کاتالوگ نمادین IKEA پس از 70 سال کار در حال حاضر متوقف شده است – مرور Geek


IKEA

تیتانیوم مبلمان IKEA پس از یک اجرای 70 ساله واقعاً چشمگیر ، فهرست چاپ خود را متوقف کرده و بیشتر روی تبلیغات دیجیتال تمرکز خواهد کرد. این شرکت پس از کاهش تعداد خوانندگان کاتالوگ ها تصمیم دشواری را اتخاذ کرد ، اما کاتالوگهای نمادین خود را با انتشار یک کتاب در پاییز 2021 علامت گذاری می کند.

“هم برای مشتریان و هم برای همکاران ، کاتالوگ IKEA نشریه ای است که احساسات ، خاطرات و شادی زیادی به همراه می آورد. برای 70 سال ، این یکی از منحصر به فردترین و نمادین ترین محصولات بوده است که باعث الهام بخشیدن به میلیاردها نفر در سراسر جهان شده است. برگرداندن صفحه فهرست مورد علاقه ما در واقع یک روند طبیعی است ، زیرا مصرف رسانه و رفتار مشتری تغییر کرده است. ” ما همچنان به راه حل های جدید مبلمان منزل خود الهام خواهیم گرفت. “

اگرچه در ابتدا مخالف خرید آنلاین بود ، اما IKEA چاره ای نداشت جز اینکه اخیراً به آن اعتماد کند ، مخصوصاً امسال با بیماری همه گیر. این شرکت در تلاش است تا برنامه های موبایل خود را بهبود ببخشد تا مشتریان بتوانند به راحتی گشت و گذار و خرید مبلمان انجام دهند و در تلاش است تا مشتریان بیشتری فروشگاه های کوچکتر خود را در مراکز شهرها باز کند.

در سال 2016 ، بیش از 200 میلیون کاتالوگ IKEA به 32 زبان چاپ و توزیع شد. آ مستند بی بی سی یک بار ادعا کرد که این فهرست بزرگترین نشریه در جهان است ، از زمان ایجاد آن در سال 1951 نسخه های بیشتری از قرآن یا کتاب مقدس منتشر شده است.

منبع: ایکیا
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*