چگونه می توان چراغ های کریسمس خانه هوشمند خود را برنامه ریزی کرد


یک خانه خصوصی پوشیده از برف با چراغهای تزئینی و تزئینات کریسمس
ویکتوریا دیتکوفسکی / شاتر استوک

چرا که آنها روی درخت کریسمس شما باشند یا خانه شما را تزئین کنند ، چراغ های کریسمس یک سنت زیبا و بی انتها است. مشکل کنترل آنهاست. با استفاده از پلاگین های هوشمند می توانید برنامه ریزی کنید تا آنها به طور خودکار خاموش و روشن شوند. این چگونه است.

با شاخه های هوشمند شروع کنید

Wyze در تماس با پلاگین متصل به آن است.
جاش هندریکسون

خبر خوب این است: ساخت چراغ های هوشمند کریسمس به این معنی نیست که باید چراغ های خوبی را که سالها استفاده کرده اید دور بریزید. بهتر است از آنچه دارید استفاده کنید ، زیرا نورپردازی هوشمند در فضای باز معمولاً گران است.

به جای آن شاخه های هوشمند بخرید. آنها می توانند هر ابزار “گنگ” را هوشمند کنند. شاخه های هوشمند بر اساس یک اصل ساده کار می کنند. وقتی دوشاخه هوشمند را از برق بکشید ، برق هر چیزی را که به آن وصل کرده اید خاموش می کند – مانند یک سوئیچ نور. برای بازیابی برق آن را روشن کنید. این برای چراغ های تعطیلات ایده آل است ، زیرا معمولاً با کاهش توان آنها (یا خاموش کردن یا پرتاب سوئیچ) آنها را کنترل می کنید. نصب دوشاخه هوشمند نیز آسان است: فقط کافیست یکی را وصل کنید و چراغ های خود را به آن وصل کنید.

متصل: هر آنچه برای اتوماسیون تزئینات کریسمس خود نیاز دارید

نوع پلاگین هوشمند مورد نیاز شما به مکانی که آن را قرار می دهید و اینکه چه فناوری خانه هوشمند از قبل دارید بستگی دارد. اما اگر در خانه های هوشمند تازه وارد هستید ، دو شاخه Wyze یا دو شاخه iClever را برای دوشاخه داخلی و دو شاخه iClever را برای دوشاخه خارجی خود توصیه می کنیم. اگر فقط قصد دارید چراغ های داخلی را برنامه ریزی کنید ، Wyze را به عنوان بهترین گزینه پیشنهاد می کنیم. این ارزان تر از ورود داخلی iClever است و برنامه بهتر است. اما اگر به دنبال برنامه ریزی داخلی و خارجی هستید ، توصیه می کنیم از iClever برای هر دو استفاده کنید. به این ترتیب شما فقط باید یک برنامه را یاد بگیرید.

هر دو مقرون به صرفه هستند ، به خوبی کار می کنند و با الکسا و گوگل سازگار هستند. اگر قصد ورود به خانه های هوشمند را دارید و مرکز خانه هوشمند ندارید ، این امر ضروری است. مراکز خانه های هوشمند به عنوان “مغز” خانه های هوشمند پیشرفته عمل می کنند ، اما به لطف Google Assistant و Alexa دیگر نیازی به آنها نیست. برای برنامه ریزی اولیه نیازی به آن نخواهید داشت ،

برنامه ریزی با کاربرد

برای یک برنامه ریزی ساده ، ساده ترین استفاده از برنامه سازنده پلاگین هوشمند است. به عنوان مثال ، با فرض اینکه شما پلاگین های هوشمند Wyze یا iClever دارید ، اولین قدم شما بارگیری Wyze (برای iOS و Android) یا استفاده از برنامه iClever Smart Life (برای iOS و Android) است. یک فیش هوشمند را در سوکت خود قرار دهید و آن را با برنامه جفت کنید. شما باید این یکبار وصل کنید.

ما معمولاً به شما توصیه می کنیم که نام پلاگین های هوشمند را با دقت انتخاب کنید. اما در این صورت آنها را به یک گروه کریسمس اضافه خواهید کرد. می توانید نام آنها را “کریسمس 1” ، “کریسمس 2” و غیره بگذارید. ممکن است بخواهید چراغ درختان خود را به گونه ای دیگر نامگذاری کنید. نامگذاری آنها با “درخت کریسمس” به شما کمک می کند اگر شما هرگز می خواهید روشن کنید ، فقط روشن کنید ، جدا از بقیه چراغ های خود. پس از جفت شدن و تنظیم همه چیز ، لامپ های خود را بهم متصل می کنید. هر دو برنامه دارای یک ویژگی گروه بندی هستند و ارزش آن را دارد که تمام چراغ های کریسمس خود را گروه بندی کنید ، بنابراین می توانید یک برنامه واحد برای کنترل همه آنها ایجاد کنید.

مرحله بعدی شما ایجاد یک برنامه است. Wyze گزینه های برنامه ریزی را “قوانین” می خواند ، در حالی که Smart Life آنها را “اتوماسیون” می نامد. در هر دو حالت ، قوانین یا اتوماسیون را باز می کنید ، گروه پلاگین را انتخاب می کنید ، اینکه آیا شاخه ها را روشن یا خاموش می کنید و زمانی را برای شروع قانون انتخاب می کنید. به عنوان مثال این ممکن است مانند “در ساعت 6:30 بعد از ظهر وصل شود”. شما می خواهید دو گرافیک ایجاد کنید ، یکی برای روشن کردن چراغ ها و دیگری برای دوباره روشن کردن آنها.

حتی می توانید قانون سوم یا چهارم را برای کنترل چراغ های خاص ایجاد کنید. به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید روشنایی چوب را زودتر از روشنایی بیرون روشن کنید. کار شما با چراغ های کریسمس خودکار تمام شده است. اما اگر می خواهید فراتر از برنامه ریزی اساسی بروید ، ممکن است بخواهید برای گزینه های اضافی ، Echo Dot یا Google Nest Mini را به خانه خود اضافه کنید.

Echo Dot یا Google Nest Mini را اضافه کنید

اکو نسل سوم با یک حلقه نور آبی ، در کنار Google Nest Mini با سیم برق سفید.
آمازون ، گوگل

بلندگوهای هوشمند علاوه بر افزودن کنترل صدا به خانه شما ، با دستگاه های هوشمند بیش از یک شرکت کار می کنند و همه آنها را به هم متصل می کنند. Echo Dot (با الکسا) یا Nest Mini (با دستیار Google) می تواند به شما یک برنامه برای مدیریت شاخه های داخلی Wyze ، پلاگین های خارجی از iClever و حتی لامپ های هوشمند شرکت دیگری را بدهد. در اصل ، آنها به عنوان مغز خانه هوشمند شما عمل می کنند. به جای ایجاد یک برنامه در برنامه Wyze و برنامه دیگری در برنامه Smart Life ، می توانید با استفاده از الکسا یا دستیار Google یک برنامه واحد ایجاد کنید که هر دو مجموعه دستگاه را کنترل کند.

اگر هنوز در هیچ یک از اکوسیستم ها سرمایه گذاری نکرده اید ، Echo Dot over Nest Mini را به شما پیشنهاد می کنیم. این امر عمدتا به این دلیل است که روال های الکسا بصری و قدرت بیشتری نسبت به دستیار Google دارند.

اما هر دو کار خواهند کرد. اگر از قبل بلندگوی هوشمند دارید ، نیازی به خرید بلندگوی دیگر احساس نمی کنید ، مگر اینکه بخواهید کنترل صوتی خود را به اتاق های دیگر گسترش دهید.

برای ایجاد یک برنامه زمانی از الکسا یا دستیار Google استفاده کنید

گفتگوی معمول الکسا با کریسمس روشن است ، 4 ساعت صبر کنید ، ترتیب کریسمس.

نسخه برنامه ریزی الکسا و دستیار Google “رویه های معمول” نامیده می شود. روتین ها اساساً برنامه های بسیار اساسی هستند ، در صورت وجود. شما یک ماشه “اگر” را برای نظارت بر Echo یا Nest Mini تنظیم می کنید. سپس اقداماتی را برای اتفاق افتادن ایجاد می کنید (“سپس”). در یک روال اساسی ممکن است گفته شود: “اگر ساعت 7:00 است ، پس گروه کریسمس را نیز در آن بگنجانید.”

معمول چراغ های کریسمس در دستیار Google.

ایجاد روال برای هر دو الکسا و دستیار Google کار پیچیده ای نیست ، اما برنامه ها به طور مرتب تغییر می کنند ، مانند مراحل معمول. اسناد رسمی آمازون و گوگل را برای آخرین اطلاعات بررسی کنید. برای Google Assistant ، هنگام تنظیم برنامه موردنظر برای ایجاد و فرمان صوتی ، این نکته را در خاطر داشته باشید. ما موضوعی را در رابطه با “از جمله کریسمس” ارائه می دهیم تا روال معمول به عنوان یک فرمان صوتی دوبرابر شود.

با قدرت های اضافی الکسا لذت ببرید

یک جفت دست دستکش که دکمه Echo را در دست گرفته و برف را به رنگ سبز می درخشد.
جاش هندریکسون

اگر دستگاه Echo را انتخاب کرده باشید ، چندین گزینه مفید دارید که Google ارائه نمی دهد. اولین مورد این است که می توان یک دستور انتظار را به روال معمول انداخت. اگر بخواهید روال روشن و خاموش را در یکجا ترکیب کنید ، این مفید است. می توانید روال معمول ایجاد کنید که چراغ ها را قبل از رفتن به محل کار خود روشن کرده ، ده دقیقه صبر کنید و سپس آنها را خاموش کنید. هنگام ترک خانه از منظره زیبایی برخوردار خواهید شد. به همین ترتیب ، می توانید روال معمول ایجاد کنید که چراغ ها را در ساعت 6 عصر روشن کرده ، چهار ساعت منتظر بمانید و دوباره آنها را خاموش کنید.

برای روشن کردن چراغ های کریسمس در خانه از دکمه Echo استفاده کنید.

مورد دوم شامل یک ترفند جالب با دکمه های پژواک است. می توانید دکمه های Echo را با دستگاه Echo جفت کرده و در برنامه های روزمره خود بگنجانید. این شامل روشن یا خاموش کردن دستگاه های هوشمند هنگام فشار دادن یک دکمه است که برای چیزی مانند دکمه قفل مفید است. یا وقتی کریسمس خیلی نزدیک است ، می توانید دکمه “اکو” را برای چراغ های کریسمس خود دکمه “روشن” قرار دهید. این یک ترفند سرگرم کننده اما واضح است که هرکسی می تواند از آن لذت ببرد.

موسیقی را فراموش نکنید

خواه از Google یا Alexa برای تأمین انرژی خانه هوشمند خود استفاده کنید ، می توانید برنامه را با موسیقی کامل کنید. ممکن است شما تمایل نداشته باشید این کار را با برنامه منظم برنامه ریزی شده خود انجام دهید – ممکن است پس از مدتی آن را دریافت کنید ، اما ارزش یک روال خاص را دارد که با یک دستور صوتی یا یک دکمه Echo فعال می کنید.

و شما یک انتخاب دارید. البته می توانید روی اسپیکر هوشمند داخلی خود موسیقی پخش کنید. اما اگر بلندگوی خارجی دارید ، می توانید موسیقی را به آنجا ارسال کنید. شما با یک دکمه echo برای روشن کردن چراغ ها ، یک نمایش ساده کریسمس دارید که همه می توانند لذت ببرند.


اگر فکر می کنید ، “خوب ، خیلی ساده است” ، حق با شماست ، و این همان نکته است. با هاب های هوشمند یا Raspberry Pi می توانید خیلی جلوتر بروید و نمایش های خیره کننده خلق کنید ، اما همه آن را نمی خواهند و نیازی به آن ندارند. الکسا و دستیار Google برای اتوماسیون ساده و ارزان قیمت که ایده آل آن جمع شدن چند روز طول نمی کشد ایده آل هستند.

هنگامی که دوشاخه و بلندگو را در اختیار داشتید ، می توانید چراغ های کریسمس هوشمند خود را در عرض یک یا دو ساعت مونتاژ کنید. و این یک نقطه شروع خوب در یک فصل شلوغ تعطیلات است. در آینده همیشه می توانید چیزهای بیشتری اضافه کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*