چگونه می توان به روزرسانی خودکار Microsoft 365 را متوقف کرد


آرم Microsoft Office
مایکروسافت

اگر در Microsoft 365 (یا Office 365) مشترک شوید و تصمیم بگیرید که برای شما مناسب نیست ، می توانید تمدید خودکار را خاموش کنید. به شما این امکان را می دهد تا زمان انقضا اشتراک ، از برنامه های Office استفاده کنید ، اما در آینده دیگر هزینه ای از شما دریافت نمی شود.

وارد شوید و صورتحساب تکراری را خاموش کنید

برای غیرفعال کردن تمدید خودکار Microsoft 365 ، به صفحه ورود به سیستم Office 365 مراجعه کرده و وارد حساب Microsoft خود شوید.

در گوشه سمت راست بالای صفحه وب ، روی عکس نمایه یا حروف اول کلیک کنید و “حساب Microsoft My” را انتخاب کنید.

روی حساب مایکروسافت من کلیک کنید

متناوباً ، می توانید مستقیماً به صفحه خدمات حساب کاربری Microsoft دسترسی پیدا کنید.

در نوار ناوبری آبی رنگ در بالا ، “خدمات و اشتراک ها” را انتخاب کنید. همچنین می توانید روی “مدیریت خدمات و اشتراک های Microsoft 365” در سمت راست نام خود کلیک کنید.

روی خدمات و اشتراکها کلیک کنید

تمدید کار خود را در قسمت آبی در بالا و همچنین در قسمت اصلی صفحه با نام اشتراک مشاهده خواهید کرد. در هر سه مکان روی “مدیریت” کلیک کنید.

برای اشتراک خود بر روی مدیریت کلیک کنید

در بخش «تنظیمات صورتحساب» ، میزان اشتراک خود را برای صورتحساب مکرر مشاهده خواهید کرد. روی “تغییر” کلیک راست کرده و “خاموش کردن صورتحساب دوره ای” را انتخاب کنید.

روی تغییر کلیک کنید و خاموش کردن صورتحساب دوره ای را انتخاب کنید

به پایین صفحه بعدی بروید و “خاموش کردن صورتحساب دوره ای” را انتخاب کنید.

روی خاموش کردن صورتحساب تکراری کلیک کنید

اگر نظر خود را تغییر دادید و می خواهید تمدید خودکار اشتراک Microsoft 365 (یا Office 365) خود را فعال کنید ، همان مراحل بالا را دنبال کنید و “فعال کردن صورتحساب دوره ای” را انتخاب کنید. سپس فقط دستورالعمل ها را برای تنظیم پرداخت خود دنبال کنید.

یادداشت برای غیرفعال کردن صورتحساب دوره ای

  • پس از خاموش کردن صورتحساب دوره ای برای اشتراک Microsoft 365 ، می توانید تا تاریخ تمدید اصلی خود از برنامه ها استفاده کنید.
  • اگر گزینه “خاموش کردن صورتحساب دوره ای” را برای اشتراک خود مشاهده نمی کنید ، اما در عوض “لغو” را مشاهده کنید ، می توانید لغو را انتخاب کنید و ممکن است برای مدت زمان استفاده نشده بازپرداخت دریافت کنید.
  • اگر “فعال کردن صورتحساب دوره ای” را مشاهده کنید ، این بدان معنی است که قبض دوره ای قبلاً خاموش شده است.
  • آیا به جای Family یا Personal اشتراک Microsoft 365 Business دارید؟ برای راهنمایی در مورد اشتراک ، تمدید و هزینه های مکرر ، از صفحات Microsoft 365 for Business دیدن کنید ، زیرا گزینه های شما متفاوت است.

Microsoft 365 یک سرویس عالی است ، اما فقط در صورت استفاده از آن. شاید فکر کرده باشید که از برنامه هایی مانند Word یا Outlook به طور منظم استفاده می کنید و مشترک شدن در Microsoft 365 خرید بسیار خوبی خواهد بود. اما اگر از هیچ یک از برنامه ها استفاده نمی کنید ، می توانید با خاموش کردن تمدید خودکار و بررسی برخی گزینه های دیگر برای Microsoft Office ، چند دلار پس انداز کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*