چگونه می توان به طور خودکار از Netflix Intros در Google Chrome عبور کرد


آرم Netflix روی لپ تاپ نمایش داده می شود
تصاویر JL / Shutterstock

Netflix به شما این گزینه را می دهد که از معرفی برنامه های تلویزیونی چشم پوشی کنید. اما به طور خودکار کار نمی کند ، به این معنی که شما باید آن را برای هر قسمت انتخاب کنید. خوشبختانه افزونه های Google Chrome بسیاری وجود دارند که می توانند از این دکمه Skip معرفی برای شما مراقبت کنند.

رد کردن خودکار معرفی

پس از نصب ، این افزونه مرورگر رایگان به محض اینکه در مرورگر وب شما ظاهر شود ، به طور خودکار دکمه “پرش از معرفی” را کلیک می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به فروشگاه وب Google Chrome بروید و آن را در رایانه خود بارگیری کنید.

برای این کار ، از لیست “جستجوی خودکار رد کردن” بازدید کنید و روی دکمه آبی “افزودن به Chrome” کلیک کنید.

پسوند خودکار جستجوی Intro Chrome را بارگیری کنید

نیازی نیست که پسوند را به صورت دستی فعال کنید – به محض پایان نصب کار آن شروع می شود. اگر از قبل ویدیوی Netflix را در یک برگه پخش می کنید ، حتماً آن را بارگیری کنید تا این افزونه کار کند.

از افزونه Intro Netflix Chrome رد شوید

علاوه بر این ، “Auto Skip Intro” از تکرارهای گذشته قسمت های قبلی که اغلب در ابتدای قسمت جدید پخش می شوند ، عبور می کند. این قابلیت نیز به طور پیش فرض گنجانده شده است.

Auto Skip Intro وظیفه را انجام می دهد ، اما به شما اجازه نمی دهد تجربه را کاملاً شخصی سازی کنید. به عنوان مثال ، اگر نمایشی وجود دارد که شما ترجیح می دهید مقدمات آن را تماشا کنید ، تنها گزینه شما غیرفعال کردن یا حذف افزونه Auto Skip Intro است.

Netflix تمدید شد

Netflix Extended برای کسانی است که بدنبال کنترل بیشتر هستند. مانند مقدمه جستجوی خودکار ، دیگر نیازی به جستجوی دستی ورودی های Netflix نیست. اما همچنین با ابزارهای بیشتری همراه است که به شما امکان می دهد چند عنصر دیگر از پخش کننده وب Netflix را شخصی سازی کنید.

Netflix Extended پس از نصب از فروشگاه وب Chrome ، به طور خودکار کار می کند ، بدون نیاز به بلند کردن انگشت ، از ورودی ها و تکرارها صرف نظر می کند.

همچنین یک نقطه سبز به پخش کننده Netflix شما در Chrome اضافه می کند. نشانگر ماوس را روی آن نگه دارید و برای ویژگی ها و تنظیمات بیشتر روی نماد چرخ دنده کوچک کلیک کنید.

روی نماد چرخ دنده در Netflix Extended کلیک کنید

در برگه دستیار ، می توانید انتخاب کنید که می خواهید از پیش نمایش ها و معرفی ها صرف نظر کنید.

جستجوی خودکار ورودی Netflix Extended را فعال کنید

در همان بخش ، گزینه سانسور مواردی را پیدا خواهید کرد که به طور بالقوه می توانند نمایش را برای شما خراب کنند ، مانند توضیحات قسمت ، تصاویر کوچک و موارد دیگر. همچنین می توانید سرعت پخش را از برگه “Video” تنظیم کنید.

اسپویلرهای Netflix را با Netflix گسترش دهید

متصل: چرا نتفلیکس می پرسد “هنوز هم تماشا می کنی؟” (و چگونه می توانم جلوی آن را بگیرم)
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*