چگونه پیام های صوتی اینستاگرام را در iPhone ذخیره کنیم


نماد برنامه اینستاگرام

هیچ راهی طبیعی برای ذخیره پیام های صوتی و سایر فایل های صوتی در برنامه Instagram وجود ندارد ، اما هر آیفون دارای ضبط کننده صفحه داخلی است. با استفاده از این و یک برنامه تبدیل صدا می توانیم این فایل های صوتی را ذخیره کرده و تقریباً به هرجایی ارسال کنیم.

برای شروع ، اینستاگرام را در iPhone باز کنید و روی نماد “پیام” در بالا سمت راست ضربه بزنید تا پیام های شخصی خود را باز کنید.

پیامی را که می خواهید باز کنید پیدا کنید و برای باز کردن آن ضربه بزنید.

پیام صوتی

برای باز کردن مرکز کنترل ، از سمت راست بالا به پایین بکشید و سپس روی نماد ضبط ضربه بزنید تا از همه موارد روی صفحه نمایش خود ، فیلم و صدا را ضبط کنید.

اگر نماد ذخیره دور را در اینجا نمی بینید ، ممکن است لازم باشد آن را به مرکز کنترل خود اضافه کنید.

دکمه ضبط

متصل: نحوه استفاده از مرکز کنترل در iPhone یا iPad

با قرار دادن انگشت خود در پایین نزدیک به خط سیاه صفحه را به سمت بالا بکشید و صفحه را بکشید تا مرکز کنترل را ببندید و به اینستاگرام برگردید.

دکمه پخش صوتی اینستاگرام را فشار دهید تا ذخیره شود.

دکمه instagram را راه اندازی کنید

بعد از اتمام کار ، با کشیدن صفحه از گوشه بالا سمت راست تلفن ، مرکز کنترل را دوباره باز کنید. دوباره دکمه “ضبط” را فشار دهید تا ضبط متوقف شود.

دکمه ضبط

برنامه Photos را باز کنید و فایل ویدیویی را که اخیراً ذخیره کرده اید پیدا کنید.

فایل ویدیویی که ایجاد کرده اید را لمس کنید تا باز شود.

در گوشه بالا سمت راست ، روی “ویرایش” کلیک کنید تا بتوانیم گیره را به طول مورد نیاز ببریم. در اینجا ما از ابتدا و انتها خلاص می شویم ، فقط صدای مورد نیاز ما را ترک می کنیم.

ویرایش عکس

ابتدا و انتهای ویدیو را با کشیدن نشانگرهای زرد در هر انتها به جایی که می خواهید ، در جایی که می خواهید حرکت دهید. هنگامی که ویدیوی شما به طول دلخواه رسید ، در زیر “تمام” را کلیک کنید.

ویدیو را کوتاه کنید

صدا را از ویدئو جدا کنید

می توانید در اینجا متوقف شده و هر زمان که بخواهید به فایل ویدیو گوش دهید – یا می توانید فیلم را با استفاده از یک برنامه شخص ثالث برش دهید و یک فایل MP3 حاوی فقط صدا ایجاد کنید.

App Store را باز کنید و یکی از برنامه های رایگان را که فایلهای ویدئویی را فقط به یک فایل صوتی تبدیل می کند مانند .mp3 بارگیری کنید. گزینه های زیادی وجود دارد ، اما برخی از گزینه های رایگان بهتر MyMP3 (که ما برای این آموزش استفاده خواهیم کرد) ، Media Converter و Video to MP3 هستند.

mymp3

برنامه را باز کنید و روی ذره بین در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

ذره بین

روی «انتخاب ویدئو از گالری» ضربه بزنید و در صورت درخواست به برنامه اجازه دسترسی به عکس را بدهید.

از گالری انتخاب کنید

ویدیویی را که می خواهید تبدیل کنید پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید. سپس برای انجام تبدیل ، روی “انتخاب” ضربه بزنید.

برای باز کردن ، ارسال یا تغییر نام پرونده ، روی سه نقطه در سمت راست پرونده ضربه بزنید.

پس از اتمام ، MyMP3 فیلم را از پرونده برش داده و سپس آن را به MP3 فشرده می کند ، که می توانید آن را در هر دستگاه پشتیبانی شده پخش کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*