چگونه Google Analytics را در Nintendo Switch eShop غیرفعال کنیم


پس از به روزرسانی سیستم 11.0.0 ، نینتندو گزینه ای را در Switch eShop to شامل می شود اشتراک گذاری داده ها را با Google Analytics غیرفعال کنید در مناطقی غیر از اروپا و استرالیا. اگرچه هنوز مشخص نیست که این یک مسئله جدی حفظ حریم خصوصی است اما برخی از کاربران ممکن است ترجیح دهند آن را غیرفعال کنند. این چگونه است.

Google Analytics چیست و چرا در My Switch وجود دارد؟

Google Analytics یک سرویس بازاریابی است که توسط Google اداره می شود و به صورت ناشناس آماری درباره بازدید کنندگان وب سایت (و سایر سرویس های آنلاین) را برای مشتریان جمع آوری می کند. او گزارش های جمعیتی و مرور را جمع آوری می کند تا به ارائه دهندگان خدمات آنلاین نشان دهد که چگونه خوانندگان یا مشتریان بالقوه را بهتر هدف قرار دهند.

در زمان نگارش این مقاله ، تنها اطلاعات رسمی درباره اینکه چرا نینتندو اکنون Google Analytics را در eShop خود گنجانده است ، از صفحات ترجیحی است که در آنها “جمع آوری اطلاعات شما از نینتندو از طریق Google Analytics” ذکر شده است. ما نمی دانیم چه داده هایی از طریق تجزیه و تحلیل به اشتراک گذاشته می شوند.

در صفحه گزینه های نینتندو همچنین آمده است: “این تنظیمات فقط در کنسول Nintendo Switch در Nintendo eShop فعال است” ، که احتمالاً به این معنی است که فعالیت های غیر eShop سوئیچ شما توسط Google Analytics پیگیری نمی شود.

متصل: به Google اجازه ندهید هر حرکت شما را به صورت آنلاین ردیابی کند

چگونه Google Analytics را در Nintendo Switch eShop غیرفعال کنیم

ابتدا کنسول Nintendo Switch خود را روشن کرده و با انتخاب نماد کیف خرید در صفحه اصلی ، eShop را راه اندازی کنید.

در صفحه اصلی Nintendo Switch ، روی نماد کیف خرید ضربه بزنید تا برنامه Nintendo eShop راه اندازی شود.

در eShop ، نماد نمایه خود را در گوشه سمت راست بالای صفحه انتخاب کنید. با این کار اطلاعات حساب Nintendo eShop شما باز می شود.

در Nintendo Switch eShop ، روی نماد حساب خود ضربه بزنید تا به اطلاعات حساب خود دسترسی پیدا کنید.

در فهرست اطلاعات حساب ، به پایین صفحه اصلی تنظیمات بروید و برگه تنظیمات Google Analytics را پیدا کنید. دکمه “تغییر” را انتخاب کنید.

در صفحه اطلاعات حساب ، به پایین صفحه کنار برگه Google Analytics بروید و روی ضربه بزنید "تغییر دادن."

در صفحه تنظیمات Google Analytics ، دکمه رادیویی “به اشتراک گذاشته نشود” را تغییر دهید و سپس دکمه “تغییر” را انتخاب کنید.

در صفحه Google Analytics Options Nintendo eShop ، را انتخاب کنید "به اشتراک نگذار" سپس انتخاب کنید "تغییر دادن."

پیام “تنظیمات شما تغییر کرده است” را مشاهده خواهید کرد. برای خروج از منو “تأیید” را لمس یا انتخاب کنید.

سوییچ خواهد گفت "تنظیمات شما تغییر کرده است." انتخاب کنید "خوب"

سپس خواهید دید که تنظیمات برگزیده Google Analytics روی «به اشتراک نگذار» تنظیم شده است. اکنون می توانید با فشار دادن دکمه “X” در سمت راست Joy-Con از صفحه اطلاعات حساب خارج شوید یا با فشار دادن دکمه Home در کنترل کننده خود از فروشگاه الکترونیکی خارج شوید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*