چگونه می توان ناوگان را در توییتر خاموش کرد


برداشت توییتر از “داستان ها” به نام Fleets به شما امکان می دهد رسانه ها و متن های ناپدید شده را ارسال کنید. اما اگر متوجه شدید که این داستان ها در توییتر موجود نیستند ، یا فقط نمی خواهید افرادی که دنبال می کنید در بالای خبر شما نشان داده شوند ، می توانید آنها را بی صدا کنید.

متأسفانه ، در حال حاضر هیچ سوئیچ کشتار مرکزی وجود ندارد که به شما امکان دهد از Fleets به طور کامل در توییتر خلاص شوید. تنها گزینه شما این است که ناوگان را به صورت دستی از حساب های فردی بی صدا کنید.

متصل: نحوه ارسال توییت های ناپدید شده با استفاده از ناوگان در توییتر

برای انجام این کار ، توییتر را در iPhone ، iPad یا دستگاه Android خود باز کنید. به قسمت بالای صفحه اصلی بروید تا ناوگان کسانی را که دنبال می کنید ببینید.

می توانید ناوگان را فقط در مقابل شخصی که اخیراً آن را منتشر کرده ساکت کنید. بنابراین می توانید هواپیماها را از هر حباب آواتار در ردیف تصاویر کوچک در بالای خوراک توییتر خود پنهان کنید.

ناوگان در برنامه توییتر

برای خاموش کردن ناوگان ، حباب ناوگان را روی نمایه ضربه بزنید و نگه دارید تا تنظیمات پنهان آشکار شود. “بی صدا کردن @” را لمس کنید که “حساب توییتر” دسته صورت در توییتر است.

خاموش کردن ناوگان در توییتر

برای پنهان کردن ناوگان موجود و آینده در این حساب ، روی “Mute Fleets” یا “Mute Fleets and Tweets” ضربه بزنید تا توییت های این شخص را پنهان کنید.

خاموش کردن ناوگان و توییت ها در توییتر

توییتر ناوگان را از این حساب غرق می کند و آنها دیگر در خبرمایه شما ظاهر نمی شوند. مانند سکوت توییت ها ، توییتر به هیچ کس اطلاع نمی دهد وقتی ناوگان خود را ساکت کنید.

برای فعال کردن مجدد شخصی ، به صفحه حساب توییتر وی مراجعه کرده و سپس روی “فعال کردن” در کنار پیام “شما ناوگان را از این حساب خارج کرده اید” ضربه بزنید.

در توییتر به ناوگان بپیوندید

توییتر خط اختصاصی برای Fleets را حذف نمی کند ، حتی اگر آنها را از همه حساب هایی که دنبال می کنید مسدود کنید ، بنابراین متأسفانه بازهم فضای خوراک شما را اشغال می کند.

خط ناوگان خالی در توییتر

سپس بیاموزید که چگونه داستان ها و پست های شخصی را بدون متوقف کردن در اینستاگرام نادیده بگیرید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*