کمدهای آمازون گاهی اوقات می توانند محموله های شما را سریعتر دریافت کنند – به Geek مراجعه کنید


سیستم قفل آمازون زرد بر روی یک دیوار آجری.
آدریان

کریسمس عملاً اینجا است و شما برای سفارش دادن هدایا (دوباره) بیش از حد انتظار کشیدید. از طریق آمازون بررسی کنید و مورد دیگری را پیدا می کنید که می گوید تا بعد از تعطیلات تحویل داده نمی شود. اما ممکن است راهی برای نجات روز وجود داشته باشد. بگذارید آمازون آن را به جای قفل خانه به قفسه محلی بفرستد. فقط می تواند به موقع باشد.

Lockers Amazon خدمتی رایگان است که این شرکت به عنوان مکان تحویل جایگزین ارائه می دهد. آنها را در Whole Foods ، پمپ بنزین ها ، مراکز تناسب اندام و موارد دیگر خواهید یافت. آمازون به جای ارسال مستقیم آن به خانه ، بسته شما را در یک کمد امن می گذارد.

وقتی رسید ، به سمت قفل می روید ، کد شش رقمی آمازون را تایپ می کنید ، درب باز می شود. استفاده از آن آسان است و هزینه اضافی ندارد. در قسمت تحویل پرداخت باید قسمت Amazon Locker را انتخاب کنید. تحویل خانه خود ندهید.

اگر می دانید که در یک روز خاص نمی توانید در خانه باشید یا اگر به ترک بسته های خود در ایوان در طی روز کاری اعتماد ندارید ، این یک سرویس مناسب است. اما یک مزیت جایگزین نیز وجود دارد – محموله های قفل آمازون اغلب زودتر از کالاهای خانگی تحویل می شوند.

این به این دلیل است که از یک مرحله مرتب می شود. به جای رفتن به یک مرکز محلی برای مرتب سازی نهایی ، سوار یک کامیون خاص که به خیابان شما متصل است ، در یک انبوه عظیم مستقیم به محل قفل آمازون می رود. ما از تحویل در منزل به تحویل در کمد رفتیم تا بسته ای را چند روز زودتر دریافت کنیم.

معمولاً می توانید بگویید که چه موقع حمل با Amazon Locker سریعتر انجام می شود. آمازون تاریخ تحویل را به روز می کند. اما در پایان ، هیچ تضمینی وجود ندارد که این کار کند. هنوز هم ، اگر این مورد بگوید که بعد از کریسمس اینجا نخواهد بود ، ارزش آن را دارد که آن را به Amazon Locker تحویل دهید. بدترین حالت این است که طبق وعده داده شده خیلی دیر است. و در پایان ، این به شما بستگی دارد که برای انجام خریدهای کریسمس خود آنقدر منتظر بمانید. اما ممکن است خوش شانس باشید و هنوز کریسمس مبارک داشته باشید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*