چگونه می توان چت نامحدود را در WhatsApp بی صدا کرد


vfhnb12 / Shutterstock

همه ما چند گروه چت یا مخاطب WhatsApp داریم که نمی توانیم آنها را مسدود کنیم و نمی خواهیم برگه را به روز نگه داریم. خوشبختانه ، WhatsApp میانه ای برای آنها ارائه می دهد و به شما امکان می دهد تا آنها را برای همیشه بی صدا کنید.

وقتی مخاطب یا گروهی را در WhatsApp بی صدا می کنید ، اعلان پیام های جدید را از آنها دریافت نمی کنید. با این حال ، آنها همچنان در لیست گپ شما ظاهر می شوند و شما می توانید به طور منظم با آنها گپ بزنید. اعضای این گروه یا مخاطب نیز مطلع نخواهند شد – برخلاف وقتی گروهی را ترک می کنید.

ابتدا با مراجعه به لیست Play Store یا App Store مطمئن شوید که آخرین نسخه WhatsApp را روی تلفن هوشمند Android یا iPhone نصب کرده اید.

برنامه WhatsApp را در تلفن خود باز کنید و گپ مورد نظر برای نادیده گرفتن را در تب Chats وارد کنید.

به بخش چت WhatsApp مراجعه کنید

برای دیدن صفحه نمایه آنها ، روی نام گروه یا مخاطب در بالا ضربه بزنید.

نمایه تماس را در WhatsApp باز کنید

در صفحه بعدی ، گزینه “Silent notifications” را تغییر دهید.

اعلان های چت WhatsApp را متوقف کنید

در پنجره بازشو بعدی ، می توانید مدت زمان سکوت گروه یا تماس را تنظیم کنید. از بین سه دوره زمانی مشخص شده انتخاب کنید. پس از این مدت ، WhatsApp به طور خودکار چت را روشن می کند.

“همیشه” را انتخاب کنید تا برای همیشه بی صدا شود.

انتخاب کنید "همیشه" برای همیشه چت کردن در WhatsApp

اگر کادر “نمایش اعلان ها” را علامت بزنید ، هشدارها برای پیام های جدید از چت انتخاب شده در اعلان های شما ظاهر می شود ، اما بی صدا می شوند و تلفن شما بوق نمی زند.

برای تأیید عملکرد ، دکمه “تأیید” را لمس کنید. وقتی این کار را انجام می دهید ، مکالمه در کنار ورود به آن در لیست گپ ، یک نماد خاموش جدید دارد.

نمادی برای گپ خاموش در WhatsApp

توجه داشته باشید که این فقط متن های شخص یا گروه را تحت تأثیر قرار می دهد. اگر به شما رای داده شود یا با شما تماس گرفته شود ، هنوز هشدار دریافت خواهید کرد.


اگر مسدود کردن جواب نداد و از یک مخاطب یا گروه خسته شده اید ، می توانید چت WhatsApp را به عنوان آخرین چاره مسدود کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*