چگونه می توان خبرنامه سفارشی خود را ایجاد کرد


اواتاوا / شاتر استوک

چرخه اخبار شبانه روزی می تواند آزار دهنده باشد و برای شما اتفاق بیفتد. خوشبختانه یک رسانه موثرتر برای مصرف بیش از حد این اطلاعات وجود دارد: خبرنامه های شخصی.

شما می توانید یک خبرنامه شخصی را به عنوان یک مجله دیجیتالی متناسب با علایق خود در نظر بگیرید. به شما امکان می دهد مقالات و سایر مطالب را از منابع مورد علاقه خود در یک مکان بخوانید. بنابراین ، به جای اینکه دائماً هر به روزرسانی جدیدی را که به تلفن یا خبرمایه آنلاین شما وارد می شود ، بررسی کنید ، می توانید در یک ساعت مشخص از روز با یک خلاصه نامه الکترونیکی تماس بگیرید.

چندین سرویس برای ایجاد خبرنامه های شخصی شما مانند Feedly و Blogtrottr وجود دارد. اما ما Mailbrew را پیشنهاد می کنیم ، یک پلتفرم برتر که از طیف گسترده ای از منابع از جمله دستگیره های توییتر ، ویرایش های فرعی و موارد دیگر پشتیبانی می کند و برای تنظیم دقیق طرح خبرنامه سفارشی سازی زیادی را ارائه می دهد.

Mailbrew یک دوره آزمایشی 14 روزه با دسترسی کامل را ارائه می دهد ، اما اگر منقضی شود ، باید به سطح حق بیمه ارتقا دهید که هر ماه 8 دلار هزینه دارد.

به وب سایت Mailbrew مراجعه کرده و برای یک حساب جدید ثبت نام کنید. بعد از اینکه مراحل روشن شدن را طی کردید (که می توانید از آنها بگذرید) ، در صفحه ویرایش ظاهر می شود. در اینجا اولین خبرنامه شخصی خود را ایجاد خواهید کرد.

یک خبرنامه شخصی Mailbrew ایجاد کنید

در پنجره سمت چپ می توانید خبرنامه خود را نامگذاری کرده و تصمیم بگیرید که در چه ساعتی و هر چند وقت یک بار باید به صندوق پستی شما تحویل داده شود.

نام و برنامه خبرنامه شخصی Mailbrew

سپس گزینه هایی برای سفارشی کردن برگه ای که محتوای شما در آن ظاهر می شود ، دارید.

با افزودن منبع با دکمه “+” شروع کنید. می توانید یک موضوع Google News ، به روزرسانی های مالی ، خوراک RSS ، توییت های یک کاربر خاص توییتر و موارد دیگر را انتخاب کنید.

منابع را به یک خبرنامه سفارشی Mailbrew اضافه کنید

هنگامی که یکی از این ابزارها را انتخاب می کنید ، Mailbrew گزینه های بیشتری را به شما نشان می دهد که با آنها می توانید میزان و اطلاعاتی را که خبرنامه شما از این منبع شامل می شود بیشتر تنظیم کنید.

به عنوان مثال ، اگر یک خوراک RSS انتخاب کنید ، می توانید تعداد پست های اخیر را تعیین کنید و اینکه آیا کل مقاله دقیقاً باید در ایمیل یا فقط در عنوان قرار گیرد.

یک خوراک RSS به خبرنامه شخصی Mailbrew اضافه کنید

Mailbrew یک آدرس شخصی برای شما ایجاد می کند ، جایی که می توانید سایر خبرنامه های موجود مانند موارد دیگر را نیز ارسال کنید How-To Geek’s. این در برگه صندوق ورودی ظاهر می شود ، که به طور پیش فرض در لیست منبع شما موجود است. بنابراین ، شما حتی می توانید از Mailbrew به عنوان روشی برای جمع آوری و سازماندهی کلیه خبرنامه های مشترک خود در یک ایمیل مشترک و کاهش درهم ریختگی نامه های دریافتی استفاده کنید.

خبرنامه ها را به Mailbrew ارسال کنید

وقتی پیکربندی منابع را تمام کردید و از تجسم در سمت راست راضی بودید ، برای ذخیره آن روی پایان کلیک کنید.

خبرنامه شخصی Mailbrew خود را ذخیره کنید

شما آماده ای. Mailbrew بر اساس برنامه یک خبرنامه شخصی برای شما ارسال می کند.

با رفتن به “ویرایش پخت و پز” و کلیک روی دکمه “+” می توانید بیش از یک هضم Mailbrew ایجاد کنید.

چندین خبرنامه سفارشی Mailbrew ایجاد کنید
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*