کنسول بازی را هدیه می دهید؟ اشتراک را فراموش نکنید! – بررسی گیک


تصویری از ماریو و دوستان با کارت های هدیه برای Switch Online ، PS Plus و Xbox Game Pass.
نینتندو ، سونی ، مایکروسافت

شما آنقدر خوش شانس بودید که نینتندو سوییچ ، پلی استیشن 5 یا ایکس باکس سری X / S. را دریافت کنید اما قبل از اینکه آن را بسته کریسمس بنامید ، باید مشترک Switch Online ، PlayStation Plus یا Xbox Game Pass Ultimate شوید. این اشتراکات کلید بازی با دوستان هستند و با پاداش های عالی مانند بازی های رایگان و تخفیف برای عناوین جدید ارائه می شوند.

می توانید به صورت آنلاین برای این خدمات ثبت نام کنید ، اما در عوض پیشنهاد می کنم کارت هدیه بخرید. نه تنها به این دلیل که کارت های هدیه بسته بندی می شوند ، بلکه به این دلیل که می توانید در هر زمان از آنها استفاده کنید. اگر کسی به طور تصادفی دو کارت از این کارت های هدیه کریسمس را دریافت کند یا قبلاً در یکی از این سرویس ها مشترک شده باشد ، همچنان می تواند کارت هدیه ای را که به او داده اید نگه دارد و بعداً از آن استفاده کند.

نینتندو سوییچ آنلاین

عکس صفحه از وب سایت آنلاین نینتندو سوییچ
نینتندو

Nintendo Switch یک کنسول خارق العاده با بهترین بازی های چند نفره در تمام دوران ها است. اما اگر می خواهید بازی کنید ماریو کارت، عبور حیوانات، Splatoon 2، یا Fortnite با دوستان خود ، ابتدا باید به نینتندو سوییچ آنلاین بپیوندید.

Nintendo Switch Online یک برنامه ارزان قیمت است که به گیمرها امکان می دهد با دوستان و غریبه ها به صورت آنلاین بازی کنند. همچنین مجموعه بازی های NES و SNES رایگان نینتندو سوییچ را به همراه چندین عنوان جدید مانند موارد دیگر باز می کند تتریس 99 و جستجوی Pokemon.

آمازون عضویت نینتندو سوییچ آنلاین را به افراد (1 حساب) و خانواده ها (8 حساب) می فروشد. من پیشنهاد می کنم برای هر کسی که با خواهر و برادر ، هم اتاقی یا اعضای خانواده کنسول مشترک است ، عضویت خانوادگی بخرید. عضویت خانوادگی همچنین بهترین گزینه برای خانوارهای دارای چندین کنسول نینتندو سوییچ است.

چند نفره آنلاین و بازی های یکپارچه رایگان

Playstation plus

عکس صفحه وب سایت PlayStation Plus.
سونی

بدون اشتراک PlayStation Plus نمی توانید پلی استیشن 5 بخرید. منظورم تو هستی من میتوانم، اما فقط اعضای PlayStation Plus می توانند در چند نفره آنلاین شرکت کنند. ناگفته نماند ، اعضای PlayStation Plus ماهانه دو بازی رایگان دریافت می کنند و این سرویس 20 بازی PS5 رایگان از جمله تأثیر منفی 4، خدای جنگ، Call of Duty: Black Ops III، و شخص 5.

با این حال ، اگر می خواهید مسافت بیشتری را طی کنید ، می توانید با PlayStation Plus در PlayStation Now مشترک شوید. سرویس به اصطلاح گیج کننده PlayStation Now با پخش جریانی بازی و بارگیری ، بیش از 800 بازی را باز می کند و این تنها راه انجام بسیاری از بازی های PS2 و PS3 در PS5 است.

چند نفره آنلاین و بازی های ماهانه رایگان

Xbox Game Pass Ultimate

عکس صفحه از وب سایت Xbox Game Pass.
مایکروسافت

دست کم گرفتن اهمیت Xbox Game Pass Ultimate سخت است. بله ، به شما امکان می دهد با دوستان خود به صورت آنلاین بازی کنید ، اما همچنین به شما امکان دسترسی آزاد به بیش از 200 عنوان ، از جمله بازی های معروف مانند عذاب ابدی، امکانات 5، جهان های بیرونی، و Halo: مجموعه استاد ارشد.

کتابخانه Game Pass Ultimate همیشه در حال رشد است و شما می توانید به آن دسترسی داشته باشید ، خواه از Xbox Series X ، Xbox One ، از رایانه (برای عناوین در سیستم عامل های مختلف) یا حتی از تلفن Android استفاده کنید. اگر این کافی نیست ، اکنون Game Pass Ultimate با یک ماه رایگان دیزنی + و سایر مزایای سرگرم کننده همراه است.

Game Pass Ultimate بهترین هدیه ای است که می توانید به یک گیمر بدهید – البته ، پس از استقرار Xbox Series X / S. خود ، فقط مطمئن شوید که اشتراک Game Pass را خریداری کرده اید. مفرط. نسخه اصلی این سرویس به شما امکان دسترسی به چند نفره آنلاین را نمی دهد ، مگر اینکه شخصی که برای آن خرید می کنید دیگر اشتراک Xbox Live Gold نداشته باشد. با این حال ، اگر در حال خرید شخصی هستید که علاقه ای به صدها بازی رایگان ندارد و فقط می خواهد دسترسی آنلاین داشته باشد ، باید Xbox Live Gold را به جای Game Pass Ultimate بخرید.

دسترسی آنلاین ، بیش از 200 بازی رایگان و موارد دیگر
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*