چگونه Spotify Packed 2020 خود را پیدا کنیم |


سال 2020 یک سال برای کتاب ها بود ، اما این باعث نشد که کسی بتواند ساعت های بی شماری موسیقی را در Spotify پخش کند و گوش دهد. با انتشار Spotify Wrapped 2020 می توانید ببینید که در سال گذشته کدام آهنگ ها ، هنرمندان و پادکست ها را بیشتر گوش داده اید.

Spotify Wrapped 2020 چیست؟

Spotify پایان هر سال را با نشان دادن موسیقی ، ژانرها و سایر مواردی که در 12 ماه گذشته گوش داده اید جشن می گیرد. Spotify Wrapped 2020 اکنون برای مشترکانی که می توانند در رسانه های اجتماعی به کاوش و اشتراک گذاری با دوستان خود بپردازند ، پخش زنده است.

اگر حساب Spotify ندارید ، می توانید 2020 Wrapped را تجربه کنید. به جای پرش در داده های جریان خود ، می توانید به وب سایت Spotify Wrapped بروید و در بهترین پادکست ها بگردید ، موسیقی دهه از سال 2020 بیشتر و بیشتر شنیده می شود.

اینفوگرافیک Spotify Wrapped 2020 از بالاترین دهه

چگونه Spotify Packed 2020 خود را پیدا کنیم |

شما می توانید نتایج Wrapped 2020 خود را فقط با برنامه Spotify برای iPhone ، iPad و Android مشاهده کنید. با نصب برنامه ، با استفاده از یک مرورگر در تلفن یا رایانه لوحی خود ، مانند Google Chrome ، به وب سایت Spotify Wrapped 2020 بروید. از آنجا ، روی پیوند “ورود به سیستم برای دیدن بسته 2020 خود” ضربه بزنید.

ضربه زدن "برای دیدن 2020 بسته بندی شده وارد شوید" ارتباط

به صفحه ورود به سیستم ارسال می شوید یا بلافاصله به برنامه Spotify هدایت می شوید. در صورت لزوم ، مدارک خود را وارد کنید و سپس به طور خودکار به برنامه تلفن همراه منتقل خواهید شد.

بسته 2020 در بالای برگه Home مشخص می شود. روی نقشه ضربه بزنید تا نتایج خود را در پایان سال ببینید.

بسته بندی شده 2020 در اوج است "در خانه" بخش.  لمس آن.

با رابط کاربری مشابه Instagram Story که به طور خودکار شروع به پخش موسیقی و ویدئو می کند ، از شما استقبال می شود. برای پردازش به جلو یا عقب از طریق Spotify Wrapped 2020 روی راست یا چپ روی صفحه ضربه بزنید.

Spotify Wrapped 2020 با قالبی شبیه به Instagram Story راه اندازی می شود

در صورت تمایل می توانید آنچه را که بیشتر گوش داده اید با دوستان و خانواده خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. برای این کار ، پیوند “به اشتراک گذاشتن این داستان” را در زیر هر کارت انتخاب کنید. Spotify فقط اینفوگرافیک بخشی را که در انتهای ویدیو دیده می شود به اشتراک می گذارد ، نه کل ویدیو.

ضربه زدن "این داستان را به اشتراک بگذارید" برای به اشتراک گذاشتن اینفوگرافیک Spotify Wrapped 2020 در شبکه های اجتماعی

انتخاب کنید که در کدام بستر اجتماعی می خواهید نتایج Spotify Wrapped 2020 خود را به اشتراک بگذارید. می توانید از بین Instagram Stories ، Facebook ، Snapchat و موارد دیگر یکی را انتخاب کنید.

مکانی را که می خواهید Wrapped 2020 را به اشتراک بگذارید انتخاب کنید

متصل: قبلاً از طرفداران Spotify هستید؟ در اینجا 6 ویژگی جدیدی که ممکن است از دست داده باشید آورده شده است
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*