چگونه یک لیست پخش از سابقه Now Playing پیکسل خود ایجاد کنیم


اکنون آرم را با نماد لیست پخش بازی کنید
گوگل

تلفن های Google Pixel دارای ویژگی ای به نام “Now Playing” هستند که به طور خودکار موسیقی پخش شده در اطراف شما را شناسایی می کند. بعد از ترک یک فضای عمومی برای پخش موسیقی ، می توانید این آهنگهای مشخص شده را به لیست پخش اضافه کنید تا به شنیدن آنها ادامه دهید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه

این ویژگی نه تنها آهنگ های موجود در پس زمینه را تشخیص می دهد ، بلکه سابقه فعلی آهنگ های شناسایی شده ذخیره شده در تنظیمات گوشی را نیز حفظ می کند. این آهنگ ها را می توان برای گوش دادن در آینده به لیست پخش YouTube Music صادر کرد.

YouTube Music در حال حاضر تنها سرویس موسیقی پشتیبانی شده برای این ویژگی است. اگر YouTube Music را روی Pixel خود نصب نکنید ، این گزینه حتی ظاهر نخواهد شد. این احتمال وجود دارد که ارائه دهندگان موسیقی بیشتری در آینده اضافه شوند.

ابتدا از بالای صفحه Google Pixel خود را دو بار به پایین بکشید و سپس روی نماد چرخ دنده ضربه بزنید تا منوی تنظیمات باز شود.

تنظیمات دستگاه را باز کنید

در نوار جستجو ، “Now Playing” را تایپ کنید و سپس روی “Now Playing History” ضربه بزنید.

اکنون به دنبال تاریخچه بازی باشید

روی نمادهای موسیقی ضربه بزنید یا آهنگی را برای انتخاب طولانی فشار دهید. همه آهنگ هایی را که می خواهید به لیست پخش اضافه کنید انتخاب کنید.

آهنگ ها را برای افزودن انتخاب کنید

سپس روی نماد صادرات در بالا سمت راست ضربه بزنید.

نماد صادرات را انتخاب کنید

یک منو در پایین صفحه ظاهر می شود. “افزودن به لیست پخش” را انتخاب کنید.

روی افزودن به لیست پخش ضربه بزنید

منوی “افزودن به لیست پخش” از YouTube Music ظاهر می شود. یکی از لیست های پخش موجود خود را انتخاب کنید یا لیست جدیدی ایجاد کنید.

یکی از لیست های پخش خود را انتخاب کنید

اکنون آهنگ ها به لیست پخش اضافه می شوند. در هر زمان می توانید از صفحه Now Playing History بازدید کرده و آهنگهای اخیر را به لیست پخش خود اضافه کنید. این یک روش عالی برای حفظ آهنگ هایی است که وقتی بیرون می روید می شنوید.

منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*