد شخصی Google Pay شخص می توانید روی “اسکن کد QR” ضربه بزنید. یک گزینه ساده تر این است که به راحتی در بالای صفحه جستجو کنید.

چگونه مردم را پیدا کنیم

می توانید با نام ، شماره تلفن و آدرس ایمیل جستجو کنید. اگر شخص در Google Pay ثبت نام کرده باشد ، ظاهر می شود. در غیر این صورت ، می توانید از آنها دعوت کنید.

شخصی را به google pay دعوت کنید

اگر این شخص کاربر Google Pay است ، فقط روی نام وی از نتایج ضربه بزنید.

کاربر google pay را انتخاب کنید

صفحه مکالمه مانند پیام رسان باز می شود. در پایین چندین دکمه وجود دارد. برای شروع ارسال پول ، “پرداخت” را لمس کنید.

روی دکمه پرداخت ضربه بزنید

سپس مبلغی را که می خواهید ارسال کنید وارد کنید و یک یادداشت به آن اثر اضافه کنید. پس از پایان کار بر روی علامت آبی رنگ ضربه بزنید.

کل پول را وارد کنید ، یک یادداشت اضافه کنید و روی علامت چک ضربه بزنید

پیام بازشوئی تأیید ظاهر می شود. در صورت تمایل می توانید روش پرداخت دیگری را انتخاب کنید. اگر فرد در لیست مخاطبین شما نباشد ، Google برای اطمینان از صحت اطلاعات به شما هشدار می دهد. پس از پایان کار “پرداخت $ X.X.X.X” را لمس کنید.

برای نهایی کردن ، روی دکمه پرداخت ضربه بزنید

چند ثانیه طول می کشد تا انتقال پردازش شود. پس از اتمام ، Google Pay به شما می گوید که چه مقدار و در چه زمانی ارسال شده است. برای اتمام روی “متوجه شدم” ضربه بزنید.

تمام کردن

انتقال روی صفحه گپ ظاهر می شود.

انتقال پول در تاریخ مکالمه

همین! اگر بتوانید در وهله اول مردم را به استفاده از Google Pay برسانید ، این یک فرآیند کاملاً ساده است. این واقعیت که شما نمی توانید از کارت های اعتباری استفاده کنید کمی دست و پا گیر است ، اما روش های دیگر به خوبی کار می کنند.

متصل: نحوه اتصال Google Pay به بانک یا کارت اعتباری خود برای پیگیری هزینه ها
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*