چگونه یک عمل طلوع یا غروب آیفون آیفون را تحریک کنیم


آیکون قهرمان میانبرهای iOS

با برنامه میانبرها (در هر iPhone با iOS 13 یا بالاتر موجود است) ، می توانید طلوع یا غروب خورشید را انجام دهید. این می تواند برای تنظیم هشدارها ، پخش موسیقی و سایر کارها مفید باشد. در اینجا نحوه تنظیم آن آورده شده است.

ابتدا برنامه میانبرها را باز کنید. اگر نماد را پیدا نکردید ، با انگشت خود را از وسط صفحه به پایین بکشید. “میانبرها” را در نوار جستجو تایپ کنید ، سپس هنگامی که ظاهر شد “میانبرها” را لمس کنید.

تایپ کنید "میانبرها" در جستجوی Spotlight سپس روی نماد میانبر ضربه بزنید.

در پایین روی «اتوماسیون» ضربه بزنید.

در میانبرهای iPhone در iPhone ، روی دکمه اتوماسیون در پایین صفحه ضربه بزنید.

اگر قبلاً اتوماسیون را در iPhone خود تنظیم کرده اید ، روی علامت مثبت (+) ضربه بزنید و سپس روی “ایجاد اتوماسیون شخصی” ضربه بزنید. اگر این اولین اتوماسیون است که ایجاد کرده اید ، روی “ایجاد اتوماسیون شخصی” ضربه بزنید.

در میانبرهای اپل در آیفون ضربه بزنید "اتوماسیون شخصی ایجاد کنید"

در فهرست اتوماسیون جدید ، روی Time of Day ضربه بزنید.

در میانبرهای iPhone ، روی ضربه بزنید "ساعت روز"

در اینجا می توانید انتخاب کنید که آیا اتوماسیون در “طلوع آفتاب” فعال شود یا “غروب آفتاب”.

در میانبرهای iPhone ، روی ضربه بزنید "غروب آفتاب"

در منوی بعدی می توانید شیفت زمانی را انتخاب کنید ، مانند “30 دقیقه قبل از غروب خورشید” یا “هنگام غروب خورشید”. گزینه های طلوع آفتاب نیز همین است. گزینه دلخواه خود را انتخاب کنید ، سپس روی «تمام» ضربه بزنید.

در میانبرهای iPhone ، روی ضربه بزنید "هنگام غروب."

وقتی طلوع یا غروب آفتاب را انتخاب کردید ، اگر می خواهید این کار “روزانه” ، “هفتگی” یا “ماهانه” تکرار شود ، روی تنظیمات برگزیده خود ضربه بزنید. اگر می خواهید این عمل هر روز هنگام طلوع یا غروب خورشید اتفاق بیفتد ، روی “روزانه” ضربه بزنید.

در میانبرهای iPhone ، روی ضربه بزنید "روزانه."

برای رفتن به منوی عملکردها ، روی Next ضربه بزنید. در اینجا آنچه را می خواهید هنگام طلوع یا غروب خورشید اتفاق بیفتد ، تعریف می کنید. می توانید هرگونه عملکرد موجود در میانبرها از جمله نمایش هشدار ، تنظیم تایمر ، راه اندازی یک برنامه و سایر موارد را انتخاب کنید. همچنین می توانید چندین عمل را با هم پیوند دهید.

در مثال ما ، عملکرد خود را برای شروع پخش آهنگ از کتابخانه موسیقی Apple خود تنظیم خواهیم کرد.

نمونه ای از پخش یک آهنگ در صفحه Automations Actions.

هنگامی که اقدامات خود را تعریف کردید ، روی Next ضربه بزنید. شما نمای کلی از تمام اتوماسیون ها را مشاهده خواهید کرد. برای بازگشت و ایجاد تغییرات ، روی هر بخشی اینجا ضربه بزنید.

قبل از ادامه ، گزینه “قبل از شروع س Askال شود” را خاموش کنید. در پنجره بازشوی تأییدی که ظاهر می شود ، روی «س Askال نکن» ضربه بزنید. اگر این فعال باشد ، اتوماسیون شما کار نمی کند مگر اینکه ابتدا صفحه خود را بررسی کرده و آن را تأیید کنید.

در نمای کلی اتوماسیون ، بچرخید "قبل از شروع س Askال کنید" خاموش

روی «تمام» ضربه بزنید و یکی از خودکارهای ایجاد شده خود را در لیست اتوماسیون خواهید دید.

اتوماسیون آیفون در لیست اتوماسیون.

اگر می خواهید اتوماسیون را غیرفعال کنید ، فقط آن را در لیست اتوماسیون لمس کنید. در منوی بعدی ، گزینه “Enable This Automation” را خاموش کنید.

ضربه زدن "این اتوماسیون را فعال کنید" خاموش کردنش

برای فعال کردن مجدد اتوماسیون ، می توانید هر زمان خواستید به برگه اتوماسیون در برنامه میانبرها برگردید. اگر می خواهید اتوماسیون را به طور کامل حذف کنید ، فقط کافیست آن را به سمت چپ بکشید و سپس روی “حذف” ضربه بزنید.

اتوماسیون مبارک!
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*