چگونه می توان نام گوشی اندرویدی خود را تغییر داد


هر تلفن و رایانه لوحی Android دارای یک نام عمومی است که با مدل مطابقت دارد (Pixel 5 ، Galaxy S20 و غیره). اگر سایر دستگاه ها را به دستگاه خود متصل کنید ، این نام هر از گاهی نشان داده می شود. کار ساده ای که می توانید برای جلوگیری از سردرگمی انجام دهید تغییر نام دستگاه است.

وضعیت متداولی که ممکن است نام دستگاه شما در آن تأثیر بگذارد ، اتصال بلوتوث است. فرض کنید تلفن خود را به رایانه متصل می کنید ، و هنگامی که دستگاه های اطراف را اسکن می کنید ، نام Android شما ظاهر می شود. اگر چندین نفر در خانه شما دستگاه مشابهی داشته باشند ، ممکن است گیج کننده باشد.

نام دستگاه خود را به سرعت و به راحتی تغییر دهید. ابتدا از بالای صفحه به پایین بکشید (بسته به سازنده گوشی یا رایانه لوحی شما یک یا دو بار بستگی دارد) تا سنسور اعلان باز شود ، سپس روی نماد چرخ دنده ضربه بزنید تا منوی تنظیمات باز شود.

تنظیمات دستگاه را باز کنید

سپس به پایین بروید و “همه چیز درباره تلفن” را انتخاب کنید. بسته به دستگاه خود ، ممکن است لازم باشد قبل از مشاهده برگه همه چیز درباره تلفن ، به سیستم بروید.

برای تلفن ضربه بزنید

گزینه “نام دستگاه” را پیدا کنید و فقط روی آن ضربه بزنید.

روی نام دستگاه خود ضربه بزنید

گزینه دیگر جستجوی دکمه ویرایش است.

روی نماد ویرایش ضربه بزنید

در آخر ، نام جدید تلفن یا رایانه لوحی Android خود را وارد کنید و روی “تأیید” یا “ذخیره” ضربه بزنید.

نام جدیدی وارد کنید و روی تأیید ضربه بزنید

خیلی ساده است نام دستگاه در بسیاری از موارد ظاهر نمی شود ، اما با این وجود می توان نام خاص خود را ذکر کرد. امیدوارم که این امر به شما کمک کند تا در هنگام اتصال دستگاه ها هرگونه سردرگمی رفع شود.

منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*