کاربران Nest Hub Max اکنون می توانند تماس های ویدیویی گروهی را از طریق Zoom – Review Geek شروع کنند


Nest Hub Max با تنظیم تماس زوم روی پیشخوان آشپزخانه
گوگل

اگرچه Nest Hub Max از تابستان قادر به برقراری تماس ویدیویی گروهی در Google Duo یا Meet است ، اما اکنون برای پشتیبانی از Zoom نیز به روز شده است. بررسی ویژگی های اولیه امروز آغاز می شود ، بنابراین اگر Hub Max دارید و عاشق بزرگنمایی هستید ، مراقب ویژگی جدید باشید.

Google همچنین به تازگی Google Wifi و Nest Wifi را به روز کرده است تا به طور خودکار کنفرانس ویدیویی را در جلسات Google Meet و Zoom شناسایی و اولویت بندی کند. این احتمال یخ زدگی تماس ویدیویی شما و ثابت ماندن اتصال اینترنت (حداقل از پایان کار) شما را کاهش می دهد. Google همچنین توصیه می کند برای اطمینان از بهترین اتصال ممکن ، Nest Hub Max خود را نزدیک روتر خود قرار دهید.

مشاجره با همه اقوام و مجبور کردن آنها برای برقراری تماس ویدیویی ممکن است دشوار باشد ، بنابراین پیروی از این مراحل برای برقراری تماس آینده می تواند کارها را کمی آسان کند:

  • استفاده از Google Meet: با تاریخ و زمان مشخص تماس ویدیویی تعطیلات آینده خود در Google Calendar یک دعوت نامه ایجاد کنید. شما می توانید حداکثر 100 نفر را به یک جلسه دعوت کنید. در دعوت نامه ، روی گزینه “افزودن پیوند کنفرانس ویدیویی به Google Meet” کلیک کنید ، پیوند را به شناسه جلسه کپی کنید و دعوت را جایگذاری کنید (یا گپ گروهی یا سیستم پیام رسانی مورد نظر خود).
  • از مقیاس گذاری استفاده کنید: قبل از ایجاد دعوت نامه ، باید حساب Zoom خود را به حساب Google خود پیوند دهید. سپس ایمیل دعوت خود را به همان روشی که برای تماس Google Meet می خواهید تنظیم کنید ، اما درعوض شناسه جلسه را برای بزرگنمایی قرار دهید. سپس می توانید ایمیل را برای همه عزیزان خود ارسال کنید.

اگر تصمیم دارید از Nest Hub Max برای گپ ویدیویی در Zoom یا Google Meet استفاده کنید ، تمام کاری که باید انجام دهید این است که بگویید: “سلام Google ، به جلسه بعدی من بپیوندید.” زوم در حال حاضر روی نمایشگرهای هوشمند Google ، Echo Show و Portal کار می کند.

تلفیق بزرگنمایی امروز در ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا و انگلستان آغاز می شود تماس های Google Meet نامحدود باقی می ماند (خوب ، حداقل برای 24 ساعت) تا 31 مارس 2021 ، بنابراین شما و شما می توانید به همان اندازه گپ بزنید تا هر زمان که تو بخواهی.

منبع: گوگل
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*