کیت جدید نظارت 60 دلاری Wyze که از خانه شما برای کمتر محافظت می کند – مرور Geek


نمای نزدیک صفحه کلید Wyze
عاقل

کمی بیشتر از یک سال و نیم پیش ، Wyze سنسورهای خانه هوشمند را با قیمت بسیار کمتر از رقبا معرفی کرد. اما Wyze Sense برای راه حل های خانه های هوشمند ، نه امنیت بهتر عمل می کند و سنسورها همیشه قابل اعتماد نیستند. اکنون Wyze با سنسورهای به روز شده و یک راه حل نظارت 24/7 با قیمت مناسب بازگشته است.

Wyze Home Monitoring مستقیماً راه حلهای امنیتی مشابه Simplisafe را به خود اختصاص می دهد. با پرداخت 60 دلار ، سخت افزار را بصورت رایگان و اشتراک یک ساله نظارت خانه را دریافت می کنید. اگر ترجیح می دهید فقط سنسورها را بخرید ، می توانید این کار را انجام دهید. سنسورهای به روز شده 50 دلار به شما باز می گرداند و می توانید ماهانه 5 دلار به برنامه نظارت بپیوندید. اگر قصد استفاده از آن را دارید ، معامله اول بهتر است.

کیت کامل نظارت Wyze Home ، شامل سنسورها ، صفحه کلید و هاب.
عاقل

اما اگر به قابلیت های یک خانه هوشمند علاقه مند هستید ، حسگرهای به روز شده ارزش بررسی دارند. کیت 49.99 دلار به شما یک Wyze Sense v2 Hub ، یک صفحه کلید Wyze Sense ، 2 سنسور ورود Wyze Sense v2 ، یک سنسور حرکت Wyze Sense v2 و یک برچسب پنجره برای شما ارائه می دهد. گرانتر از کیت اصلی Wyze Sense است ، اما شما یک هاب و صفحه کلید دریافت می کنید.

ویزه برای تأمین انرژی سرویس نظارت بر خانه خود ، نون نور را استراق سمع می کند و از هاب به عنوان مغز عملیات استفاده می کند. Wyze Hub به Wi-Fi یا Ethernet متصل می شود و می تواند آژیرهای 85dB را برای ترساندن مزاحمان منتشر کند. البته می توانید دوربین های Wyze خود را نیز گره بزنید.

هنگامی که خانه خود را ترک می کنید ، می توانید با استفاده از صفحه کلید مرکز خود را تنظیم کرده و یا هنگام ورود خانه خود را علامت گذاری کنید. اگر مشکلی باعث ایجاد هشدار شود ، Noonlight از طرف شما با اجرای قانون محلی تماس می گیرد.

شما می توانید کیت نظارت بر خانه Wyze را پیش سفارش دهید و Wyze می گوید که در مارس 2021 تحویل می شود.




منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*