چگونه می توان همه بسته های خود را در همان روز در آمازون تهیه کرد


اگر چندین سفارش در آمازون انجام می دهید ، اما می خواهید همه بسته های خود را در یک روز دریافت کنید ، تحویل روز آمازون را امتحان کنید. این ویژگی برای اعضای Prime موجود است ، به آمازون می گوید که همه سفارشات شما را در یک روز در هر هفته تحویل دهد.

آمازون روز چیست و چگونه کار می کند؟

آمازون روز سرویسی است که آمازون به اعضای Prime ارائه می دهد که ترجیح می دهند همه اقلام خود را هر هفته در یک روز دریافت کنند.

به عنوان مثال ، بگویید که شما جمعه ها کار نمی کنید و فقط می خواهید بسته هایی را هنگام خانه دریافت کنید. می توانید به سادگی به وب سایت یا برنامه آمازون بروید و روز آمازون مورد علاقه خود را جمعه قرار دهید. پس از آن ، کلیه سفارشاتی که در طول هفته انجام می دهید ، همیشه جمعه بعدی می رسند.

این یک روش عالی برای مبارزه با سرقت بسته است زیرا بسته ها فقط زمانی دریافت می شوند که در خانه باشید تا آنها را تحویل بگیرید. سفارشات شما همچنین می تواند در جعبه های کمتری ترکیب شود ، بنابراین بسته ها و جعبه های کمتری برای رسیدگی خواهید داشت. علاوه بر این ، رانندگان تحویل مجبور نیستند به همان اندازه به خانه شما سفر کنند.

فقط بسته هایی که با تحویل روز آمازون سفارش می دهید در روز آمازون شما می رسند. حتی پس از انتخاب روز آمازون ، در صورت لزوم همچنان می توانید بسته های تحویل سریعتر را سفارش دهید.

تصویر برای تحویل روز آمازون
آمازون

برخی هشدارها نیز وجود دارد. همه موارد موجود در سفارشات روز آمازون شما باید واجد شرایط تحویل اولیه باشند و از مرکز توزیع آمازون ارسال می شوند. بنابراین برخی از اقلام واجد شرایط تحویل روز آمازون نیستند ، اما در این صورت ، آمازون در هنگام پرداخت به شما هشدار می دهد.

همچنین ، در موارد نادر ، شرکت مخابراتی ممکن است بسته به در دسترس بودن گزینه های تحویل ، بسته خاصی را یک روز زودتر از روز آمازون تحویل دهد.

متصل: چگونه جلوی سرقت بسته های شما توسط مردم را بگیریم

نحوه استفاده از روز آمازون

برای استفاده از تحویل روز آمازون ، ابتدا باید عضویت نخست Prime داشته باشید. پیوستن به وب سایت یا برنامه آمازون آسان است.

سپس باید روز تحویل دلخواه خود را انتخاب کنید. در وب سایت یا برنامه ، فقط مراحل پرداخت را شروع کنید. وقتی به صفحه “مشاهده موارد و تحویل” در وب سایت یا “جزئیات حمل و نقل” در برنامه رسیدید ، به دنبال گزینه “ارسال رایگان برای روز آمازون” باشید. در زیر ، روی “تغییر روز تحویل” کلیک کنید یا ضربه بزنید.

کلیک کنید یا ضربه بزنید "روز تحویل را تغییر دهید."

یک پنجره بازشو ظاهر می شود که در آن می توانید حداکثر دو روز را که برای تحویل ترجیح می دهید انتخاب کنید. آمازون تمام تلاش خود را برای دریافت سفارشات شما در روز (های) انتخابی شما انجام خواهد داد. پس از پایان کار ، روی ذخیره و ادامه کلیک کنید یا ضربه بزنید.

یکی یا دو روز را برای تحویل به Amazon Day انتخاب کنید ، سپس کلیک کنید یا ضربه بزنید "ذخیره کنید و ادامه دهید."

مجدداً به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و اکنون باید روش “ارسال رایگان آمازون” انتخاب شود. در غیر اینصورت ، فقط کافیست دکمه رادیویی کنار آن را کلیک کنید یا ضربه بزنید.

انتخاب کنید "تحویل رایگان روزانه در آمازون" گزینه از لیست.

در آخر ، روی “ثبت سفارش” کلیک کنید یا ضربه بزنید و کار شما تمام شد! هر زمان که می خواهید سفارشات آینده در همان روز (یا روزهای) هفته بیایند ، فقط مطمئن شوید که “روز حمل و نقل آمازون” را انتخاب کنید. از خرید لذت ببرید!
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*