کیت های راننده خارق العاده IFixit اکنون در دو بسته کوچکتر و ارزانتر موجود است – Geek Review


iFixit

در اینجا در Review Geek ، ما نمی توانیم یک هفته را بدون توصیه مجموعه های کوچک ابزار iFixit در یک مقاله یا مقاله دیگر بگذرانیم. ما با آنها صمیمی هستیم. ما آنها را بد عصبانی می کنیم. آنها همچنین هدایای بسیار خوبی ارائه می دهند و برای این منظور iFixit آنها را در دو بسته كوچكتر و ارزان تر عرضه می كند: بسته راننده Minnow و Moray. قیمت آنها به ترتیب فقط 15 و 20 دلار است.

اگر کیت 64 تکه ماکو بیش از نیاز شما باشد ، Moray مهمترین نیمی از این مجموعه بیت ها را به شما اضافه می کند ، به علاوه درایور بیت دقیق فولادی عالی که از قبل دارای ویژگی جدیدی است. قسمت آبی رنگ ظاهر می شود تا یک ابزار حذف سیم کارت برای تلفن همراه شما فاش شود! بیت ها ترکیبی از درایورهای استاندارد Philips ، flathead ، Torx ، hex و مهره ها با چند توپ عجیب و غریب محبوب هستند (مانند راننده شاخه ای که نینتندو در همه دستگاه های خود استفاده می کند). همه اینها در بدنه فلزی مغناطیسی شده iFixit با یک سینی سازمان دهنده در درب قرار می گیرد.

استخراج کیت درایور ifixit
iFixit

اگر حتی این بیش از آنچه شما نیاز دارید ابزاری است – یا اگر 20 دلار از سقف مخفی سانتا مخفی شما بیشتر است – کیت کوچک Minnow را بررسی کنید. این درایور را نگه می دارد ، اما مورد را فقط به 5 اینچ در دو اینچ کاهش می دهد ، برای شانزده بیت کافی است. این اندازه ایده آل برای سر خوردن در کوله پشتی یا پنهان شدن در محفظه دستکش است.

من واقعاً نمی توانم ارزش این کیت های ابزار با کیفیت را بیش از حد خوب ارزیابی کنم – من دائماً از کیت شخصی Mako خود استفاده می کنم و چندین بار آن را هدیه خریده ام. یکی (یا دو یا سه) از این گزینه های ارزان تر را برای خود تهیه کنید.

منبع: iFixit
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*