کلیدهای رسمی Avengers Craft قدرت ثور را به صفحه کلید شما اضافه می کنند – Geek Overview


صفحه کلید Marvel از سایت Drop.com
Drop.com

دنیای سفارشی سازی صفحه کلید مکانیکی گسترده و عمیق است و با گذشت هر هفته جایگاه های جدیدی را راضی می کند. و گرچه طرفداران فیلم های مارول به هیچ وجه طاقت فرسا نیستند ، جالب است که دیدن آنها با کلیدهای هنری رسمی دارای مجوز رسمی سرو می شوند. کلاه های جدید رزین همراه با مارول در Drop.com (Massdrop سابق) فروخته می شوند.

سه کلاه در دسترس است ، همه با مشخصات فوق العاده بالا SA و همه آنها پس از نبرد نهایی در Avengers ‘Endgame: 1u Row 1 (کلید فرار یا هر کلید عملکرد) با چکش Thor میا-میا Mjolnir ، 2u Row 1 (کلید Backspace) با Mjolnir و سپر شکسته Captain America و 2.25u (کلید Enter) با “Nano Gauntlet” ساخته Iron Man. هر سه با شکوه مینیاتور نقاشی دستی ، با رزین شفاف که شکل کلاه کلید را پر می کند ، ارائه می شوند.

درپوش صفحه کلید Mjolnir از Drop.com
Drop.com

تقریباً با هر صفحه کلید با فرمت ANSI با استفاده از سوئیچ های به سبک Cherry سازگار خواهند بود ، اگر اگر کلیدهای SA-key در جای دیگر نداشته باشید ، واقعاً بالا خواهند بود. آنها حتی برای کلیدهای کاردستی بسیار گران هستند: یک چکش 1u به تنهایی هزینه حمل و نقل شما 60 دلار خواهد بود و درپوشهای صفحه کلید بزرگتر با قیمت 20 دلار بیشتر در دسترس هستند.

پیش سفارش ها اکنون در Drop.com باز هستند و در مارس سال آینده ارسال می شوند. اگر مطمئن هستید که یکی را می خواهید منتظر نمانید: آنها به 500 کلاه کلیدی از هر نوع محدود می شوند.

منبع: Drop.com
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*