چگونه Favicons را در Safari در Mac غیرفعال کنیم


خاموش پاتاک

طی چند سال گذشته ، زبانه های Safari فقط با عنوان صفحه ظاهری تمیز داشته اند. با Safari 14.0 به بعد ، اپل آیکون های وب سایت را در برگه ها نمایش می دهد. شما این نگاه را دوست ندارید؟ در اینجا نحوه غیرفعال کردن نشان های Safari در Mac آورده شده است.

کاربران Mac که از Safari 14.0 به بعد استفاده می کنند (در دسترس کاربران با استفاده از آخرین نسخه macOS Mojave ، Catalina ، Big Sur و جدیدتر) مدیریت برگه جدیدی را مشاهده خواهند کرد.

متصل: راهنمای کامل تسلط بر بخشها در Safari

مانند سایر مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Microsoft Edge ، ویژگی جدید مدیریت زبانه به Safari این امکان را می دهد تا سرانجام برگه ها را کوچک کرده و گزینه favicon را فقط در صورت باز بودن همزمان بیش از ده زبانه نمایش دهد. اکنون می توانید تمام برگه های باز را بدون نیاز به پیمایش افقی در نوار برگه مشاهده کنید.

بخشهای Safari با Favicons

اما اگر نمی خواهید قایق را تکان دهید ، می توانید آیکون ها را غیرفعال کنید و به عملکرد مدیریت برگه قبلی برگردید (همانطور که در تصویر زیر می بینید).

بخشهای Safari بدون Favicons

برای این کار ، برنامه Safari را باز کنید و از نوار منو به Safari> Preferences بروید.

Preferences را از فهرست Safari انتخاب کنید

در اینجا ، به برگه “Tabs” بروید و گزینه “نمایش نمادهای وب سایت در برگه ها” را بردارید.

علامت انتخاب نمادهای وب سایت را در برگه ها بردارید

و این درست است ، نمادها ناپدید می شوند و نوار برگه قدیمی باز می گردد.


به طور مرتب از Safari همراه با iPhone و iPad خود در Mac خود استفاده کنید؟ در اینجا نحوه انتقال بی وقفه برگه ها بین Safari در iPhone ، iPad و Mac وجود دارد.

متصل: نحوه انتقال برگه های Safari بین iPhone ، iPad و Mac
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*