کدام ساعتهای اپل از Fitness + پشتیبانی می کند؟


تناسب اندام سیب + تصویر برای پیش نمایش
سیب

Apple Fitness + از ساعت هوشمند اپل پشتیبانی می شود ، اما همه ساعت ها از آن پشتیبانی نمی کنند. در اینجا کدام اپل واچ باید از سرویس تناسب اندام اپل استفاده کنید.

پشتیبانی از مدل های Apple Watch

برای استفاده از Apple Fitness Plus ، به Apple Watch Series 3 یا بالاتر نیاز دارید که دارای watchOS 7.2 یا بالاتر باشد. این بدان معنی است که مدل های زیر از Fitness + پشتیبانی می کنند:

  • اپل واچ سری 3
  • اپل واچ سری 4
  • اپل واچ سری 5
  • اپل واچ سری 6
  • Apple Watch SE

ساعتهای اپل (Apple Watches) که در سال 2021 و بعد از آن منتشر شد نیز از این برنامه پشتیبانی می کند. متأسفانه ، Apple Fitness + با Apple Watch (نسل اول) ، Apple Watch Series 1 یا Apple Watch Series 2 کار نمی کند.

چگونه بفهمیم کدام اپل واچ را دارید

اگر مطمئن نیستید که کدام اپل واچ را دارید ، شماره مدل در پشت جعبه چاپ شده است. این را می توانید در تنظیمات ساعت خود نیز بیابید.

متصل: چگونه بفهمیم کدام اپل واچ را دارید

چرا Apple Fitness + از ساعت های قدیمی پشتیبانی نمی کند؟

در حالی که ساعتهای اپل سری 1 و 2 دارای مانیتور ضربان قلب هستند ، پشتیبانی و به روزرسانی برای آنها امسال پایان یافت. این بدان معنی است که نمی توان آنها را به watchOS 7 ارتقا داد و بنابراین از Fitness + پشتیبانی نمی کنند.

سری 2 در سپتامبر 2016 آغاز به کار کرد ، بنابراین هنگامی که اپل Fitness + را منتشر کرد ، این مدل در حال حاضر بیش از چهار سال داشت.


Apple Fitness + برای هر کس که از قبل دارای Apple Watch Series 3 یا بالاتر است یک ماه استفاده آزمایشی رایگان دارد. اگر ساعت خود را پس از 15 سپتامبر 2020 خریداری کرده باشید (یا به زودی آن را خریداری کنید) ، سه ماه آزمایشی رایگان + Apple Fitness دریافت کرده اید.

برای اطلاعات بیشتر ، به راهنمای کامل ما در مورد نحوه شروع کار با Apple Fitness + مراجعه کنید.

متصل: نحوه شروع کار با Apple Fitness +
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*