چگونه می توان کنترل های قدیمی را برای تحول رایگان فتوشاپ بازیابی کرد


Adobe اخیراً به طور پیش فرض روش Free Transform را تغییر داده است. آنها کاربران زیادی را در هر چرخه پرتاب می کنند ، اما شما می توانید رفتار قدیمی خود را به Free Transform برگردانید. این چگونه است.

تحول رایگان چگونه کار کرد

اول ، یک جمع بندی سریع: Free Transform ابزاری است که به شما امکان می دهد هر لایه ، شکل ، مسیر ، متن ، ماسک ، شی یا هر چیز دیگری را تغییر داده و تغییر شکل دهید.

وقتی یک لایه قفل انتخاب شده است ، می توانید با رفتن به Edit> Free Transform یا استفاده از کلید ترکیبی Control + T (Command + T on Mac) به آن دسترسی پیدا کنید. این یک جعبه هشت دسته را نشان می دهد که لایه یا شی را احاطه کرده است.

تحول آزاد ، فعال در اطراف دایره بنفش
در اینجا Free Transform به نظر می رسد.

نحوه کار با Free Transform به شرح زیر است: برای تغییر اندازه یا تغییر اندازه یک شی، ، روی یکی از کنترل کننده ها کلیک کرده و آن را بکشید. سپس می توانید دسته را به راحتی و به هر کجا که می خواهید بلغزانید و شی را به دلخواه تحریف کنید.

دایره بنفش تحریف شده با کنترلهای قابل مشاهده برای تبدیل رایگان

دو میانبر مهم صفحه کلید وجود داشت: Alt (یا گزینه در Mac) و Shift.

با نگه داشتن “Alt” (یا “گزینه”) شی around اطراف نقطه مرجع تغییر اندازه داده یا تغییر شکل می دهد. به عبارت دیگر ، لغزاندن یک دستکاری ، دستکاری مخالف را به حرکت در می آورد و اساساً شی the را در اندازه خود تغییر می دهد. (همچنین می توانید نقطه مرجع را کلیک کرده و حرکت دهید تا مکانی که مرکز تحول در آن است تغییر کند). شیفت نسبت تحول را قفل کرد. وی به جای طراحی مجدد ، شما را به تغییر اندازه کافی محدود کرد.

کنترل های قدیمی برای تغییر شکل آزاد با فشار دادن کلید قفل شکل
با نگه داشتن Shift ، دایره در یک دایره نگه می دارد

خوب حالا اوضاع چطور است؟ خوب ، تغییر رایگان احتمالاً برای کاربران جدید ساده تر است: تقریباً به همان روش کار می کند ، اما نسبت ها به طور پیش فرض قفل می شوند ، و به جای آن Shift را نگه دارید تا چیزها را تحریف کنید. پیمایش برای اولین بار آسان تر است ، اما برای هر کسی که کلید ترکیبی Shift-to-lock را کاملاً در حافظه عضلانی خود جای داده است درد بزرگی است.

علاوه بر این ، به طور پیش فرض ، نقطه مرجع از قبل پنهان است. این بدان معنی است که اندازه “Alt” (یا “گزینه”) فقط در اطراف مرکز تغییر می کند ، نه در جایی که شما نقطه مرجع را تنظیم کنید.

چگونه رفتار کلاسیک Free Transform را بازیابی کنیم

خبر خوب این است که بازگشت به رفتار قدیمی فتوشاپ آسان است.

برای انجام این کار در ویندوز ، روی ویرایش> تنظیمات برگزیده> عمومی کلیک کنید. در Mac ، روی Photoshop> Preferences> General کلیک کنید.

در “گزینه ها” ، “استفاده از Legacy Free Transform” را روشن کنید. با فشار دادن Shift اکنون تغییر شکل به جای باز کردن قفل می شود. می توانید پنجره Preferences را ببندید.

پانل تنظیمات عمومی Photoshop با یک گزینه تحول رایگان برجسته

همچنین ، برای نمایش نقطه مرجع هنگامی که Free Transform را فعال کردید ، روی کادر کوچک در گوشه سمت چپ بالای نوار کلیک کنید. سپس می توانید آن را مانند قبل بکشید یا یکی از نقاط دیگر را به عنوان مرکز تحول انتخاب کنید.

گزینه نقطه مرجع مرکزی علامت خورده است
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*