چگونه نام نمایشی خود را در Gmail تغییر دهیم


هنگامی که از حساب Gmail خود ایمیل ارسال می کنید ، نام نمایشگر شما (همراه با سایر اطلاعات) به گیرنده نشان داده می شود. در چند مرحله می توانید نام نمایشی مرتبط با حساب Gmail خود را تغییر دهید. این چگونه است.

نام Gmail خود را فقط می توانید در یک مرورگر دسک تاپ تغییر نام دهید. برای تغییر نام خود نمی توانید از برنامه تلفن همراه Gmail در Android ، iPhone یا iPad استفاده کنید.

برای تغییر نام حساب Gmail خود ، از طریق وب سایت Gmail در مرورگر دسک تاپ خود وارد حساب خود شوید. پس از ورود به سیستم ، روی نماد چرخ دنده کلیک کنید تا منوی “تنظیمات” باز شود.

نماد تنظیم دنده

سپس “مشاهده همه تنظیمات” را در بالای منوی کشویی انتخاب کنید.

برای همه تنظیمات دکمه را ببینید

اکنون در فهرست General در فهرست تنظیمات Gmail خواهید بود. روی تب Accounts and Import کلیک کنید.

حسابها و برگه های وارد کردن

در بخش “ارسال نامه به عنوان” ، آدرس ایمیل خود و نام نمایشی مرتبط با آن آدرس را مشاهده خواهید کرد. بر روی دکمه “ویرایش اطلاعات” کلیک کنید تا نام نمایشگر تغییر کند.

دکمه ویرایش اطلاعات قبل از ارسال ایمیل به عنوان

یک پنجره جدید ظاهر خواهد شد. در اینجا می توانید نام صفحه نمایش خود را با کلیک کردن روی حباب کنار جعبه متن و سپس وارد کردن نام جدید در این جعبه متن ، تغییر دهید. برای اعمال تغییر ، روی “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

نام نمایشی جدیدی را وارد کرده و ذخیره کنید

اکنون نام نمایش جدید را در کنار تب “Send Mail as” در منوی تنظیمات Gmail مشاهده خواهید کرد.

نام تازه نمایش داده شده

دفعه بعدی که ایمیل ارسال می کنید ، نام نمایش جدید شما به گیرنده نشان داده می شود.


اگرچه Google به شما اجازه می دهد نام نمایشی خود را تغییر دهید ، در واقع نمی توانید نام کاربری (که با نام نمایشگر شما متفاوت است) یا آدرس ایمیل خود را تغییر دهید. اما اگر واقعاً به آدرس ایمیل جدیدی نیاز دارید ، همیشه می توانید حساب Google خود را به یک آدرس جدید منتقل کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*