چگونه می توان یک لیست حروف الفبا از تمام برنامه های iPhone خود مشاهده کرد


آیفون که لیست برنامه های موجود در کتابخانه برنامه را نشان می دهد
خاموش پاتاک

به دنبال برنامه ای هستید اما نام را به خاطر نمی آورید؟ با استفاده از ویژگی iOS 14 و بعد از آن ، می توانید لیست کاملی از برنامه های حروف الفبا را که بر روی iPhone نصب شده اند مرور کنید. این چگونه است.

برای یافتن کتابخانه برنامه ، از صفحه اصلی آیفون خود بازدید کرده و هر بار که لازم است برای رفتن به صفحه کتابخانه برنامه ، صفحه را به سمت چپ بکشید. این همیشه آخرین صفحه بعد از نمادهای صفحه اصلی است. پس از ورود ، گروه هایی از نمادهای برنامه را مشاهده می کنید که به طور خودکار بر اساس دسته بندی مرتب شده اند.

اطلاعات: کتابخانه برنامه به iOS 14 اضافه شده است که در سپتامبر 2020 منتشر شد. اگر آن را نمی بینید ، باید iPhone خود را به آخرین نسخه به روز کنید.

صفحه نمایشی کتابخانه برنامه اپل آیفون

برای دیدن یک لیست حروف الفبا از برنامه ها ، از وسط صفحه کتابخانه برنامه به پایین بکشید یا روی نوار جستجو در بالا ضربه بزنید.

در کتابخانه برنامه iPhone ، روی نوار جستجو در بالای صفحه ضربه بزنید.

صفحه جدیدی ظاهر می شود که در آن برنامه های شما مرتب شده اند و بر اساس حرف اول نام هر برنامه مرتب شده اند.

لیست برنامه های حروف الفبا در کتابخانه برنامه های iPhone.

برای مرور لیست می توانید انگشت خود را به بالا و پایین بکشید. برای راه اندازی برنامه ، روی آن ضربه بزنید. برای افزودن نماد برنامه به صفحه اصلی ، مدت طولانی آیکون را فشار دهید و آن را به موقعیت دلخواه روی صفحه اصلی بکشید.

اگر می خواهید به سرعت لیست برنامه ها را مرور کنید ، انگشت خود را بر روی شاخص حرف عمودی در سمت راست صفحه بکشید و لیست به سرعت به این موقعیت منتقل می شود.

حروف سریع فهرست شده در کنار لیست حروف الفبا کتابخانه برنامه iPhone.

همچنین می توانید در کادر بالای صفحه جستجو را وارد کنید و نتایج بلافاصله در زیر نشان داده می شوند. اگر روی نتیجه ضربه بزنید ، برنامه راه اندازی می شود.

نام برنامه را وارد کنید تا آن را در کتابخانه برنامه های iPhone جستجو کنید.

اگر می خواهید به صفحه اصلی کتابخانه برنامه برگردید ، روی لغو در سمت راست نوار جستجو در بالای صفحه ضربه بزنید. خیلی راحت!

متصل: نحوه کار کتابخانه برنامه جدید آیفون

منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*